LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníDvorská bouda (1.313 m), Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky

Jste zde: » » » »

50 % (1)Dvorská bouda (1.313 m), Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky
Krkonoše Ukázat na mapě
Telefon+420 499 422 188 (recepce), mob. +420 725 003 830 (správce) info@dvorska-bouda.cz
Umístění: V nádherné přírodě Krkonošského národního parku, na polosamotě Zadní Rennerovky, u červeně značené trasy ve vrcholové části Krkonoš. Hlavní křižovatka běžkařských tepen Krkonoš i turistických tras Chalupa na Rozcestí 350 m. Překrásný výhled na předhůří Krkonoš i Liščí horu (1.363 m), která je od chaty vzdálená 2,5 km. Sněžka (1.602 m) 7,6 km. V okolí se nachází několik lyžařských vleků.

Ubytování: Horský hotel (horská chata) s pokoji dvou úrovní a apartmánem. Pokoje jsou 1-, 2-, 3- i vícelůžkové a jsou vybaveny standardním nábytkem, soc. zařízení je společné na patře (rekonstruované). Apartmán má vlastní soc. zažízení. Možnost cenově zvýhodněného přespání ve vlastních spacácích. V hotelu je restaurace s wifi (zdarma), bar, vinárna, klubovna s krbem, kulečníkem a stolním fotbálkem, sušárna, lyžárna, prádelna, posilovna a dětský koutek. V létě je možné využít venkovní hřiště na míčové hry a dětské prolézačky. Parkoviště přímo u hotelu (když to sněhová situace dovolí). V případě, že cesta není sjízdná, je možný vývoz rolbou nebo sněžným skútrem (za příplatek).

Cena: Ve vlastním spacáku: 195 Kč/os/noc. Pokoje Tourist (s palandami): 295 Kč/os/noc. Pokoje Standard: 395 Kč/os/noc. Apartmán: 595 Kč/os/noc. Ceny platí celoročně mimo Silvestra, i při ubytování jen na 1 noc (na Silvestra příplatek 50-100 Kč/os/noc, povinná polopenze a min. 5 nocí). Snídaně 100 Kč, polopenze 200 Kč, plná penze 300 Kč.

Adresa: Horský hotel Dvorská bouda (horská chata Dvorská bouda), Strážné 111, 543 52 Strážné. Správce: Martin Polák.

WWW: www.dvorska-bouda.cz

Aktualizace: 1. července 2013   Počet lůžek: 125 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Dvorská bouda (1.313 m), Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

  • 50 %
    Jarda R., Ústi nad Orlicí (15.02.2016 v 17.54)
    Uživatel zde byl ubytován od 28.01.2016 do 31.01.2016.
    Být provozovatel, styděl bych se. V lednu 2016 jsme byly s přítelkyní ubytovaní na Dvorské boudě v Krkonoších. Komunikace po e-mailu byla příjemná a nabídnutá cena mile překvapila. Takže jsme jely na hory docela natěšení. Po příjezdu ale nadšení opadlo. Recepce moc kladnou vizitku nepředvedla. Neuvěřitelný nepořádek a odér zakouřené „knajpy“ na uvítanou. Po vstupu na „pokoj“ nadšení opadla podruhé. Byl to spíše „psychotunel“, který se ani zdaleka nepodobal fotce, kterou se prezentují na webu. Šíře pokoje akorát na postel, před ní zašlá a hodně pamatující skříň s jedním ramínkem. Na útulnosti nepřidala ani zaplivaná a asi 10 let hadrou neotřená skříňka na hygienu nad umyvadlem. Ve zdech díry po skobách, které asi dříve drželi poličku a pár obrázků. Asi chtějí, aby hosté seděli v restauraci a né na pokojích. Jenže organizace a obsluha hospody je další smutná kapitola. Při večeři krouží po place čtveřice zmatených lidí roznášející vlažné jídlo. Na pivo, které jsem si objednal na třikrát, čekám déle než půl hodiny. Opírající se obsluha o pult. Naproti kouká několik naivních hostů s prázdným sklem a s nadějí, že je někdo obslouží a přinese objednávku hned na poprvé. Takhle se prezentuje chata po večerech U snídaně mně přivítal jakýsi člověk z kuchyně s dechem, co by zahnal grizzlyho, pořvávající na obsluhu. Franto, máš v kuchyni telefon, meziměsto! Jak se pak ukázalo, chodila telefonovat většina obsluhy celý den. Do toho všeho tam byla skupina dětí, kterým nebyli schopni zarezervovat stůl, nebo část restaurace na určitou dobu, aby jedly společně a v klidu. Místo toho tam u snídaně postávaly Děti s talířem v ruce a koukaly kam si sednou. Škoda chalupy s obrovskou potencí v krásném místě.
    0 %0 %0 %100 %0 %

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Dvorská bouda (1.313 m), Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Dvorská bouda (1.313 m), Strážné v Krkonoších - Zadní Rennerovky
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil