LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníLevné ubytování u přehrady Tajch

(část města Nová Baňa)

Jste zde: » » » » přehrada Tajch

Zobraz mapu ubytování u přehrady Tajch
Část obce: přehrada Tajch (Strana 1/1)Zobraz stranu: 1
80 %Kemp Banský dvor, Nová Baňa - přehrada Tajch
Pohronský Inovec / Štiavnické vrchy / Vtáčnik / Tekov Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 910 196 612, +421 918 233 789 info@banskydvor.sk
Umístění: V Novej Bani pri vodnej nádrži Tajch, uprostred horského prostredia Pohronského Inovca. V okolí: náučný chodník Vojšín (12,5 km, výškový rozdiel 372 m), národná prírodná pamiatka Starohutský vodopád, gotický kostol sv. Alžbety, nazývaný aj špitálsky atď. Železničná a autobusová stanica Nová Baňa 5 km.

Ubytování: Kemp s trávnatým porastom a tieňmi stromov na kempovanie či karavany. Pre náročnejších je v kempe 12 chatiek (2x2, 10x4 lôžka, všetko poschoďové postele), každá chatka má vlastnú sprchu, WC a chladničku s mraziakom. Chatky sú vykurované a v prevádzke celoročne, dve chatky sú vybavené aj klimatizáciou. V kempe sú altánky a murované ohniská pre spoločné posedenia, prístrešok pre motorky, elektro prípojky pre karavany a detské ihriská. Reštaurácia so širokým výberom špecialít od okolitých gazdiniek, kvalitné pivo, domáca pálenka. Areál kempu je možné využiť na usporiadanie letných hudobných festivalov, alebo firemných hier.

Cena: Chatky: 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc, neobsadená lôžka v chate sa neplatí, kúrenie aj posteľná bielizeň je v cene, klimatizácia 5 EUR/noc. Stany, karavany: osoba 3,30 EUR/os/noc (dieťa do 12 rokov 2 EUR/noc), auto 2 EUR/noc, motocykel 2 EUR/noc, mikrobus 2,50 EUR/noc, karavan 3,50 EUR/noc, stan 2,30 EUR/noc, hospodársky stan 2,50 EUR/noc, elektrina 3,50 EUR/noc, zviera 2 EUR/noc. Palivové drevo 2 EUR. Poplatok mestu Nová Baňa 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne.

Poznámky: Placená inzerce.

více info...Aktualizace: 2. července 2016   Počet lůžek: 44 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Farma Driesneyland, Nová Baňa - přehrada Tajch
Pohronský Inovec / Štiavnické vrchy / Vtáčnik / Tekov Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 915 756 154 (Katarína Žúžiová), +421 905 729 167 (Dries Vantoortelboom) wolfinslovakia@gmail.com
Umístění: Na polosamotě v okolí Nové Baně, na klidném místě s krásným výhledem do krajiny, uprostřed hor Pohronského Inovce. Rekreační přehrada Tajch (koupání, restaurace) 700 m. Kolem farmy prochází cyklotrasa.

Ubytování: Farma s velkým oploceným pozemkem, ideálním pro rodiny s dětmi i psy. Zahrada s malým rybníčkem, dětským hřištěm (trampolína, lezecké věže, houpačky atd.), ohništěm a grilem. Ve stodole je hrací místnost s kulečníkem. Kemp: Rozsáhlá travnatá louka s možností kempování, k dispozici je sprcha a WC v malém domečku. Velký apartmán (90 m2): 2 ložnice (2x2 lůžka, dětská postýlka, 2x rozkládací pohovka), kompletně vybavená kuchyně (včetně myčky nádobí), koupelna (sprcha i vana), TV. Malý rustikální apartmán (45 m2): 2 ložnice (2x2 lůžka, TV, DVD), malá vybavená kuchyňka, koupelna. Domek: obývací místnost (rozkládací pohovka), koupelna.

Cena: Celoročně: domek 150 EUR/týden (tj. 10,70 EUR/os/noc), malý apartmán 210 EUR/týden, velký apartmán 250 EUR/týden, v topné sezóně +6 EUR/pokoj/noc, ceny platí při ubytování 2 osob (v případě vyššího počtu navýšení dohodou). Rekreační poplatek 0,35 EUR/os/noc. Závěrečný úklid vlastní nebo za 30 EUR. Povlečení 2,50 EUR/os/pobyt. Dřevo do ohniště 2 EUR/hromádka. Pronájem kola 25 EUR/týden, nafukovací lodě 15 EUR/týden.

Poznámky: Placená inzerce.

více info...Aktualizace: 2. srpna 2016   Počet lůžek: 12 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

Část obce: přehrada Tajch (Strana 1/1)Zobraz stranu: 1

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil