LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníChata Jana, Kaluža - Medvědí hora

Jste zde: » » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

66.7 % (5)Chata Jana, Kaluža - Medvědí hora
Zemplínská Šírava / Vihorlat / Dolní Zemplín Ukázat na mapě
Umístění: V lesíku na Zemplínskej Šírave, v stredisku Medvedia hora medzi obcami Vinné a Kaluža, 250 m od vody priehrady. Autobusová zástavka 150 m, salaš Medvedia hora (restaurace) 100 m. Stredisko Kamenec (kolotoče, občerstvovacie a predajné stánky, diskotéky, živá hudba) 1 km.

Ubytování: Chata s max. kapacitou 8 ľudí. Ubytovanie je poskytnuté na jednom poschodí chaty, kde sú dve 4-lôžkové izby so spoločným WC, sprchovacím kútom, chladničkou, 2 TV a kuchynkou. Pred chatou je vonkajší krb (grilovanie, posedenie pri ohni). Parkovanie pred chatou. Chata je v prevádzke v mesiacoch 06-09.

Cena: Celá sezóna: 6,50 EUR/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci. Cena je konečná (obsahuje aj rekreačný poplatok, bielizeň aťd.).

Adresa: Chata Jana, Ing. Slavko Cogan, Medvedia hora 110, Kaluža

Poznámky: Ubytovanie je od roku 2018 mimo prevádzky.

Aktualizace: 1. září 2012   Počet lůžek: 8 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 7

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Chata Jana, Kaluža - Medvědí hora):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 100 %
  Marcel W., Uherský Brod (12.08.2015 v 19.44)
  Uživatel zde byl ubytován od 06.08.2015 do 12.08.2015.
  Perfektní domluva i když na poslední chvíli domluvený pokoj s tv,balkon,venku krb na grilování, kuchyň společná s toaletou pro dva pokoje jsme měli jen pro sebe,na pláž kousek,prostě parádní dovolená za malé peníze.příště rádi přijedeme znovu.
  100 %100 %100 %100 %
 • Slavko Cogan, Ulič (15.05.2012 v 21.20)
  Uživatel zde byl ubytován od 01.01.2012 do 30.04.2012.
  Aby som predišiel kolízií rôznych skupín ubytovaných hostí s platnosťou od 16.5.2012 poskytujeme ubytovanie skupinám od 2 do 8 ľudí. Ubytovanie je poskytnuté na jednom poschodí chaty, kde sú 2 izby po 4 lôžka so spoločným WC, sprchovacím kútom, chladničkou, 2 x TV a kuchynkou. Najviac
 • Martina Ondrišová, Hlohovec (03.04.2012 v 21.19)
  Iba pre doplnenie môjho komentáru. Keďže sme až z Hlohovca, tak nám sa určite neoplatí ísť na Šíravu na otočku, či náhodou nie je nejaká chata voľná. Preto sme obvolali iné inzeráty, a iba nám povedali, že práve je sezóna a všetko majú obsadené mesiace dopredu. Inzerát som komentovala na žiadosť pánov od www.levneubytovani.net, ktorá mi prišla až teraz.
 • 100 %
  Slavko Cogan, Ulič 120 (03.04.2012 v 12.31)
  Reagujem na príspevok pani Ondrišovej z Hlohovca. O požiadavke, aby celá chata na 2 noci bola iba pre týchto dvoch hostí sme sa určite mesiac doipredu nedohodli, lebo to nemá žiadnu logiku, aby som blokoval 16 lôžok kvôli osobe, ktorú nepoznám. Teda problém vznikol až vtedy, ked sa pani dozvedela, že na chate, ktorá má 3 podlažia, 3 samostatné WC a 3 samostatné kúpelne nebude úplne sama, ale že tam budú ubytované ešte 2 osoby, ktoré si objednali 6 nocí. Podotýkam, že na takú požiadavku by som nikdy nepristúpil a ani do budúcna nemienim pristúpiť, nakoľko moje náklady na cestu, aby som im vydal prádlo a kluč od chaty, zapol teplu vodu a potom následne prišiel prebrať chatu od nich by boli väčšie ako moje príjmy. Z môjho pohľadu došlo ku nedorozumeniu a podotýkam, že som mal aj niekoľko prípadov, kedy mi očakávaní hostia neprišli a neriešil som to nijako. Túto rekreačnú chatu využívam pre svoju rodinu a známych a chcel som umožniť aj lacné ubytovanie pre turistov, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť hotel, alebo nejaký penzión. Upozorňujem všetkých čitateľov, že už niekoľko rokov nie je žiadny problém si nájsť ubytovanie priamo na mieste, snáď je problém iba ked je tu zraz motorkárov alebo Rock Fest. Takže určite dotyčná pani, ktorú tak urazilo, že si nemohla za 13,00 Eur objednať celú chatu nebola ukrátená o to, žeby sa nemohla niekde zložiť počas svojej dovolenky na Šírave. Osobne sa čudujem ľuďom, ktorí po roku napíšu takýto nezmysel len aby niekomu poškodili. Opakujem pre všetkých potencionálnych záujemcov, že rezervácia celej chaty za 13,00 na 3 dni a 2 noci nie je možná. Dakujem za pochopenie.
 • 0 %
  Martina Ondrišová, Hlohovec (28.03.2012 v 10.43)
  V auguste 2011 som mala byť ubytovaná spolu s ďalšou osobou na tejto chate. S pánom majiteľom som sa dohodla na ubytovaní mesiac pred odjazdom, a tiež sme sa dohodli, že týždeň predtým mu zavolám aby sme sa dohodli ohľadom kľúčov a presnej hodiny príchodu. Mali sme jedinú podmienku a to takú, že chceme byť v chate sami, že tam nechceme nikoho cudzieho. Keď som sa ozvala povedal mi, že už si tam niekoho na ten dohodnutý termín nasťahoval. S tým sme samozrejme nesúhlasili a náš pobyt sa zrušil. Ešte by som pochopila, kebyže si tam nasťahoval väčšiu skupinu ľudí a tak by sa mu to viac oplatilo, ale nasťahoval si tam len dvoch ľudí. Jeho odôvodnenie, prečo to spravil bolo, že lebo som sa mu neozývala. Pritom ešte na začiatku sme sa dohodli, že to naisto platí a zavoláme si týždeň pred odchodom. Nemal ani toľko slušnosti aby nám to oznámil a aby sme mali dosť času nájsť si inú chatu. Tento prístup sa mi zdá úplne neprofesionálny a nevhodný. Nechcem nikomu uškodiť, ale dalo sa to riešiť aj inak. Napríklad ja by som kludne súhlasila aj s preddavkom.

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Chata Jana, Kaluža - Medvědí hora):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Jana, Kaluža - Medvědí hora
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil