LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníLesní chata, Bedřichov

Jste zde: » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

35 % (2)Lesní chata, Bedřichov
Jizerské hory Ukázat na mapě
Umístění: V centru Bedřichova, přímo nad stadionem, kde se každoročně zahajuje Jizerská padesátka. Přímo u Lesní chaty se nachází lyžařské bežecké tratě, sjezdovky, cyklostezky, tenisové kurty, přehrada a letní koupaliště.

Ubytování: Nově zrekonstruovaný penzion s kapacitou 45 lůžek, včetně vybavení pokojů. Útulné pokoje s kompletním sociálním zařízením nebo pouze umyvadlem. Dětské venkovní hřiště s trampolínou (průměr 5 m) a další atrakce. Restaurace Lesní chaty s nevšedním designem pro 90 osob, velkoplošnou projekcí a velkou venkovní terasou nabízí kvalitní českou a vegetariánskou kuchyni. Velký výběr nápojů, vína si můžete vychutnat v naší kamnenné vinotéce. Parkování je bezplatné u penzionu.

Cena: Ceny jsou včetně snídaně. Léto, podzim: pokoje s umyvadlem 350 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 450 Kč/os/noc. Zima: pokoje s umyvadlem 390 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 490 Kč/os/noc, povinné přikoupení večeře za 139 Kč. Mimosezóna (jaro): pokoje s umyvadlem 290 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 390 Kč/os/noc. Silvestr, Jizerská 50: dohodou. Ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji, na 3 a více nocí (kratší pobyty s příplatkem 50-100 Kč/os/noc, v hlavní sezóně jen týdenní pobyty). Příplatek za TV na pokoji 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc.

Adresa: Penzion Lesní chata, Pavel Kučera, Bedřichov 28, 468 12 Bedřichov

Aktualizace: 2. srpna 2014   Počet lůžek: 45 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Lesní chata, Bedřichov):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 30 %
  K., Krupka (25.02.2015 v 01.33)
  Lesní chata se nachází ve skvělé lokalitě, ubytování je příjemné, dostačující. Bohužel co pobyt značně znepříjemňuje je neochotný, nepříjemný personál, který nemá rád lidi, což je pro mě v pohostinství a hotelnictví základ. Na chodbě před pokoji mě například seřval otec majitele, či kdo to byl, každopádně někdo z rodiny podle stylu komunikace, že sedačka, na které sedím, protože jsem právě telefonovala po Skypu a jediný signál WI-FI se nachází na chodbě u pokojů pro hosty, je soukromý majetek, jestli o tom náhodou nevím, a i přesto, že tedy na sedačce žádný nápis ani cedule o soukromém majetku nebyly, tak se slušně zeptáte, zda byste tu mohli chvíli sedět a dokončit hovor, řevem odpoví: “Abyste se pak nedivila, až vás odsud vykopnu” a po chvíli mě opravdu ze sedačky vyhnal. Bohužel platbu majitelé vyžadují za celý pobyt předem, asi právě proto, aby mohli po ubytovaných hostech zvesela pořvávat, jinak by jim polovina hostů pravděpodobně po první noci odjela. Já tedy určitě. Pokud máte rádi pozitivní lidi, vyhněte se tomuto místu obloukem, v Jizerkách je celá řada jiných ubytovacích zařízení, kde to lidé dělají s radostí a láskou.
  10 %60 %10 %100 %40 %
 • 40 %
  Renata K., Praha (10.02.2015 v 11.47)
  Uživatel zde byl ubytován od 06.02.2015 do 08.02.2015.
  Lesní chata je krásná, čistá, na skvělém místě. Ubytování je skromné, ale dostačující. Nabídka restaurace a kvalita jídla je lehce nadprůměrná, zarážející je účtování 3dc kohoutkové vody částkou 19 Kč i pro ubytované hosty. Snídaně jsou velmi skromné až chudé (zcela chybělo ovoce, zelenina, vajíčka, výběr čajů). Slabým článkem a důvodem, prč se Lesní chatě do budoucna vyhneme, je personál a jejich přístup k hostům. Nejsou tu pro ně, ale host je pro ně otravující prvek, všechna jeho přání jsou pro personál obtežující a pan majitel/provozní nemá problém vás hned po ránu seřvat a poučit o tom, že mít hospodu a v ní hosty je nejhorší věc, jaká se mu mohla v životě stát. Nepříjemná atmosféra.
  40 %70 %20 %90 %50 %

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Lesní chata, Bedřichov):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Lesní chata, Bedřichov
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil