LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníAutocamp U letadla, Seč

Jste zde: » » »

15 % (4)Autocamp U letadla, Seč
Přehrada Seč / Vysočina / Železné hory Ukázat na mapě
Telefonmob. +420 739 730 732 autocamp.friss@seznam.cz
Umístění: V malebném a čistém prostředí chráněné krajinné oblasti Železné hory nedaleko obce Seč a Sečské přehrady.

Ubytování: Kemp s provozem od 15.5. do 30.9. (jinak pouze po dohodě). Ubytovna (36 lůžek): 3- a 4-lůžkové pokoje se zákl. nábytkem, lůžkovinami a mycím koutem s umyvadlem (teplá voda). V ubytovně je lednice, kuchyňka, společná WC a umývárny se sprchou. Chatky (94 lůžek): dřevěné se 2-4 lůžky, s elektřinou, zákl. nábytkem a lůžkovinami (4-lůžkové s lednicí). Restaurace, možná i plná penze. Základní potraviny. Ping-pong, kulečník, stolní fotbal, dětské čtyřkolky, půjčovna loděk. Dříve bylo v areálu umístěno dopravní letadlo sloužící jako restaurace.

Cena: Pokoje: sezona (měsíce 07-09) 2-lůžkový 360 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 460 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 560 Kč/pokoj/noc, mimosezona (měsíce 05-06) 2-lůžkový 320 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 420 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 520 Kč/pokoj/noc. Chatky: sezona (měsíce 07-08) 2-lůžková 350 Kč/chata/noc, 3-lůžková 450 Kč/chata/noc, 4-lůžková 550 Kč/chata/noc, mimosezóna (měsíce 05-06, 09): 2-lůžková 300 Kč/chata/noc, 3-lůžková 400 Kč/chata/noc, 4-lůžková 500 Kč/chata/noc. Pro školy 100 Kč/os/noc. Povlečení 50 Kč/os/pobyt. Rekreační poplatek 13 Kč/os/noc. Vlastní zařízení: osoba 50-60 Kč/noc (dítě 3-15 roků 40-50 Kč), stan 50-60 Kč/noc, elektřina 70 Kč/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.

Adresa: Autocamp U letadla Seč (ATC U Letadla, kemp U Letadla, camp U Letadla), Milan Friss, K přehradě, 538 07 Seč. Majitel kempu: AVZO TSČ ČR Chrudim, Masarykovo nám. 57, 537 01 Chrudim.

WWW: www.autocamp.estranky.cz

Aktualizace: 1. srpna 2014   Počet lůžek: 130 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Autocamp U letadla, Seč):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 0 %
  Leos, Litomysl (24.08.2016 v 15.49)
  Uživatel zde byl ubytován od 15.08.2016 do 22.08.2016.
  Tak sme jeli na tyden do tohoto kempu byl jedinej co mel volne chatky ted uz vim proc jak uz tu jedna pani psala opravdu tam maji stenice mysleli jsme si ze jsme dostipany od komaru repelenty nepomahaly kdyz jsme odjeli zjistili jsme ze jsme dostipany od stenic zadny extra cisto v kempu nebylo ale dalo se to prekousnout ale stenice to uz je ttosku moc takze absolutne tento kemp nedoporucuju a pokud tu pan majtel zas bude psat ze tam stenice nema tak si lze sam sobe a nam vsem taky takze se vyhnete obloukem doporucuju :-(
  30 %
 • Provozovatel Autocampu , Seč (21.08.2014 v 08.15)
  Tímto příspěvkem bychom chtěli reagovat na příspěvek paní Poláškové a Haberlandové. Co se týče výskytu štěnic, tuto věc jsme nenechali ladem, a pozvali si firmu, která provádí deratizaci. Závěr této firmy je, že u nás v autocapmu se žádné štěnice nevyskytují, pouze a jen KOMÁŘI. Odepisujeme záměrně déle, protože po Vaše odjezdu si již nikdo nestěžoval na výskyt štěnic. Dále co se týče cen za ubytování, jste se mohli informovat a řádně nastudovat na našich webových stránkách a i v obdrženém vouchru, který jsme zasílali na e-mail. Posledním bodem je úklid. Je velice smutné, že tuto informaci o nepořádku, se doslýcháme až 3 dny po Vašem odjezdu. Tuto věc jste s námi měli řešit v den nástupu nebo v průběhu rekreace.
 • Zuzana Polášková, Kunčice pod Ondřejníkem (12.08.2014 v 20.41)
  Uživatel zde byl ubytován od 12.08.2014 do 12.08.2014.
  Jako rodina velice rádi jezdíme do campů,do chatek,a protože jsme vcelku nenároční,většinou jsme spokojeni.Jediné,co by nám snad mohlo vadit je ŠPÍNA.Ta bohužel byla znatelná už když jsme poprvé vstoupili do chaty.A to jak v kuchyni,obytné místnosti i na WC.Před vybalováním jsme si tedy nejprve uklidili,což se stalo poprvé za celou naši campovou "kariéru".Celou dovolenou nás provázelo nepříjemné až bolestivé svědění...po návratu domů jsem pro potíže musela navštívit kožní lékařku,která po shlédnutí ran kostatovala-štěnice!Tedˇ musím jen věřit,že jsme si "to"nezavlekli domů.Jediné,co mě na tom těší je,že jsem to odnesla hlavně já a ne děti.Pro celkový dojem bych pro příště po desinsekci doporučila alesponˇ přetřít místnosti mokrou podlahovkou namočenou v desinfekci.Do budoucna jsem poučena,že musím vybírat nejen podle lokality,ale hlavně podle názorů ubytovaných před náma.Proto lidi pište,když se Vám něco nelíbí.Snad jedno pozitivum nakonec,jediné co mě na campu bavilo,byly ty topinky...
 • 30 %
  Jana Haberlandová, Leština (11.08.2014 v 19.51)
  Uživatel zde byl ubytován od 01.08.2014 do 09.08.2014.
  Byli jsme ubytováni v chatkách "LUX",cena 1100Kč za den.Při příjezdu jsme byli překvapeni tím,že máme při takové ceně platit ještě parkovné za auto,nicméně jsme se nehádali a zaplatili danou cenu.Při vstupu do chaty na nás dých zápach-nikotinový z WC,pach špíny z interiéru chaty.Než jsme se "zabydleli"musela jsem umýt veškeré povrchy,všude špína a prach.Nicméně,musím podotknout,že nejsme žádné "slečinky",ani stěžovatelé,tak jsme se chtěli vyhnout nějakým konfliktům.Proto jsme nic nešli řešit s provozovatelem kempua nedělali jsme dusno,s heslem:"TO PŘEŽIJEM!"....Bohužel,už během pobytu se nám na těle začaly objevovat kousance,které jsme připisovali na účet komárům,nezabíraly repelenty,ani spray proti létajícímu hmyzu...Hádejte proč!Vše se vysvětlilo dnes,když jsem navštívila kožní ambulanci:těch svých asi 180kousanců mám od ŠTĚNIC!!!!(zbytek rodiny byl postižen o něco méně,ale mast Gelargin i lék Zodac mohu použít i pro ně)Jsem celkově velice zklamaná,vzhledem k ceně i prezentaci na web.stránkách.Nemluvím o vzdálenosti přehrady...Určitě se na toto místo už nevrátíme!!!P.S.Na požádání zašlu foto kousanců...

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Autocamp U letadla, Seč):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autocamp U letadla, Seč
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil