LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníHorská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem

Jste zde: » » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

91.3 % (5)Horská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem
Veporské vrchy / Poľana / Horehroní Ukázat na mapě
Umístění: Ve Veporských vrších v krásném horském prostředí nedaleko geografického středu Slovenska pod vrcholem Hrb (1.255 m), na okraji CHKO Poľana. Chata je častým cílem turistů a cyklistů a ideálním místem k poznávání Veporských vrchů a Poľany. U chaty je významné rozcestí turistických cest. K chatě vede asfaltová cesta.

Ubytování: Chata od roku 2015 slouží výlučně na soukromé účely a ubytování turistů není možné! Původní text platný do roku 2015: Velká horská chata s celoročním provozem a kapacitou 45 lůžek v pokojích se společným soc. zařízením. Procházejícím turistům v chatě slouží bufet u okýnka s nabídkou jednoduchých jídel a s posezením na chodbě nebo před chatou. Ubytovaní mohou navíc využít služeb restaurace. Veliká společenská místnost (využití i jako tělocvična). Chata bývá často obsazována sportovními soustředěními (především jogínů). V zimě pořádání lyžařských výcvikových kurzů.

Adresa: Horská chata pod Hrbom (turistická chata na Hrbe, chata Hrb), Jozef Sedlák a Zita Sedláková, Ľubietová 459, 976 55 Ľubietová

Poznámky: Chata od roku 2015 slouží výlučně na soukromé účely a ubytování turistů není možné! Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2012.

Aktualizace: 1. listopadu 2012   Počet lůžek: 45 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Horská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 80 %
  Viera D., Lehota (30.11.2015 v 15.33)
  Zablúdila som neďaleko chaty neskoro večer.Zúfalá som zavolala chatarovi.Pomocou mobilu sa mu podarilo výborne ma navigovať až ku chate.Ďakujem za pomoc,ubytovanie a pohostenie!!!
 • 100 %
  Jana Matzová, Prakovce (20.11.2013 v 13.40)
  Uživatel zde byl ubytován od 15.11.2013 do 16.11.2013.
  Z pobytu na chate máme iba príjemný zážitok. Objednali sme nocľah telefonicky. Aj napriek tomu, že je po letnej turistickej sezóne a neplánovali chatu cez víkend otvoriť (nemali hostí), chatár ochotne prišiel, čakal nás s vykúrenou izbietkou, pripravil posteľné oblečenie, ručníky. Večer nám dobre padol výborný turistický čaj v prekvapivej cene. Pocit, že sme v celej chate sami iba zdvojnásobil romantický zážitok z pobytu. Ráno nás vyprevadil nie len chatár, ale aj pes Cézar a mačky.
 • 85 %
  Robert Vystrčil, Brno (31.10.2012 v 11.37)
  Uživatel zde byl ubytován od 20.10.2012 do 21.10.2012.
  Ubytování je turistického charakteru - postele jsou především patrové a sociálky společné. Z pokojů vedou dveře na terasu, přes kterou se dá komunikovat i se sousedními pokoji. Tedy žádný velký komfort, ale bylo uklizeno i poskytnuto čisté povlečení. Turista víc nepotřebuje. Velmi příjemná je však zdejší domácí strava. Paní nám dala na večeři k dispozici dva druhy polévky a mohli jsme si přidávat do té doby, dokud jsme ještě měli v žaludku místo. Na snídani jsme měli párky a výbornou domácí marmeládu. Vše je na dohodě a jídlo uvaří podle přání. Velké zkušenosti mají s vegetariánskou stravou. Pokud chcete nějaká složitejší jídla, mimo sezónu je potřeba se na tom domluvit předem, aby mohli nakoupit suroviny. Mimo sezónu zde totiž moc turistů nezavítá a tak předzásobení potravinami je složité. My jsme zde ze soboty na neděli spali zcela sami. Na druhou stranu si tak zdejší hosté mohou užít úžasného klidu v nádherném horském prostředí. V chatě je i velký společenský sál, který je možné využít i ke cvičení. Ač je to veliká horská chata, působí rodinnou atmosférou.
 • 100 %
  Edit Patrasová, Poprad (05.10.2012 v 20.44)
  Uživatel zde byl ubytován od 27.09.2012 do 30.09.2012.
  Prostredie nádherné, strava vynikajúca, personál príjemný. Určite sa tam vrátim, lebo sme nestihli vyzbierať dubáky, ktoré tam začali rásť:) Teším sa aj na pobyt v zime:)
 • Iveta T, Banská Bystrica (05.10.2012 v 13.01)
  Zážitok z pobytu v chate Pod pod Hrbom. Počas pobytu na chate sa ešte pred večerou pán Chatár stihol opiť a opĺzlymi nadávkami hosťom chaty nadával a "spríjemnil" večer. Hoci bol cez týždeň veľmi ochotný týmto svojím expresívnym vyjadrením svojho názoru na nás nám znechutil časť pobytu. A na druhý deň sa ani neospravedlnil.

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Horská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata pod Hrbem (1.080 m), Ľubietová - sedlo pod Hrbem
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil