LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníHorská chata Lysečinská bouda (960 m), Horní Maršov - Horní Lysečiny

Jste zde: » » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

- %Horská chata Lysečinská bouda (960 m), Horní Maršov - Horní Lysečiny
Krkonoše Ukázat na mapě
Umístění: Na Pomezním hřebeni ve východních Krkonoších, na červené turistické trase, jen 1 km od hranice s Polskem. Lysečinská bouda je stranou od ruchu měst i hektických lyžařských a turistických center. Upravovaná běžkařská trasa prochází přímo před chatou (běžkaři mohou vyrazit na Rýchorskou boudu nebo k Pomezním boudám). V létě lze stejné trasy absolvovat jak pěšky, tak na kole. Příjezdová cesta k chatě vede od Horního Maršova přes Horní Lysečiny.

Ubytování: Dřevěná horská chata s kapacitou 45 lůžek. Pokoje jsou 2- až 4-lůžkové se společnými sprchami a WC na chodbě. V boudě jsou dvě restaurace, jedna jen pro ubytované hosty a druhá s barem a krbem pro kolemjdoucí turisty. Restaurace se specializuje na klasickou českou kuchyni a krkonošská jídla. Pro skupiny v létě zajistíme i klasickou českou zabijačku. WiFi připojení k Internetu. U chaty je vlastní lyžařský vlek v délce 850 m, upravovaná sjezdovka a dětský provázkový vlek s možností školičky pro malé lyžaře. Venkovní dětské hřiště, v chatě je dětský koutek. Máme vlastní chov ovcí a koz (minizoo) s možností jízdy na ponících. Lysečinská bouda byla postavena v roce 1926.

Cena: Léto (1.5.-1.10.): turistické ubytování ve vlastním spacáku bez stravy 150 Kč/os/noc, se snídaní a s povlečením 290 Kč/os/noc (děti 3-10 let 260 Kč/os/noc). Zima (1.10.-1.5.): se snídaní a s povlečením 390 Kč/os/noc (děti 3-10 let 353 Kč/os/noc). Vánoce: se snídaní 420 Kč/os/noc. Silvestr: se snídaní a silvestrovským rautem 600 Kč/os/noc. Příplatek za večeři (celoročně) 80 Kč. Při pobytu jen na 1 noc +100 Kč/os. Parkování u chaty zdarma. V zimě doprava zavazadel po domluvě zdarma. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.

Adresa: Lysečinská bouda (německy Kolbendorfbaude), osada Lysečinské boudy, Horní Lysečiny 51, 542 26 Horní Maršov. Provozovatel: Miroslava Svobodová, Kaňk 2, Kutná Hora. Kontaktní osoba: Ladislav Foglar.

Poznámky: Bouda se bude od roku 2014 rekonstruovat.

Aktualizace: 1. června 2014   Počet lůžek: 45 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Horská chata Lysečinská bouda (960 m), Horní Maršov - Horní Lysečiny):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

  • V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Horská chata Lysečinská bouda (960 m), Horní Maršov - Horní Lysečiny):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Lysečinská bouda (960 m), Horní Maršov - Horní Lysečiny
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil