LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníPolsko - Slezské vojvodství - levné ubytování

Jste zde: » » Slezské vojvodství

Vybrat ubytování pouze z okresu:

 • Racibórz (0)
 • Wodzisław Śląski (0)
 • Rybnik (0)
 • Jastrzebie-Zdrój (0)
 • Polský Těšín (6)
  Zobraz mapu ubytování v regionu Slezské vojvodství
  Region: Slezské vojvodství (Strana 1/2) Zobraz stranu: 1 | 2
  Studentská chata Gibasówka (810 m), Kocierz Rychwałdzki - Gibasy (Malé Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon mob. +48 692 284 011 (možné i SMS) E-mail rufi.foto@interia.pl
  Umístění: V Malých Beskydech, ve skupině horských chalup Gibasy rozprostřených na louce u vrcholku Gibasówka. Nejkratší přístup k chatě je 3,2 km neznačenou cestou z osady Basie na konci obce Kocierz Rychwałdzki. Z chaty je možné se vydat po hřebeni na východ k turistické chatě na Leskowci nebo na západ k obci Lysina.

  Ubytování: Dřevěná horská chalupa umožňující skromný nocleh 20 osob ve 2 pokojích. Spí se ve vlastních spacácích, buď na vlastní karimatce nebo na místních pěnových matracích. V chatě je jídelna s krbem, vhodné i k sušení oděvů a bot. Do chaty je zavedena elektřina, není zde ale tekoucí voda (bere se ze studny). Záchod je suchý, umístěný mimo chatu. Před chatou je možnost rozdělat oheň. Chata je otevřená po celý rok.

  Cena: Celoročně: 15 zł/os/noc.

  Adresa: Chata Gibasówka (Chatka Gibasówka, Schronisko Gibasówka, Studencka Baza Noclegowa Gibasy), pan Staszek, osada Gibasy, obec Kocierz Rychwałdzki. Kontaktní osoba: Rafal Urbaniec.

  WWW: www.gibasy.prv.pl

  Poznámky: Informace o Malých Beskydech včetně mapy najdete na www.beskidmaly.pl.

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 20 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Studentská turistická chata Pod Potrójnou (790 m), Kocierz Rychwałdzki - Potrójna (Malé Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon +48 512 239 564, mob. +48 604 814 332 (chatař), +48 602 433 412 (správce) E-mail jpodczasz@potrojna.com.pl
  Umístění: Na odlehlém místě v lese kousek pod hlavním hřebenem Malých Beskyd mezi vrcholy Potrójna (883 m) a Lamana Skala (929 m). Nejlehčí přístup je z osady Basie na konci obce Kocierz, kam se můžete dopravit autobusem od vlaku z města Žywiec (přístupová cesta od autobusu je značená).

  Ubytování: Stylová dřevěná goralská chalupa, otevřená po celý rok (chatař zde pobývá neustále). Spí se ve vlastním spacáku v 5 pokojích v podkroví (2x2, 1x4, 1x6, 1x16 lůžek), dalších 15 osob se může vyspat ve stodole. V chatě je kuchyňka k přípravě jídel z vlastních zásob, k dispozici je krb, lednička, nádobí. V místnosti u krbu může posedět až 30 hostů. V chatě je i sprcha s teplou vodou. Možné je domluvení stravování i zajištění hudebníků pro společenskou akci.

  Cena: Celoročně: studenti (bez ohledu na věk) 13 zł/os/noc, dospělí 19 zł/os/noc, děti do 6 let zdarma.

  Adresa: Studentská turistická chata Pod Potrójna (Studenckie Schronisko Turystyczne Pod Potrójną, Schronisko Pod Potrójną, Chatka Pod Potrojna). Chatař: Aleksander Pietryka. Správa chaty: Janusz Podczaszyński.

  WWW: www.potrojna.com.pl

  Poznámky: Jazyky: polština, částečně angličtina. Informace o Malých Beskydech včetně mapy najdete na www.beskidmaly.pl.

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 30 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Studentská chata Na Lasku (760 m), Pewel Wielka - Lasek (Malé Beskydy / Žywiecké Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon mob. +48 609 104 452 E-mail jpodczasz@potrojna.com.pl
  Umístění: V Polsku mezi Malými a Oravskými Beskydy (Beskidem Žywieckim), pod horou Łosek (Lasek, Łazek, 868 m), mezi obcemi Koszarawa a Pewel Wielka. Chata je přístupná ze všech okolních stran, ať už oficiální značenou cestou, tak po místních značkách se symbolem chaty. Návštěvu chaty je možné spojit s výletem na nedalekou turisticky výrazně navštěvovanější Babí horu.

  Ubytování: Skromná chata pro milovníky přírody s kapacitou až 40 osob, otevřená po celý rok. Spí se ve vlastních spacích pytlích ve 3 pokojích pro hosty (některé postele jsou patrové). V chatě je k dispozici kuchyňka, společenská místnost i sprcha s teplou vodou. Do chaty je zavedena elektřina, je zde i tekoucí voda. Nejedná se o klasickou turistickou chatu s restaurací, přípravu stravy si zajišťuje každý host sám, je třeba po sobě uklidit atd.

  Cena: Celoročně: studenti (bez ohledu na věk) 10 zł/os/noc, dospělí 13 zł/os/noc, děti do 6 let zdarma.

  Adresa: Horská chata Lasek (Studenckie Schronisko Turystyczne Na Lasku, SST Lasek, Schronisko Lasek, Studencka Chatka Elektryków), Pewel Wielka 255, 34 340 Jeleśnia - Pewel Wielka. Chatař: Janusz Podczaszyński.

  WWW: www.lasek.102.pl

  Poznámky: Jazyky: polština, částečně angličtina.

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 40 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata Równica (767 m), Ustroň (Slezské Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon +48 338 542 448 E-mail biuro@schronisko-rownica.pl
  Umístění: Ve Slezských Beskydech, kousek pod vrcholkem hory Równica (884 m) nad obcí Ustroň, na rozcestí turistických tras. K chatě vede asfaltová cesta, vhodná i pro výlet na kole. Od Velké Čantoryje na hranici s Českem je chata vzdálena 7 km (po červené turistické značce). 50 m od chaty se nachází v lese lanové centrum.

  Ubytování: Velmi navštěvovaná dřevěná horská chata s kapacitou 55 lůžek v 2- a více-lůžkových pokojích. Toalety a sprchy jsou společné, o patro níže než pokoje. V chatě je příjemná stylová restaurace s krbem, nabízející tradiční polská jídla, vaří se zpravidla od 9 do 19 hodin. U chaty je parkoviště, hřišťátko pro děti a ohniště s grilem a posezením až pro 100 lidí. Možnost ubytování též ve zděné chatce pro 4 osoby se dvěma pokoji a vlastní koupelnou.

  Cena: Pokoje v horské chatě: 2- až 4-lůžkové pokoje 40 zł/os/noc, 5- až 10-lůžkové 35 zł/os/noc, ceny jsou včetně povlečení, v 8- a 10-lůžkových pokojích je možno spát i ve vlastním spacáku za 25 zł/os/noc, skupiny včetně plné penze 50-60 zł/os/noc. Zděná chatka: 2 osoby 100 zł/chatka/noc, 3 osoby 150 zł/chatka/noc, 4 osoby 180 zł/chatka/noc, min. 2 noci, připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Rekreační poplatek je v ceně. Ceny jsou platné celoročně.

  Adresa: Horská chata Równica (chata Rovnica, turistická chata na Równicy, Schronisko Górskie PTTK Równica w Ustroniu), 43 450 Ustroń (Ustroň). Chatařka: Danuta Gabzdyl.

  WWW: www.schronisko-rownica.pl

  95 %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 55 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata na Rycerzowej (1.120 m), Ujsoły - Rycerzowa (Žywiecké Beskydy / Kysucké Beskydy / Oravské Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon mob. +48 606 436 036, +48 732 991 909 E-mail rycerzowa1@gmail.com
  Umístění: V Kysuckých Beskydech, 500 m z hlavního hřebenu pod Rycierovou horou (polsky Góra Rycerzowa). Chata je snadno přístupná po turistické značce z 6 km vzdálené slovenské vesničky Podrycierová nedaleko Vychylovky se známou lesní železnicí.

  Ubytování: Horská chata s kapacitou 34 lůžek v 2-, 3-, 4-, 5- a 10-lůžkových. Ve vícelůžkových pokojích jsou patrové postele. Společné toalety a sprchy s teplou vodou. Pokud jsou obsazena všechna lůžka, je turistům dovoleno spát na lavicích nebo na podlaze. Restaurace s krbem a krásným výhledem na Tatry, v nabídce jsou i vegetariánská jídla. Možnost stanování před chatou.

  Cena: Celoročně: pokoje 2- a 3-lůžkové 32 zł/os/noc, 4-, 5- a 10-lůžkové 28 zł/os/noc, zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt, nouzový nocleh na zemi 15 zł/os/noc, stanování před chatou 10 zł/os/noc. Ceny jsou konečné (rekreační poplatek se nepřiplácí) a platí i při ubytování jen na 1 noc.

  Adresa: Horská chata na Rycierovej (turistická chata Rycierova, Bacówka PTTK na Rycerzowej, Schronisko Rycerzowa), 34 371 Ujsoły. Chatař: Darek Cegłowski.

  WWW: www.rycerzowa.pl

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 34 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata na Velkém Sošově (792 m), Visla - Velký Sošov (Slezské Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon +48 338 553 046, mob. +48 602 117 792 E-mail soszow@bb.onet.pl
  Umístění: Na polsko-české hranici na hřebenu Slezských Beskyd. Asi v polovině cesty mezi Velkou Čantoryjí a Velkým Stožkem, na severním svahu hory Velký Sošov. Z české obce Nýdek je chata vzdálená asi 6 km, z polské osady Jawornik 4 km. Nedaleko chaty je lyžařské středisko.

  Ubytování: Horská chata s kapacitou 33 lůžek ve 2- až 6-lůžkových pokojích. V chatě je stylová restaurace s domácí kuchyní. Můžete se ohřát u velkého krbu nebo odpočinout na slunné terase. Chata byla postavena v roce 1932.

  Cena: Léto: 30 zł/os/noc. Jaro, podzim: 36 zł/os/noc. Zima: 40 zł/os/noc. Ceny jsou konečné (zahrnují i rekreační poplatek a povlečení).

  Adresa: Horská chata Velký Sošov (turistická chata na Sošově, Schronisko na Soszowie Wielkim, Schronisko Soszow Wielki), Soszowska 10, Wisła (Wisla). Majitel chaty: Paweł Murzyn.

  WWW: www.soszow.wisla.pl

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 33 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata na Skrzycznem (1.250 m), Szczyrk - Skřičné (Slezské Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon +48 338 178 588 E-mail schronisko@skrzyczne.szczyrk.pl
  Umístění: Na vrcholu nejvyšší hory Slezských Beskyd - Skrzyczne (1.257 m), nad rekreačním letoviskem Szczyrk (Ščyrk). Nejsnadnější přístup na chatu je pomocí sedačkové lanovky ze Szczyrku, horní stanice lanovky je 200 m od chaty. Od chaty pokračuje hřebenová turistická trasa na Baraní horu (pěšky cca 4,5 hod.) a dále k vrcholům na hranici s Českem. U chaty je letní horolezecká stěna, sportovní střelnice a malý vlek pro začínající lyžaře.

  Ubytování: Horská chata s lůžky pro 29 osob v pokojích s vlastní sprchou, WC a TV (4x2, 1x4, 1x5, 2x6 lůžek). Pokud jsou obsazeny všechny pokoje, je možnost spaní i na vlastní karimatce na zemi (tzv. gleba). V chatě je restaurace s celodenním provozem, několik jídelen (dvě s krbem), biliard a bezplatný WiFi internet. Před chatou je terasa s krásným výhledem na Babí horu a Pilsko. V okolí chaty je možnost stanování. Chata má celoroční provoz.

  Cena: Celoročně: pokoje 2-lůžkové 65 zł/os/noc (s polopenzí 105 zł/os/noc), pokoje 4-, 5- a 6-lůžkové 55 zł/os/noc (s polopenzí 95 zł/os/noc), nouzový nocleh na podlaze 20 zł/os/noc, stanování 12 zł/os/noc. Bezplatná horká voda do vlastních nádob. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Pro pobyty na 5 a více nocí sleva 10 %.

  Adresa: Horská chata Skrzyczne (turistická chata Skřične, Schronisko PTTK Skrzyczne, Schronisko na Skrzycznem), Andrzej Lohman a Paweł Lohman, 43 370 Szczyrk (Ščirk)

  WWW: www.skrzyczne.szczyrk.pl

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 29 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata na Blatné (900 m), Brenna - Błatnia (Slezské Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon +48 338 536 484, mob. +48 508 086 635 E-mail schronisko@blatnia.pl
  Umístění: Ve Slezských Beskydech, na louce téměř na vrcholu polské hory Blatná (Błatnia, 917 m), v pásmu hory Klimczok (1.117 m), na kterou se můžete dostat po hřebenovce. Přístup k chatě: od jihu z obce Brenna od zastávky autobusu 1,5 hodiny po značené cestě, ze severu od vlakové zastávky Wapienica 3 hodiny.

  Ubytování: Populární horská chata s celoročním provozem a kapacitou 53 lůžek. Pokoje jsou 2- až 12-lůžkové (3x2, 2x4, 1x5, 2x6, 1x10 a 1x12 lůžek). Sprchy a WC jsou společné v přízemí. Restaurace s možností celodenního stravování.

  Cena: Celoročně: pokoj 2-lůžkový 30 zł/os/noc, vícelůžkový 25 zł/os/noc, zapůjčení povlečení 5 zł/os/pobyt.

  Adresa: Schronisko PTTK na Błatniej, ul. Błatnia 20, 43 438 Brenna. Nájemce: VEKTOR Jakub Grzegorz, ul. Grunwaldzka 9/3, 43 300 Bielsko-Biała. Kontaktní osoba: Agnieszka Adamczyk.

  WWW: www.blatnia.pl

  Poznámky: Jazyky: polština, angličtina.

  - %Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 53 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata Velká Rača (1.230 m), Rycerka Górna - Velká Rača (Kysucké Beskydy / Velká Rača / Žywiecké Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon mob. +48 516 187 556 E-mail wielka.racza@op.pl
  Umístění: Na vrcholku Velké Rači (Veľká Rača) v Kysuckých Beskydech. Chata leží v Polsku, ale jen pár metrů za hranicí se Slovenskem. Výstup ze slovenské obce Oščadnica zabere 2.15 hodiny, od horní stanice lanovky Lalíky to je jen 1,5 km. Slovenské lyžařské centrum Oščadnica - Velká Rača nabízí mnoho upravených sjezdovek. Nejbližší polská autobusová zastávka Rycerka - Kolonia 2 hodiny pěšky po žluté značce. Chata výborně poslouží pro přenocování při pěším přechodu hřebene Kysuckých a Oravských Beskyd (v polsku souhrnně nazývaných Beskid Żywiecki).

  Ubytování: Stylová horská turistická chata s kapacitou 50 lůžek + 15 přistýlek. Pokoje jsou 5-, 6-, 7-, 8- a 10-lůžkové, většinou se společným soc. zařízením, některé pokoje mají vlastní koupelnu. V chatě je bufet s útulnou jídelnou a krbem. Chata je otevřena po celý rok.

  Cena: Celoročně: lůžko 25 zł/os/noc, nouzový nocleh na podlaze 14 zł/os/noc. Rekreační poplatek 2,10 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 7 zł/os/pobyt. Silvestrovská zábava a hostina 250 zł/os.

  Adresa: Horská chata Velká Rača (turistická chata Veľká Rača, chata na Velké Rači, schronisko PTTK Wielka Racza), 34 385 Rycerka Górna, gmina (středisková obec) Rajcza. Chataři: Daniel Hudziak a Agnieszka Hudziak.

  WWW: www.wielka-racza.pttk.pl

  - %Aktualizace: 1. listopadu 2013   Počet lůžek: 65 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Horská chata Pod Baraní horou (920 m), Visla - Příslop pod Baraní horou (Slezské Beskydy) Ukázat na mapě
  Telefon +48 338 553 715, mob. +48 697 555 078 E-mail rezerwacja@wisla.info.pl
  Umístění: Na polaně Przysłop, na turistické cestě 2,5 km pod vrcholem Baraní hory, poblíž jednoho z pramenů Visly. Baraní hora (1.214 m) je druhý nejvyšší vrchol Slezských Beskyd, přírodní rezervace a poskytuje krásný rozhled z malé rozhledny na jejím vrcholu. K chatě vede silnička lesnatým údolím Černé Viselky vhodným pro výjezd na kole (od nejbližšího parkoviště asi 6,5 km).

  Ubytování: Horská chata s kapacitou 50 lůžek ve 2-, 3-, 4- a vícelůžkových pokojích turistického standardu. Soc. zařízení je společné na patře. V chatě je restaurace s celodenním provozem a velkou jídelnou (možnost konání různých oslav a setkání). V zimě je možné zapůjčení sněžnic a sáněk.

  Cena: Celoročně: pokoj 2- a 3-lůžkový 30 zł/os/noc, 4-lůžkový 25 zł/os/noc, vícelůžkový 22 zł/os/noc. Bezplatně: biliard, ping-pong, WiFi i horká voda do vlastních nádob.

  Adresa: Horská chata Pod Baraní horou (turistická chata Baraní hora, Schronisko PTTK na Przysłopie pod Baranią Górą, Schronisko Barania Góra), Edyta Kołodziejska, ulice Czarna Wisełka 8, polana Przysłop, 43 460 Wisła

  WWW: www.wisla.info.pl

  - %Aktualizace: 1. ledna 2012   Počet lůžek: 50 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

  Region: Slezské vojvodství (Strana 1/2) Zobraz stranu: 1 | 2

  N a b í d k a
  Úvod - ubytování
  Čechy
  Morava a Slezsko
  Slovensko
  Ukrajina
  Polsko
  Maďarsko
  Hledání
  Tipy na výlet
  Ubytování ve světě
  Přidat inzerát
  O projektu
  Kontakt

  L a n g u a g e
  česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
  русская версия deutsche Version magyar verzió english version

  P ř i h l á š e n í
  Přihlásit se
  Nový uživatel

  D ů r a z   n a   k v a l i t u
  Na kvalitě nám záleží!
  Našli jste nepřesnost
  v inzerátu ubytování?
  Informujte správce

  F a c e b o o k
  Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
  o pobyty zdarma

  S p o l u p r a c u j i   s
  Hiking.Sk

  Duše Karpat

  Další odkazy

  Design: Z. Reichl a R. Vystrčil