LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníApartmá u Jakuba, Česká Kamenice

Jste zde: » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

25 % (2)Apartmá u Jakuba, Česká Kamenice
Labské pískovce / České Švýcarsko / České středohoří / Lužické hory Ukázat na mapě
Umístění: V historickém centru České Kamenice, na hranici tří CHKO (Lužické hory, Labské pískovce a České středohoří) a nedaleko NP České Švýcarsko. V kostele Sv. Jakuba naproti domu se učil hrát na varhany český skladatel Antonín Dvořák, pro zájemce výstup na kostelní věž s prohlídkou expozice o historii města. V České Kamenici jsou památky i koupaliště (+2 termální 10 a 16 km). V okolí: Studenec s historickou rozhlednou, zachovalé bunkry z 2. světové války, skalní útvary, ZOO Děčín atd.

Ubytování: Apartmány a pokoj v historickém domě. K dispozici je 2-lůžkový pokoj, 3-lůžkový apartmán a 4-lůžkový apartmán s 2 přistýlkami. V každé ubytovací jednotce je vlastní soc. zařízení, WiFi a vybavený kuchyňský kout s lednicí, vařičem, varnou konvicí a základním nádobím. Ubytování je standardně v provozu jen mimo zimu (v měsících 04-10), v zimě jen pro větší skupiny a pro delší pobyty. Parkování přímo u domu.

Cena: Léto a mimosezóna (měsíce 04-10): 2 a více nocí 250 Kč/os/noc (děti do 10 let 150 Kč/os/noc, přistýlka pro 5. a 6. osobu v apartmánu 150 Kč/noc), jen 1 noc 300 Kč/os. Ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji či v apartmánu. Přes letní prázdniny jsou preferovány týdenní pobyty. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).

Adresa: Apartmá u Jakuba (apartmán Jakub), Mgr. Helena Brabcová, Jakubské náměstí 112, 407 21 Česká Kamenice

Aktualizace: 2. dubna 2015   Počet lůžek: 11 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Apartmá u Jakuba, Česká Kamenice):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 50 %
  Petr B., Česká Kamenice (23.08.2015 v 12.22)
  Každý má právo na názor, ale měl by být objektivní. Pochvala pana majitele mě v tomto případě vůbec netěší. 1. Klienti si zmíněné ubytování sami vybrali, i když jim majitelem byla nabízena i jiná možnost volby! Žádné připomínky k čistotě ani vybavení pokojů neměli a to ani v průběhu pobytu ani při odjezdu. Při oprávněné reklamaci čistoty pokoje by majitel zjednal okamžitě nápravu nebo nabídl jiný pokoj. 2. Co se týče používání teplé vody, byli klienti poučení, že při každém problému mají volat majitele, který problém vyřeší. Stačilo přepnout knoflík ohřívače. 3. Jednoplotýnkový vařič je v pokoji pro 2 osoby. V apartmá přes chodbu, ve kterém byli ubytováni přátelé paní Terezy, je vařič dvouplotýnkový. Dosud si žádná rodina nestěžovala, že by s tím měla problém. 4. Pro parkování v okolí domu do 30 metrů je k dispozici min.6 parkovacích míst. Není nutné parkovat před soukromým domem souseda. "Úzká" ulička kolem kostela je průjezdná obousměrně i když auta parkují po obou stranách. 5. Má-li paní Tereza problém se soužitím s etnickou menšinou, měla by si předem zjistit, zda se v dané lokalitě nevyskytuje tato menšina. Ještě nikdy nebyl žádný klient nikým poškozen ani majetkově ani fyzicky. 6. Záloha se požaduje pouze z důvodu neserióznosti některých klientů, kteří nedodrží to, co si dojednali. Mrzí mě, že paní Tereza neumí jednat na rovinu, určitě bychom skutečné problémy vyřešili a ušetřili bychom si zkaženou náladu oba dva. Petr Brabec
 • 0 %
  Tereza, Ostrava (22.08.2015 v 12.55)
  Uživatel zde byl ubytován od 15.07.2015 do 18.07.2015.
  I přes nízkou cenu má ubytování v "apartmánu" Jakub velmi nízkou kvalitu a rozhodně ho nedoporučuji. Bydleli jsme tam s přáteli pouze čtyři dny a po naší zkušenosti jsme se opravdu velmi těšili domů a nevím, jestli bychom týden vydrželi. Pan majitel je sice příjemný pán, ale to bylo asi tak to jediné příjemné na tomto ubytování. Parkování u domu není možné, protože hned vedle je nepříjemný pan soused, se kterým byste se mohli dostat do konfliktu, pokud byste omylem zaparkovali u jeho domu. Takže jediné parkování je v úzké uličce u kostela, kde sice nejezdí jiná auta často, ale pro změnu je to ulička etnické menšiny, která podle pana majitele nepůsobí problémy, ale to že se vám budou i přesto ochomýtat kolem auta nebo na vás pokřikovat, vám nemusí být zrovna dvakrát příjmené. Ubytování by nebylo tak hrozné, kdyby nebylo všudypřítomné špíny, pavučin, pavouků aj. Jde vidět, že úklid se tam provozuje ve stylu jen tak na oko, aby se neřeklo. Nejhorší na tom všem bylo ovšem sociální zařízení. Nevypadá nijak špatně až na to, že při sprchování se buď opaříte, nebo se umýváte pod ledvovou vodu, protože v objektu je průtokový ohřívač a ani pouhou minutu vám neteče voda o konstatní teplotě. My jsme měli v pokoji elektrický jednoplotýnkový vařič, a to mi nepřijde pro vaření moc vhodné, zláště třeba pro celou rodinu. I když si chce člověk uvařit jednoduché jídlo s přílohou, tak si na něj musí počkat, protože díky tomu se doba vaření dost prodlužuje. A pan majitel asi moc dobře ví, proč chce zaplatit dopředu 50% z ceny jako zálohu, protože my jsme měli opravdu chuť se obrátit na podpatku a jít si hledat jiné ubytování. Ale když už jsme tam měli být jednom čtyři dny, tak jsme se rozhodli to risknout. Ubytování je možná tak vhodné maximálně pro studenty, kteří jsou z kolejí zvyklí na ledacos nebo pro lidi se silnou náturou. Já nemusím bydlet ve čtyřhvězdičkových hotelech, ale pokud se nemůžu ani pořádně oprchovat, tak to mi opravdu hodně vadí. To mám teda lepší zkušenosti i s ubytováním v kempech. Tereza
  30 %0 %40 %50 %0 %

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Apartmá u Jakuba, Česká Kamenice):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmá u Jakuba, Česká Kamenice
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil