LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníAutokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov

Jste zde: » » » »

Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov (hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky) Ukázat na mapě
Telefon +421 244 257 373 (i fax), +421 244 450 592 E-mail kempi@netax.sk
Umístění: V Bratislave v Areáli zdravia na Zlatých pieskoch, ktorý je najväčším rekreačno-športovým strediskom Bratislavy. Kemp leží na SV okraji Bratislavy, pri hlavnom silničnom ťahu smerom na Žilinu. Konečná zastávka električiek (Zlaté piesky) 300 m.

Ubytování: Kemp s chatičkami a miestom pre stany (až 200 stanových jednotiek). Chatky (45 x): 3- a 4-lôžkové jednoduchého turistického typu (stôl, stoličky, skriňa, poschodové postele), 25 chatiek je aj s chladničkou, spoločné soc. zariadenia 50-100 m od chatiek. Bungalovy (20x): 3-lôžkové (posteľ + poschodová posteľ), s vlastným WC a sprchou, ledničkou, kuchynským drezom, s možnosťou prístelky. Recepcia kempu je otvorená denne 8.00-22.00 mimo sezóny, non-stop počas sezóny (1.7.-31.8.). Prírodné kúpalisko Zlaté piesky o rozlohe 54 ha, pláž, zapožičanie vodných plavidiel, vodný tobogán, minigolf, stolný tenis, vodné lyžovanie. Kemp je v prevádzke 1.5.-15.10.

Cena: Kemp: osoba 3,50 EUR/os/noc (dieťa 4-12 rokov 2 EUR/noc, 13-16 rokov 2,50 EUR/noc), stan 2,00-2,50 EUR/noc, elektrika 3,50 EUR/noc, auto 2,50 EUR/noc, karavan 3,70 EUR/noc. Chatky: 3-lôžková 23,50 EUR/chata/noc, 4-lôžková 30 EUR/chata/noc, s chladničkou +3,50 EUR/chata/noc, auto 2 EUR/noc. Bungalovy: 3 osoby 39 EUR/bungalov/noc, prísteľka 5 EUR/noc, auto 2 EUR/noc. Poplatok mestu Bratislava 1,65 EUR/os/noc. V chatkách a bungalovoch mimo hlavnú sezónu (1.5.-19.6., 28.8.-15.10.) zľavy. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Adresa: Autocamp Zlaté piesky (kemp Zlaté písky, kemp Zlaté piesky, camp Zlaté piesky, ATC Zlaté piesky), Richard Rosipal, Intercamp s.r.o., Senecká cesta 2, Zlaté piesky, 821 04 Bratislava 2 - Ružinov

WWW: www.intercamp.sk

Poznámky: Placená inzerce.

Aktualizace: 2. června 2014   Počet lůžek: 220 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


10 % (3) Názory na ubytování (Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov):

Byli jste zde ubytováni? Podělte se s ostatními o svou zkušenost (vložte názor).

Vyplňte, prosím, položky dle skutečnosti. Povinné položky jsou označeny *.
Nedůvěryhodné reakce mohou být v zájmu kvality prezentovaných údajů odstraněny.
Můžete se přihlásit nebo registrovat.

Jméno:*
Příjmení:*
Vaše obec:*
E-mail:* (nebude zveřejněn, slouží pro kontrolu)
Ubytován:od do (data pište ve formátu dd.mm.rrrr)
(pokud jste zde nebyli ubytováni, ponechte obě pole výše prázdné)
Hodnocení ubytování: % (uveďte hodnotu 0 - 100, 0 je nejhorší možné, 100 nejlepší možné)
Názor na ubytování:*
Kontrolní otázka: tři + tři = * (napište číslici)
Potvrzení: * Potvrzuji, že toto hodnocení je založeno na mé osobní zkušenosti a vyjadřuje můj názor. Potvrzuji, že nemám žádnou spojitost s tímto ubytováním ani s jeho přímými konkurenty nebo pokud ano, tak to uvádím v textu. Beru na vědomí, že falešné recenze (např. záměrně poškozující) jsou nejen neetické, ale mohou být chápány i jako podvodné jednání.
 • Margita Bohunská, Bratislava (30.07.2012 v 17.07)
  Reakce provozovatele kempu:

  Dobrý deň, je nám ľúto, že došlo k situácií, ktorá Vám znepríjemnila dovolenku. Mladý muž bol u nás ubytovaný spolu s ďalšími 3 osobami. Vzhľadom k tomu, že ide o otvorený areál a kúpalisko, nie je v našich silách zamedziť prístupu ďalších osôb. Aj v tomto prípade sa ostatní prezentovali ako návštevníci kúpaliska, mali zaplatený vstup a teda sú mimo nášho dosahu. Danú situáciu sme sa snažili riešiť políciou, žiaľ neúspešne. Mladík mal byť u nás ubytovaný ďalšie 2 noci, nakoľko s ním boli tieto problémy, ubytovanie sme hneď ráno ukončili. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme!
 • Jana Matulíková, Vizovice (29.07.2012 v 15.14)
  Uživatel zde byl ubytován od 23.07.2012 do 27.07.2012.
  Areál kempu,chatku, hygienická zařízení,kuchyňku, restauraci bychom hodnotili velmi pozitivně, nebýt 3. noci, kdy si vedlejší chatku pronajal mladý muž k oslavě svých 20. narozenin. V chatce a kolem ní se sešlo asi 20 chlapců a děvčat. Oslava byla hlučná, bujará, mladí nerespektovali noční klid, navíc značně posilněni alkoholem házeli supermarketový koš na střechy chatek,rozbíjeli prázdné láhve o okolní chatky, ve kterých měli spát hosté. Ani policie sídlící přímo v kempu si s nimi nedokázala poradit, mládež prostor vyklidila až po 8.hod ráno. Podivujeme se, že u chatky,která je maximálně pro 4 osoby, správa kempu i zdejší policie v podstatě toleruje pobyt dalších osob, navíc nerespektujících, že si zde lidé zaplatili služby,které jim měli dát možnost prožít klidnou dovolenou. I když se nám jinak kemp, Bratislava a její okolí líbily a rádi bychom se zde vrátili, tento zážitek je tmavou skvrnou v našich vzpomínkách. Za naši rodinu jen příjemné zážitky přeje Jana Matulíková
 • 10 %
  Tibor Porubän, Liptovská Kokava 401 (05.04.2012 v 19.22)
  Uživatel zde byl ubytován od 21.06.2011 do 22.06.2011.
  Nám nevadila jednoduchosť zariadenia chatky, čo sme aj predpokladali, pretože my sme súrne potrebovali ubytovanie len na jednu noc. Zlý dojem v nás zanechal hygienický stav v chatke, ktorý bol možno spôsobený z dôvodu nesezónnosti, čo z nášho pohľadu by nemal byť problém. Areál a reštaurácia v ktorej sme večerali v nás naopak zanechali pozitívne dojmy. S pozdravom

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil