LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníLevné ubytování v Bílých Karpatech

Zobraz mapu ubytování v Bílých Karpatech
Rekreační oblast: Bílé Karpaty (Strana 3/5)Zobraz stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
- %Pastorační centrum sv. Vendelína, Zubák
Bílé Karpaty / Javorníky Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Umístění: Pri kostole v obci Zubák pri hraniciach s Českom, v zalesnenej Zubáckej doline v severnej časti Bielych Karpát. Cez Zubák vedie turistický chodník od zrúcaniny hradu Lednica do Záriečia. Na rozhraní obcí Dohňany a Zubák je postavená rozhľadňa Tlstá hora, z ktorej je prekrásny výhľad na Púchovskú dolinu. Na konci Zubáku je obora s diviakmi. Na Lednických Rovniach je kúpalisko, v Nimnici pri Púchove sú kúpele.

Ubytování: Fara s pastoračným centrom s ubytovaním najmä pre kresťanské detské tábory, animátorské školy a duchovné obnovy, ale aj pre rodiny. V objekte je prísne zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje! V spodnej časti centra sú nové soc. zariadenia a 8-lôžková izba s novým nábytkom. Vrch nie je prerobený, je tam spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchynka a dve spálne. Pre tábory je možné zabezpečiť stravu. Pri centre je malý altán, veľký altán (pec s krbom a možnosť premietania letného kina), detské ihrisko a telocvičňa (vo výstavbe). Nad kostolom je malé futbalové ihrisko. Ubytovaní potrebujú spacák alebo deku. Povinné je prezúvanie a triedenie odpadu.

Cena: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Zapožičanie vankúše a deky: 1-2 noci 0,50 EUR/os/pobyt, 3 a viac nocí 1 EUR/os/pobyt. Stravovanie (nahlásenie min. mesiac vopred): 6 EUR/deň. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

více info...Aktualizace: 1. dubna 2016   Počet lůžek: 40 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Pastorační dům, Horná Breznica
Bílé Karpaty / Javorníky Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Umístění: V centre Hornej Breznice v Bielych Karpatoch, za kaplnkou Panny Márie, vedľa kostola svätého Cyrila. Možnosť výletov do peknej prírody, napríklad na Lednický hrad.

Ubytování: Pastoračný dom s možnosťou ubytovania pre kresťanské detské tábory, animátorské školy a aj pre rodiny. V dome je prísne zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje! Na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom a TV, v zimných mesiacoch si ubytovaní kúria sami. Na poschodí sú 3 izby na ubytovanie, celkom pre 30-35 ľudí. Spí sa na matracoch, je potrebné priniesť si vlastný spacák alebo deku. Pri dome je priestor pre rôzne hry a futbalové ihrisko.

Cena: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.

více info...Aktualizace: 1. dubna 2016   Počet lůžek: 35 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Pastorační centrum Jonatán, Pruské u Ilavy
Bílé Karpaty / Strážovské vrchy Ukázat na mapě
Telefonmob. +421 905 532 597 ivan.knaze@me.com
Umístění: V centre dediny Pruské, pri františkánskom a farskom kostole, 3,5 km od okresného mesta Ilava. V doline Váhu v podhorí Bielych Karpát. Vršatské Podhradie 6,5 km (východisko na zrúcaninu Vršatec).

Ubytování: Církevné zariadenie s možnosťou ubytovania skupín slušných ľudí (duchovné cvičenia, školenia, letné tábory, skupiny turistov). V centre je celkom 48 miest - 20 v podkroví nad telocvičňou (7x2, 2x3 lôžka), 16 v podkroví nad garážami (3x4 lôžka poschodové) a 12 v suteréne (1x4, 1x8 lôžok). Spoločenská miestnosť, kuchyňa, jedáleň (70 stoličiek), malá klubovňa, telocvičňa s ozvučením. Venkovné ihrisko, ohnisko.

Cena: Celoročne: s raňajkami 8 EUR/os/noc, s polpenziou 9 EUR/os/noc, s plnou penziou 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní skupín 20 a viac osôb, aj iba na 1 noc.

více info...Aktualizace: 1. dubna 2016   Počet lůžek: 48 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Turistická ubytovna Bývalé koupaliště, Blatnice pod Svatým Antonínkem
Slovácko / Bílé Karpaty / Horňácko / Dolňácko Ukázat na mapě
Telefonmob. +420 777 793 653 starostka@obecblatnice.cz
Umístění: U areálu bývalého koupaliště na okraji vinařské obce Blatnice pod Svatým Antonínkem na Slovácku, u silnice směrem na vesničku Blatnička. Autobusová zastávka Blatnice, Vrbové 1 km. Město veselí nad Moravou 8 km.

Ubytování: Turistická ubytovna s celoročním provozem. V ubytovně je 13 pokojů (4x2, 9x4 lůžka), společné sociální zařízení, dvě plně vybavené kuchyňky, společenská místnost s TV a úchovna kol.

Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Při ubytování na celý měsíc 150 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a všechny energie).

více info...Aktualizace: 1. dubna 2015   Počet lůžek: 44 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Rekreační zařízení Skaličan, Skalica - Zlatnická dolina
Záhoří / Bílé Karpaty Ukázat na mapě
Telefon+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
Umístění: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s veľkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.

Ubytování: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnosť. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.

Cena: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!Uvedená cena je zlevněná oproti běžným cenám daného ubytování.
Provozovatel ubytování garantoval, že ji bude nabízet návštěvníkům LevneUbytovani.net.
V případě zájmu o slevu stačí sdělit, že přícházíte ze stránek LevneUbytovani.net.
Pokud Vám ubytovatel slevu nechce přiznat, kontaktujte, prosím, autora LevneUbytovani.net.

Poznámky: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.

více info...Aktualizace: 1. dubna 2015   Počet lůžek: 214 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 56

- %Sokolovna, Veselí nad Moravou
Slovácko / Dolňácko / Bílé Karpaty Ukázat na mapě
Telefon+420 518 322 806, mob. +420 725 781 202 hlobil.zdenek@centrum.cz
Umístění: Ve Veselí nad Moravou, na okraji zámeckého parku. Vlakové a autobusové nádraží 600 m.

Ubytování: Možnost přenocování v sokolovně pro nenáročné skupiny sportovců, turistů či mládeže. Pro malé skupinky je možnost využití menší místnosti v prvním poschodí budovy téměř po celý rok. Během prázdnin je navíc možnost přespání i v tělocvičně pro větší skupiny (na přespání slouží žíněnky a spartakiádní léhátka). K dispozici jsou společné sprchy, malá kuchyňka a sportovní využití v celém sportovním areálu.

Cena: 50 Kč/os/noc, jen pro skupiny

více info...Aktualizace: 1. dubna 2015   Počet lůžek: nezjištěno Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

- %Chata Cementár (380 m), Beluša - Belušské Slatiny
Strážovské vrchy / Bílé Karpaty Ukázat na mapě
Telefon+421 42 4624 679, mob. +421 908 677 956 kebisek.o@pcla.sk
Umístění: V rekreačnom stredisku Belušské Slatiny v Strážovských vrchoch, mimo hlavnú komunikáciu, pri ceste z osady Čerencové (súčasť dediny Beluša) na vrchol Jurové. Horská dedina Mojtín 9 km (lyžiarske stredisko 10 km, cesta prechádza tiesňavou Slatinského potoka - Belušské vráta). Možnosť turistických výletov - napr. dominantný dolomitový vrchol Ostrá Malenica (909 m) do 10 km.

Ubytování: Rekreačné a školiace stredisko s celoročnou prevádzkou pre širokú verejnosť. Možnosť ubytovania pre 45 osôb v prevážne 2-lôžkových izbách. V stredisku je reštaurácia s poľovníckym motívom, letný altánok s krbom pre 45 ľudí, konferenčná miestnosť pre 50 ľudí (vybavená prezentačnou technikou), bowling, sauna, biliard, stolný tenis. Súčasťou vonkajšieho areálu je športový areál (tenis, minigolf) a detské ihrisko. Možnosť poriadaní školení, konferencií, osláv a pracovných stretnutí.

Cena: Celoročne: izba bez soc. zariadenia 15 EUR/os/noc (iba 1 noc 18 EUR/os), izba standard (2-lôžková) 20 EUR/os/noc (iba 1 noc 25 EUR/os), izba lux (2-lôžková) 25 EUR/os/noc (iba 1 noc 30 EUR/os), apartmán 30 EUR/os/noc (iba 1 noc 40 EUR/os). Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 30 osôb zľava cca 5 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

více info...Aktualizace: 1. dubna 2015   Počet lůžek: 45 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

- %Terénní stanice CHKO Bílé Karpaty - turistická ubytovna, Hrubá Vrbka
Bílé Karpaty / Slovácko / Horňácko Ukázat na mapě
Telefon+420 518 329 798 hruba.vrbka@iol.cz
Umístění: V centru malé vesničky Hrubá Vrbka v Bílých Karpatech. Autobusová zastávka je vedle ubytovny, vlaková zastávka Velká nad Veličkou 3,1 km. V okolí možnost pěších i cyklistických výletů kopcovitou krajinou moravské i slovenské části Bílých Karpat. Větrný mlýn v Kuželově 2,8 km.

Ubytování: Turistická ubytovna s celoročním provozem. Možnost přenocování ve dvou 4-lůžkových pokojích (každý s vlastní koupelnou) nebo v noclehárně pro 18 osob (velká místnost pro spaní s vlastním spacákem na 18 matracích). Na každém patře je malá kuchyňka pro vlastní vaření. Velká společenská místnost. V ubytovně je možnost úschovy kol.

Cena: Celoročně: pokoje 200 Kč/os/noc (včetně povlečení), noclehárna (matrace) 100 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc.

více info...Aktualizace: 1. března 2015   Počet lůžek: 26 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

- %Turistická ubytovna Obchodní akademie, Veselí nad Moravou
Slovácko / Dolňácko / Bílé Karpaty Ukázat na mapě
Telefon+420 518 390 194, mob. +420 602 574 315 ubytovna@oaveseli.cz
Umístění: Na okraji Veselí nad Moravou, v areálu střední školy. Přímo před budovou je autobusová zastávka Veselí nad Moravou, železárny. Vlakové nádraží 1,2 km. Přístav na Baťově kanálu 1,9 km.

Ubytování: Turistická ubytovna s celoroční kapacitou 90 lůžek v pokojích hotelového typu, v budově školy. Pokoje jsou 1-, 2- a 3-lůžkové s vlastní koupelnou, WC, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Na každém patře budovy je společná kuchyňka. Společenská místnost s TV a WiFi internetem. Parkování přímo u ubytovny. Možnost stravování i pro cizí strávníky ve školní jídelně v 1. patře budovy Obchodní akademie.

Cena: Celoročně: 280 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Při pobytu většího počtu osob na 4 a více nocí možnost slevy. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení, úklidu i energií). Pro návštěvníky LevneUbytovani.net sleva 25 Kč/os/noc ze standardních cen (ve zde uvedených cenách sleva ještě není zahrnuta). Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!Uvedená cena je zlevněná oproti běžným cenám daného ubytování.
Provozovatel ubytování garantoval, že ji bude nabízet návštěvníkům LevneUbytovani.net.
V případě zájmu o slevu stačí sdělit, že přícházíte ze stránek LevneUbytovani.net.
Pokud Vám ubytovatel slevu nechce přiznat, kontaktujte, prosím, autora LevneUbytovani.net.

více info...Aktualizace: 1. března 2015   Počet lůžek: 90 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

- %Dům dětí a mládeže, Veselí nad Moravou
Slovácko / Dolňácko / Bílé Karpaty Ukázat na mapě
Telefon+420 518 323 724 (kancelář), mob. +420 739 358 434 (kancelář), +420 739 337 575 (ředitelka) promo.ddmveseli@seznam.cz
Umístění: V sídlišti Hutník na východním okraji Veselí nad Moravou. Vlaková zastávka Veselí nad Moravou 1 km. Městské muzeum, infocentrum, zámek 1,3 km. Přístaviště na Baťově kanále 1,8 km.

Ubytování: Možnost skromného přenocování v prostorech DDM v 1. patře, v tělocvičně či jídelně. Možnost přespání dáváme především kolektivům ze školských zařízení či sdružení pracujících s mládeží, ubytujeme ale i skupiny dospělých turistů. Prostory však můžeme poskytnout pouze po dohodě, pokud v nich aktuálně neprobíhá naše vlastní činnost (především o víkendech). K dispozici je sociální zařízení (sprchy, WC) i kuchyňka s jídelnou (společenská místnost). Pro hosty máme molitanové matrace (24 ks) a 2 postele. Povlečení ani spacáky neposkytujeme.

Cena: Celoročně: 70 Kč/os/noc. Za využití kuchyňky je příplatek. Cena je včetně energií i využití soc. zařízení a platná pro skupiny 15 a více osob.

více info...Aktualizace: 1. března 2015   Počet lůžek: 26 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Rekreační oblast: Bílé Karpaty (Strana 3/5)Zobraz stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil