LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníLevné ubytování v Banské Bystrici

Jste zde: » » » Banská Bystrica

Zobraz mapu ubytování v Banské Bystrici
Město: Banská Bystrica (Strana 1/1)Zobraz stranu: 1
- %Penzion U Vinca, Banská Bystrica - Kremnička
Kremnické vrchy / Starohorské vrchy / Horehroní Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 907 818 379, +421 905 546 228 uvinca@uvinca.sk
Umístění: V Banskej Bystrici, v mestskej časti Kremnička, 5 km od centra mesta. Pri penzióne je relaxačno - kondičné centrum ICE FIT (kryokomora, posilňovňa a solárium) a zastávka MHD. V Bánskej Bystrici je bowling, squash, bedminton, krytá plaváreň, kúpalisko. Okolie je vhodné pre lyžovanie (strediská Šachtičky, Tajov, Králiky, Krížna, Donovaly) a turistiku (Veľká Fatra, Kremnické vrchy).

Ubytování: Penzión s kapacitou 30 osôb v 1- až 4-lôžkových izbách. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (sprcha + WC), TV s káblovým pripojením, wifi. Súčásťou penziónu je aj reštaurácia (40 osôb), pohostinstvo, veľká spoločenská sála (120 osôb, klimatizácia, bezbariérový prístup) a samoobslužná predajňa potravín. Penzión je vhodný pre orgánizáciu svadieb, rodinných osláv, firemných školení.

Cena: 1-lôžková izba: 1 noc 19 EUR, 2-4 noci 16 EUR/noc, 5 a viac nocí 14 EUR/noc. 2-lôžková izba: 1 noc 16 EUR/os, 2-4 noci 13 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 12,50 EUR/os/noc. 3-lôžková izba: 1 noc 15 EUR/os, 2-4 noci 12 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 11,50 EUR/os/noc. 4-lôžková izba: 1 noc 14 EUR/os, 2-4 noci 11,50 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 11 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne a obsahujú aj DPH.

Poznámky: Placená inzerce.

více info...Aktualizace: 2. dubna 2016   Počet lůžek: 30 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Apartmán Bystrica ***, Banská Bystrica - Radvaň
Kremnické vrchy / Starohorské vrchy / Horehroní Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 911 120 672 apartmanbystrica@atlas.sk
Umístění: V Banskej Bystrici, v mestskej časti Radvaň, v revitalizovanom panelovom dome s kľudnou polohou. Rýchly prístup do centra mesta (2,5 km) aj z odbočky diaľnice Bratislava - Banská Bystrica. Na dosah máte aj živú nákupno-ekonomickú zónu na juhu Banske Bystrice. Železničná stanica Radvaň 600 m. Dobré východisko pre výlety do Kremnických aj Starohorských vrchov.

Ubytování: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m2) max. pre 8 osôb. V apartmáne sú dve spálne (2x2 lôžka), obývacia miestnosť (2x2 lôžka + 2 prísteľky), kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a loggia. Kuchyňa je plne vybavená (rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramický varič, chladnička s mraziakom atď.). V obývacej miestnosti je rádio/CD minisystém, LCD TV, DVD, WiFi internet. Uzamykateľná miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. V interiéri platí zákaz fajčiť, okrem loggie. Pobyt so zvieratkom je nevyhnutné si vopred vyžiadať. Bezplatné parkovanie pred domom.

Cena: Leto a Vianoce (01.07.-03.09., 23.12.-29.12): 2 osoby v apartmáne 14,50 EUR/os/noc, 3 a viac osôb 13 EUR/os/noc. Mimosezóna: 2 osoby 14 EUR/os/noc, 3 a viac osôb 12 EUR/os/noc. Silvester, Veľká noc: 70-130 EUR/apartmán/noc. 1 dieťa do 2 rokov grátis. Záverečné upratovanie (povinný poplatok) 5 EUR/os/pobyt. Nič iného sa nepripláca (ceny obsahujú aj DPH, rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc, energie, WiFi a parkovanie). Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Poznámky: Placená inzerce.

více info...Aktualizace: 2. listopadu 2015   Počet lůžek: 8 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

Město: Banská Bystrica (Strana 1/1)Zobraz stranu: 1

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil