LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníLevné ubytování v Dolní Bečvě

Jste zde: » » » Dolní Bečva

Zobraz mapu ubytování v Dolní Bečvě
Obec: Dolní Bečva (Strana 1/1)Zobraz stranu: 1
85 %Horská chata Radegast (1.115 m), Dolní Bečva - Radhošť
Moravskoslezské Beskydy Ukázat na mapě
Telefon+420 556 835 130 (hotel), mob. +420 775 663 616 (provozovatel) hotelradegast@centrum.cz
Umístění: Téměř na vrcholu poutní hory Radhošť v Beskydech. Nejsnazší přístup k chatě je pěšky (na kole, na běžkách) 3,7 km z Pusteven kolem sochy Radegasta. Na Pustevnách je parkoviště, zastávka autobusu i stanice lanovky z Trojanovic. Možné domluvení odvozu zavazadel do chaty. Za jasného počasí je možné z chaty vidět i na Malou Fatru a Roháče. Nejbližší sjezdovka 200 m, vlek střediska Pustevny 2 km.

Ubytování: Celodřevěná stylová horská chata z let 1933-35. Kapacita chaty je 55 lůžek ve 13 pokojích dvou kategorií - kategorie A (2- a 3-lůžkové pokoje s TV) a kategorie B (4- a více-lůžkové pokoje, zpravidla s poschoďovými postelemi). Všechny pokoje mají společné soc. zařízení na chodbě. Stylová restaurace (50 míst) a jídelna (50 míst). Letní venkovní terasy s krásným výhledem (o víkendech zde hrává valašská cimbálová muzika). Možnost pořádání svateb.

Cena: Celoročně: pokoj kategorie A 400 Kč/os/noc (dítě do 10 let 350 Kč/noc), kategorie B 350 Kč/os/noc (dítě 300 Kč/noc). Snídaně 60 Kč (dítě 45 Kč), polopenze 140 Kč (dítě 110 Kč), plná penze 230 Kč (dítě 180 Kč). Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při pobytech jen na 1 noc. Slevy pro školní pobyty a lyžařské kurzy.

Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil, 2013.

více info...Aktualizace: 1. března 2013   Počet lůžek: 55 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Skautská základna, Dolní Bečva
Moravskoslezské Beskydy / Vsetínské vrchy Ukázat na mapě
Telefonmob. +420 604 254 991 dolni.becva@seznam.cz
Umístění: V Dolní Bečvě, asi 5 km pod Radhoštěm, 700 m od řeky Bečvy. 20 minut chůze od autobusové zastávky (směr Rožnov - skanzen, směr Prostřední Bečva - Pustevny), obchodu a zároveň centra Dolní Bečvy, přitom je ale schována v lese. Terén je kopcovitý s jižním svahem, před chatou je rovný plácek cca 500 m2. V okolí valašský skanzen, zábavní centrum v Rožnově pod Radhoštěm, Beskydy (lyže).

Ubytování: Chata skautského klubu s celoročním provozem. V přízemí společenská místnost a jídelna zároveň, vedle ní je kuchyň (kamna, el. sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí pro 30 osob, teplá i studená voda. V 1. patře je prosklenná přístavba s vchodem na WC a 2 umyvadly, a další 2 WC a koupelna. Místnost na přespání (13 postelí, krbová kamna, stůl a lavice, je možno umístit i matrace na zem při větším počtu lidí). Druhá kuchyňka (kamna, kuchyňská linka, lednice, stůl a rohová lavice). V podkroví jsou dvě místnosti pro spaní. Ve větší místnosti je 6 postelí, s možností umístění matrací. V menší místnosti jsou 3 postele. Nutné mít vlastní spacáky.

Cena: Celoročně: běžní hosté 60 Kč/os/noc (minimálně 600 Kč/chata/noc), členové střediska Pagoda Nový Jičín 35 Kč/os/noc (minimálně 350 Kč/chata/noc), skauti 50 Kč/os/noc (minimálně 500 Kč/chata/noc). Připlácí se za skutečnou spotřebu elektřiny 6 Kč/kWh. Nic dalšího se nepřiplácí. Ceny platí i při pobytu jen na 1 noc.

více info...Aktualizace: 1. září 2012   Počet lůžek: 35 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Obec: Dolní Bečva (Strana 1/1)Zobraz stranu: 1

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil