LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníPenzion Ema 02, Gerlachov

Jste zde: » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

83.3 % (37)Penzion Ema 02, Gerlachov
Vysoké Tatry Ukázat na mapě
Umístění: V obci Gerlachov vo Vysokých Tatrách. Krása tunajšej prírody uspokojí aj najnáročnejších turistov a lyžiarov. Z Gerlachova sa môžete vybrať kamkoľvek do Tatier bez prekonávania dlhých vzdialeností. Aj v širšom okolí sú atraktívne turistické ciele: Slovenský raj, Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, Červený Kláštor (plavba plťou na Dunajci).

Ubytování: Apartmanový dom s 3 podlažiami, elektrické vykurovanie (platí zimná cena), možnosť posedenia v záhrade (krb + gril, opekanie). Bezplatné parkovanie v uzatvorenej záhrade. Jednotlivé izby na podlažiach sa prenajímajú aj zvlašť. Prízemie: 2 apartmany, v každom sú dve 4-lôžkové spálne s TV, zariadený kuchynský kút (el. varič, chladnička s mrazničkou, varná kanvica, mikrovlnka atď.), sociálne zariadenie. 1. poschodie: 3x spálne (4- až 5-lôžkové), 3x TV, 3x sociálne zariadenie, 1x spoločenská miestnosť, 2x vybavený kuchynský kút (el. varič, chladnička s mrazničkou, varná kanvica, mikrovlnka atď.). 2. poschodie: identické ako na 1. poschodí.

Cena: Leto: 6 EUR/os/noc. Zima: 7 EUR/os/noc. Silvester: 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok a posteľnú bielizeň) a platia pri obsadení všetkých lôžok na izbe alebo v apartmáne (tzn. min. 4 osôb), na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).

Adresa: Penzion Ema 02 (apartmánový dom Ema 02), Nová č. 168, Gerlachov. Kontaktná: Ing. Ema Gánovská, CSc., Mlynská 30, 059 42 Gerlachov.

Aktualizace: 2. října 2013   Počet lůžek: 28 Lůžka s bezbariérovým přístupem: nezjištěno

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Penzion Ema 02, Gerlachov):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 0 %
  nickkk, Košice (13.12.2016 v 16.44)
  Komunikačné schopnosti tety Gánovskej sú na extremne nízkej úrovni. Keď sa s ňou stretnete osobne, zapôsobí ako milá a neškodná pani, 'všetko' povie, všetko dovolí...ako náhle s ňou komunikujete cez internet, ukáže svoju vnútronú strigu. Douráža vás, prekľaje celú vašu rodinu a to len kvôli úbohým 100€. Nechutne využila situáciu, že sa u nej ubytovali mladí ľudia. Ubytovanie v tejto chajde malo jedinu výhodu - Tatry...no radím si radšej priplatiť za drahší hotel/penzión ako sa potom naťahovať s touto klamárskou a arogantnou ženou.
 • 100 %
  Markéta H., Liberec XXX, Vratislavice nad Nisou (24.12.2015 v 11.47)
  Uživatel zde byl ubytován od 03.07.2015 do 11.07.2015.
  Ubytování u paní Gánovské nemělo vůbec žádnou chybu. Paní domácí byla velmi ochotná, příjemná a komunikativní. Vždy se snažila nám vyjít maximálně vstříc a poradit. Penzion byl čistý, kuchyňka vybavena základním nádobím. Na celém patře nás bydlelo celkem 8 a nádobí i prostor nám dokonale stačil. Pokud to bude jenom trochu možné, určitě se ubytujeme znovu. Pobyt se nám všem moc líbil.
  100 %100 %100 %100 %
 • Tomáš P., Opava (27.07.2015 v 08.39)
  Komunikace s paní Ganovskou byla na dobré úrovni až do chvíle, kdy jsme se domluvili na storno poplatku (který v podmínkách ubytování nebyl prozatím mnou nalezen) z důvodu zrušení pobytu u ní objednaného pro náhlou nemoc v rodině. Po zaslání podkladů k vrácení zbytku zálohy se pí Ganovská už neozvala. Co si o tom mám myslet?
 • 80 %
  Miroslava C., Jablonove (24.05.2015 v 17.50)
  Uživatel zde byl ubytován od 21.05.2015 do 23.05.2015.
  Ubytovanie na tejto chate bolo fajn. S triedou sme boli spokojní! Najviac sa nám rátalo vela kúpeliek,nakolko sme nemuseli vyčkávať kym sa ten druhy osprchuje. Takto sme boli 5 osprchovaní naraz. Možno trošku slabšie vybavenie kuchyne, ale prežili sme a nepomreli hladom. Určite sa ešte raz vrátime. :)
  90 %80 %90 %90 %60 %
 • Ing.Ema Gánovská,CS.c. Gánovská, Gerlachov (01.08.2014 v 07.10)
  Dobrý deň prajem pán Karel Ovesný. Veľmi pekne Vám ďakujem, za Váš pobyt u nás i za Vaše hodnotenie. Srdečne všetkých pozdravujem. Ema Gánovská.
 • 100 %
  Karel Ovesný, Křekov (31.07.2014 v 21.05)
  Ubytování v penzionu Ema je za tu cenu výborné, paní domácí je velmi příjemná a celé ubytování má domácký nádech. Zatím jsem v Tatrách nenašel za stejnou cenu nic podobného. Určitě můžu vřele doporučit.
 • Ing.Ema Gánovská,CS.c. Gánovská, Gerlachov (30.07.2014 v 13.42)
  Uživatel zde byl ubytován od 25.07.2014 do 29.07.2014.
  Ďakujem veľmi pekne za Váš pobyt u nás. Verím, že sa k nám ešte vrátite. Srdečne pozdravujem celú rodinku.Ema Gánovská
 • 100 %
  Jaroslav Lukáš, Študlov (30.07.2014 v 09.49)
  Ubytování u paní Gánovské v penzionu Ema můžu vřele doporučit. Byli jsme s rodinu ubytovaní v krásném pokoji s nádherným výhledem na tatranské štíty, který stojí za noc méně než kde jaký kemp. Všude bylo čisto a uklizeno. I přesto, že jsme na naši dovolenou přijeli později, ve večerních hodinách, tak nás paní Gánovská bez problémů a ochotně ubytovala. Velmi se těšíme na další dovolenou v penzionu Ema 02.
 • Ing.Ema Gánovská,CS.c. Gánovská, Gerlachov (20.07.2014 v 16.15)
  Uživatel zde byl ubytován od 13.07.2014 do 16.07.2014.
  Odpovedám na sťažnosť pani Tojnárovej. Ten názor, ktorý uvádzate pod menom Vašho manžela ste písali Vy. Pretože pán manžel nemá ani tušenie o Vašich - neviem to už ani nazvať, ak Vás nechcem uraziť. Svedčí o tom aj fakt, že ho zatajujete ke ď chcem s ním telefonicky hovoriť. Chybou nášho ubytovania je iba nízka cena za exkluzívne ubytovanie. Potom sa stáva, že niekedy si to objednajú aj takí ľudia ako je pani Tojnárová. Aj tak Vám zo srdca želám skoré uzdravenie. Bola by Vás škoda máte pekné dvoje deti. Sami ste boli svedkom, že obidva objekty sme mali plné spokojných klientov, ktorí pri odchode okrem toho, že ma vybozkávajú sa aj poďakujú. A vždy sa k nám vracajú. Už to, že ste si objednali ubytovanie na inzerát,ktorý nie je aktuálny a je iba v archíve svedčí o mojej pravde. Ešte raz želám Vám i Vašej rodine všetko najlepšie. Prosím, aby ste mi dali aspoň raz k telefónu Vášho manžela- nebojte sa nič zle mu na Vás nepoviem. S úctou Ema Gánovská.
 • 0 %
  Josef Tojnar, Pardubice (20.07.2014 v 08.40)
  Odpověď paní majitelce Gánovské ze dne 19.7.2014 Dobrý den paní Gánovská,po několika vašich urážkách na moji manželku a lžích,kde uvádíte že jsem řekl o své ženě že je šibnutá a jiné lži,jsem se rozhodl na to také reagovat. Byl jsem za vámi pouze s klíči a pro vyrovnání peněz - na což jsem nedostal žádný doklad ani smlouvu na ubytování a zaplacení pobytu a z vaší strany se mně nedostalo ani rozloučení. To co píšete jsou pouze vaše lži a jak jsem poznal z vašich emailu a urážek, tak jste naprosto ubohá a labilní žena.Od teď s vámi budu jednat pouze já! Josef Tojnar
 • Daniela Tojnarová, Pardubice (19.07.2014 v 08.13)
  Vůbec mě nepřekvapuje chování paní domácí, protože po předchozích recenzích jsem čekala, že si vymyslí podobné lži. Toto je její jednání, když chcete v klidu řešit nějaký problém. S klidným svědomím mohu napsat, že jsme nikdy žádný cirkus nedělali a "šibnutá" skutečně nejsem. Nechci touto cestou nikoho urážet, jako to je v oblibě paní Gánovské, protože toto svědčí o inteligenci některých lidí. Lituji předem další její klienty, kteří s ní budou potřebovat řešit byť malý problém.
 • Ing.Ema Gánovská,CS.c. Ganovska, Gerlachov (19.07.2014 v 07.21)
  Uživatel zde byl ubytován od 13.07.2014 do 16.07.2014.
  Toto bola ponuka pre pani Tojnárovú z 18.2. 2014. Nebola tam zmienka ani o spoločenskej miestnosti Vo Vysokých Tatrách už kemp je za 8 Eur za osobu/ noc. Pán Tojner pri rozlučke mi povedal, že jeho žena je šibnutá a že práve ma zle obdobie. Čo môžem potvrdiť aj e- mailom, že mi nadávala do sprostých. A na to, že robila v objekte cirkus mám niekoľkých svedkov. Dobrý deň prajem pani Daniela Tojnarová. 1 izba štvorlôžková, TV, sociálne zariadenie , vybavený kuchynský kút+ dvojplatnička + varná konvica + chladnička s mrazničkou, zastrešené sedenie + krb-gril, parkovisko v záhrade. Cena platí 6 Eur za osobu/noc. Je potrebné z Vašej strany to potvediť. Ďakujem za záujem. Srdečne pozdravujem. Ema Gánovská.
 • 20 %
  Daniela Tojnarová, Pardubice (18.07.2014 v 13.56)
  Ubytování jsme sehnali podle těchto fotografií, které nabízí paní domácí na internetu, ale jak ona řekla, že tam nemůže nafotit všechno, není to tak. Bohužel nám již nesdělila, že bude kuchyňský kout ve společných prostorách na chodbě, kde byli další 3 pokoje (po dvou nocích již zaplněné nájemníky) a vedle toalety, takže když jsme si chtěli uvařit třeba jen kávu, stále okolo nás všichni přecházeli na toalety, ven, z pokoje do pokoje..,neměli jsme absolutně žádné soukromí. Když jsme se ubytovali, paní domácí byla příjemná, ale pouze do chvíle, než jsme se jí zeptali na společenskou místnost, kterou nabízí na každém patře, ale bohužel jsme do ní neměli přístup, prý za příplatek, o čemž se nikde nepíše, stejně tak mikrovlnka je prý za příplatek. O tom se také nikde nezmiňuje. Cena byla daná 6 euro za osobu noc. Byli jsme 4 osoby. Ve chvíli, kdy jsme se zmínili, že se nám nelíbí kuch.kout ve společných prostorách, že to jsme si nedomluvili a v žádném případě bychom s tím nesouhlasili a že není v kuchyňce ani základní vybavení pro min.vaření, paní Gánovská okamžitě otočila svoji "milou tvář" a řekla, že si můžeme sehnat ubytování jinde a že nám vrátí zbytek peněz za nevyužité noci. Souhlasili jsme a večer ji zavolali, že ráno odjedeme. To co následovalo, v životě jsme se nikde nesetkali s takovým to chováním. Paní Gánovská nám začala psát výhružně a urážlivé maily, že nás dá k soudu a že nám nedopřeje klidného dne ani noci a že jsme ji podvedli. Začala si vymýšlet jak jsme zuřiví apod. Neměli jsme s ní jediný konflikt, tak nás tyto maily velice překvapili. Neuvěřitelné! Pokud někdo bude mít zájem, tak Vám maily od paní Gánovské i s fotkami ubytování zašlu. Tatry jsou krásné, ale ubytování v penzionu Ema 02 v žádném případě nebrat, protože fotky nejsou totožné s realitou. Pouze koupelna, ta je po rekonstrukci, ale neodtéká voda ve sprchovém koutě ani v umyvadle.Také si nezapomeňte vzít ručníky, mýdlo a jar. To tam také není.A válendy - katastrofa..stáří asi 30 let. V zádném případě toto ubytování nedoporučujeme!!! Po přečtení předchozích záporných recenzí, jak jsme se přesvědčili, že paní Gánovská uráží své nespokojené klienty tomu skutečně věříme a je vidět, že si vůbec neváží svých zákazníků. daniela.tojnarova@seznam.cz
 • 100 %
  Ema Gánovská, Gerlachov (08.01.2014 v 11.09)
  Uživatel zde byl ubytován od 08.01.2013 do 16.07.2013.
  Odpovedám na názor pána Janotku. Objekt, v ktorom bol pán Janotka ubytovaný - padľa kolaudačného rozhodnutia je z roku 1989. V roku 2012 prešiel kompletnou rekonštrukciou- vymenili sa všetky okna, pri každej izbe sa vybudovalo nové sociálne zariadenie , na každom poschodí sa vybudovali 2 nové kuchynské kúty- celkové je ich v objekte 6 x, sú tam nové 2 spoločenské miestnosti,v celom objekte sú nové stierky. Pravdou je , že k vonkajšiemu grilu neposkytujeme drevo ani uhlie. Nechcem to napísať, lebo si veľmi vážim našich hostí ale žiaľ musím zdôvodniť prečo. Mali sme aj takých klientov, ktorý nám od rána do druhého rána spalili pol vlečky dreva. My nie sme v objekte a žiaľ nevieme to ustražiť. Pán Janotka by zrejmä neschudobnel, keby si kúpil drevené uhlie za 1,5 Kč. Je mi ľúto pán Janotka, že sa k nám už nevratite , ale želám Vám a predovšetkým tým ľuďom u ktorých budete ešte ubytovaný veľa , veľa zdravia, trpezlivosti, a zdravé nervy. Ema Gánovská.
 • Jan Janotka, Trhová Kamenice (15.12.2013 v 15.39)
  Uživatel zde byl ubytován od 13.07.2013 do 16.07.2013.
  Přeji této vážené paní domácí, aby se jí dařilo sehnat spolehlivé zákazníky, a kdyby někdo zase jako já nebo někdo další napsal svůj názor - nic se neděje - jenom aktualizuje text nabídky jako letos. Osočení bylo dost, argument nevyvrácen žádný, když někdo se přijede ubytovat na základě nabídky a zjistí, že apartmán nevypadá jako apartmán, ale ubytování v domě ze 70-tých let, když ujede 500km asi nebude navečír shánět jiné bydlení. Vypadá to, že na toto paní domácí spoléhá. Kdyby jste si chtěli posedět u grilu nebo u krbu - vezměte si s sebou dřevo nebo uhlí. Je zde krásná příroda a okolí a spousta příjemných lidí - určitě se sem ještě vrátím - s ubytováním jinde.
 • 100 %
  Monika Malíšková, Ostrava (07.11.2013 v 07.57)
  Uživatel zde byl ubytován od 26.07.2013 do 01.08.2013.
  Velmi vstřícný a ochotný majitele za málo peněz hodně muziky ve Vysokých Tatrách je krásně.Hodnocení 200%.
 • 100 %
  Zdeňek Šulák, Bohumín (25.10.2013 v 16.44)
  Uživatel zde byl ubytován od 04.08.2013 do 10.08.2013.
  S ubytováním jsmme byli moc spokojeni, vše odpovídalo popisu na internetu.Dobra cena. Příjemní lidé a prostředí. Hodnocení200%
 • 100 %
  Mateus Zapotocki, Rokietnica (24.10.2013 v 11.18)
  Uživatel zde byl ubytován od 22.07.2013 do 29.07.2013.
  Gorąco polecam, niedrogo, czysto i gościnnie. Kuchnia w pełni wyposażona, łazienka i pokoje utrzymane w jak najlepszym porządku. Do dyspozycji grill i parking dla gości. Uroczy i troskliwy gospodarz. Idealnie położone miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie V.Tatr. Okolica spokojna i cicha. W pobliżu znajduje się knajpka oraz sklep.Cena 6Eur barzo dobra. -180%
 • 100 %
  Ján Vláčil, Valažská Bystřice (15.10.2013 v 13.28)
  Uživatel zde byl ubytován od 28.07.2013 do 03.08.2013.
  S ubytováním jsmme byli moc spokojeni, vše odpovídalo popisu na internetu.Byli jsme tu 5x. Příjemní lidé a prostředí.
 • 100 %
  Přemysl Voborník, Nitra (10.10.2013 v 15.03)
  Uživatel zde byl ubytován od 03.08.2013 do 10.08.2013.
  Skvelé a bezproblémové a hlavne lacné ubytovanie, ktoré nám vyhovovalo po všetkých stránkach. A ochotní domáci /množné číslo/Ďakujeme a doporučujeme.
 • Tomáš Beránek, BAška (07.10.2013 v 16.41)
  Uživatel zde byl ubytován od 19.08.2013 do 23.08.2013.
  Dobrý den, cokoli zde bylo napsáno, nebylo ode mne(toto je první má reakce), jinak ubytování odpovídá cenové hladině, vcelku málo soukromí-prosklené dveře,někdo vstane ve 3 v noci, tak Vás samozřejmě vzbudí(hluk i světlo),spíše ubytovna,ale na přespání a uchystání snídaně či večeře dobré. Já osobně si najdu příště ubytování v blízkosti místní dráhy-výhodné vzhledem k cenám parkovišť,sem tam si taky dám,vcelku příznivá cena dráhy při delším pobytu,toť vše.
 • Aneta Zajac, Lodz (02.10.2013 v 14.45)
  Uživatel zde byl ubytován od 09.09.2013 do 16.09.2013.
  \"Każda ocena jest subiektywna, uzalezniona od tego czego oczekujemy. My szukamy świętego spokoju, ciepłego grzańca, zabawy na górce i zabawy na nartach na bezpiecznych stokach. Pensjonat Ema 1 i Ema2 zapewnia nam miłą atmosferę. Strachan górka dla nas idelana, młodzież jeździ na Gerlach. Jeździmy tam już od kilku lat i nadal nie szukamy nic innego. Do zobaczenia w styczniu Aneta Zajac.\"
 • 100 %
  Martin Duda, Ostrava (02.10.2013 v 14.18)
  Uživatel zde byl ubytován od 08.09.2013 do 11.09.2013.
  Naprostá spokojenost. Nabízené ubytování plně odpovídá skutečnosti, lze jen doporučit.Velmi pěkné prostředí. Slušnost a ochota pronajímatele.
 • 100 %
  Jana Vatrtová, Vrbové (29.09.2013 v 14.45)
  Uživatel zde byl ubytován od 02.09.2013 do 05.09.2013.
  Chodime k manželom Gánovským 2x do roka. Všade je veľmi čisto. Obidva objekty Ema 01 i Ema 02 sú po rekonštrukcií, takže je tam všetko nové a hlavne bez hociakých poruch. V záhradách je posedenie s množstvom kvetov a samozrejmä s krbom a grilom. Sú to vemi milí a inteligentní ľudia. Dá sa s nimi poradiť o všetkom. Je tu krásna letná dovolenka. Ale chodíme tam aj na lyžovačku, vždy nám vedia poradiť výbornú a lacnú lyžovačku. Za veľmi lacný peniaz- všetko je super. Ešte raz Vám srdečne ďakujeme. Janka Vatrtová.
 • 100 %
  Tomaš Beranek, Baška (25.09.2013 v 15.18)
  Uživatel zde byl ubytován od 18.08.2013 do 23.08.2013.
  Skvělé,plná spokojenost,přijedu znovu.
 • 98 %
  Jaroslav Durda, Bohumín (20.09.2013 v 17.20)
  Uživatel zde byl ubytován od 18.08.2013 do 28.08.2013.
  S ubytováním v Gerlachovie jsme byli opravdu velmi spokojeni. Majitelé byli milí a vstřícní, všude čisto a ubytování i cena odpovídali popisu. Využili jsme možnost grilování. Dokonce jsme se s paní majitelkou dohodli, že za rok přijedeme opět.
 • 100 %
  Ctirad Vaník, Šterbína (20.09.2013 v 17.10)
  Uživatel zde byl ubytován od 11.08.2013 do 18.08.2013.
  Mohu vřele doporučit byli jsme velice spokojeni.Pani majitelka velice milá a hodná a ze vším vyšla vstřic.doporučuji.
 • 99 %
  Josef Černiček, Zlín (19.09.2013 v 10.23)
  Uživatel zde byl ubytován od 15.08.2013 do 18.08.2013.
  Super soukromí, uzavřený dvorek s posezením a krbem - pobyt jsme si užili my dospělí i děti. Domluva s paní majitelkou super a cena za pobyt taktéž. V okolí spoustu typů na výlety, autovýlety i cyklovýlety. Pokud chcete užít pohodičky v přírodě, doporučuji.
 • 100 %
  Lenka Procházková, Vracov (18.09.2013 v 16.43)
  Uživatel zde byl ubytován od 09.08.2013 do 13.08.2013.
  Pěkné, čisté a klidné.
 • 100 %
  Jirka Michalek, Nový Jičin (18.09.2013 v 13.41)
  Uživatel zde byl ubytován od 04.08.2013 do 13.08.2013.
  Vzhledem k tomu, že velmi často využívám ubytování v různých zařízeních, dovolím si říci, že mohu srovnávat. Ubytování u pani Gánovskej bylo naprosto perfektní. Nejen velmi klidné, čisté a krásně upravené prostředí, ale také příjemné přijetí a velmi korektní jednání. Mohu pouze vřele doporučit. Ještě jednou moc děkuji.
 • 99 %
  Anna Widerkiewicz, Krakow (18.09.2013 v 13.18)
  Uživatel zde byl ubytován od 03.08.2013 do 17.08.2013.
  Gorąco polecam, niedrogo, czysto i gościnnie. Kuchnia w pełni wyposażona, łazienka i pokoje utrzymane w jak najlepszym porządku. Do dyspozycji grill i parking dla gości. Uroczy i troskliwy gospodarz. Idealnie położone miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Vysokych Tater. Okolica spokojna i cicha. W pobliżu znajduje się knajpka oraz sklep.
 • 100 %
  Aneta Zajac, Lodž (18.09.2013 v 07.38)
  Uživatel zde byl ubytován od 09.09.1913 do 16.09.2013.
  Witam serdecznie Pani Emo, dojechalysmy do domu ale baaaaardzo zadowolone dziekujemy za cudowny pobyt :)))))) Bardzo bardzo pozdrawiamy Aneta i Agnieszka :))))
 • Ema Gánovská, Gerlachov (16.09.2013 v 16.14)
  Stanovisko k reakcii pána Janotky:
  Dobrý deň prajem pán Janotka. Úvodom sa Vám chcem ospravedĺniť ak ubytovanie nebolo podľa Vašich predstav. Ale aj tak , by som sa rada vrátila k Vašmu výberu. Viete, že Ste prišli na ubytovanie ako prví a ponúkla som Vám 2 alternatívy:
  - buď budete mať izbu a tesne pri nej kúpelku( nemuseli byste chodiť cez chodbu )- a sami vybavený kuchynský kút
  - alebo budete mať izbu s balkonom - tu najluxusnejšiu, Kúpelku 2 m od izby a spoločenskú miestnosť s kuchynským kútom ešte s jednymi hosťami.
  Sami Ste sa rozhodli - podľa mňa - pre tu lepšiu variantu- tak neviem , prečo to osočovanie.
  Čo sa týka ceny - s tou ste súhlasili - 3. 7 2013- stým, že je vyššia 10 Eur vzhľadom na krátkosť ubytovania a na všie požiadavky ako sú zverejnené na internete. Zmluvu o nájmä, ktorú ste si veľmi pečlivo prečítali- čo neuniklo mojej pozornosti - ste podpísali a v nej v čl. V. bode 3 - sa píše: Nájomca je povinný predmet nájmu odovzdať prenajímateľovi ku dňu skončenia nájmu a doklad o zaplatení si vyzdvihnúť v kancelárií na ul Mlynskej č. 30 Mrzí ma najviac to, že deň pred tým sme boli spolu- iste sa pamätate na tu úsmevnú príhudu s vysokoškolákmi, ktorú som Vám rozprávala a nepovedali Ste mi nič , že niečo nie je v poriadku- ja som prístupná všetkej kritike a mohli sme to vyriešiť na mieste.
  My všetky pobyty zálohujeme- Vy Ste ale zálohovaní neboli, to znamená, že keď sa Vám ubytovanie nepáčilo mohli Ste s kľudom odíjsť. Nad nami je hotel - Hubert a v samotnej obci ubytuvávajú v každom dome - ceny sú ale od 12-16 Eur za osobu/ noc- hotel Hubert 41 Eur za osobu/ noc - a verte mi všade je dostatok miesta.
  Viete , videli ste ma , že som stará žena a ja tie peniaze už ani nemám kde minuť. Preto sa ešte raz a ešte stokrát ospravedĺ ňujem a ak mi pošlete Vaše číslo účtu celú čiastku za ubytovanie Vám vrátim.
  Prajem Vám všetko dobré, veľa zdravia, spokojnosti a pohody. Ema Gánovská
 • Ema Gánovská, Gerlachov (16.09.2013 v 09.25)
  Dobrý deň prajem vážení priatelia. Pán Novotný mal u nás objednáne a zálohované ubytovanie do 14. 9. 2013. Ale 12 .9 sa veľmi pokazilo počasie tak povedal, že chce odíjsť skôr domov. Ja som už pred tým odmietla na tento termín veľa záujemcov. Samozrejmä, že pre počasie nevraciame peniaze. To keď zaprší ihneď by sme mali prazdný penzion, ale v Tatrách je to takto. Doporučila som mu náhradný program. Kúpelku mal vedľa izby - z dveri do dveri. Kuchynský kút mal celkom sam - 2 m od izby. Celý penzion je po rekonštrukcií - sú tam celkom nové okna, stierky v izbách, novo vybudované sociálne zariadenie, novo vybudované kuchynské kúty a spoločen. miestnosť. Nábytok v izbách je po rekonštrukcií celkom nový. Je to obyčajný klamár , ale ak mu ide iba o vratenie 14 Eur radá to urobím. Ale ospravedĺňovať sa takému chrapuňovi nebudem. Všetko v penzione je nové , takže nech neklame, že niečo tam nie je funkčné. Môžte si to pozrieť aj na www.ema02.com.sk.
  Že klame to som mu nikdy- prisahám nepovedala. Sluníčko začalo svietiť, keď ste už obišli Belánskú jaskyňu a boli ste dávno preč z penzionu. Neviem na čo ste sa vracali asi Vám bolo ľúto že Vás sluničko dobehlo.Keď ste odchádzali tak lialo ako z krhle- teraz bez najmenších výčitiek Vám môžem povedať a dám Vám to aj písomne, že ste obyčajný klamár. Prosím Vás čo to tára - vybavenosť kuchyne 20 % je tam všetko- hrnce, príbor, šalky na kávu, veľké hrnčky na pytie, taniere - plytké, hlboké, malé, nože a všetko ostatné. A lôžkoviny- sú tam nové protialergické paplony a podhlavniky- samozrejmä v čistých obliečkách- čo znamená 20 % - chybali Vám plienky pod zádok. Vy dobre viete, že všetko je Váš vymysel, Takže ako píšete radi by Ste sa na Slovensko vrátili. Verím, lebo mám spústa klientov aj teraz - presne tam, kde bol ten pán a už sú u nás štvrtý krát v tých istých priestoroch. Ešte čo sa týka kúrenia. Do Tatier sa nosí aj teplé oblečenie. Som vždy na telefóne ani jedna požiadavka z hostí takáto nebola. Veď v tom období bolo vonku 26 stupňov. Viete Vážení priatelia s " Levného Ubytovaní" ľudia sú rôzny. S tým nič nenarobíme. Pravda je, že počas pobytu mu ušla frajerka- možno chcel aj za ňu vrátiť peniaze, alebo že by som mu našla nejakú náhradu? Žiaľ, keď potvrdzujem ubytovanie neviem aký ....... mi nastúpi. Je to vždy riziko.
 • 30 %
  František Novotný, Ústí nad Orlicí (13.09.2013 v 08.37)
  Uživatel zde byl ubytován od 07.09.2013 do 13.09.2013.
  Všude bylo čisto. Do koupelny a kuchyně se chodí přes společnou chodbu, protéká záchod a neodtéká sprchový kout + další věci, pro pány doporučuji vzít kufr s nářadím pro opravy v penzionu. Cena velmi nízká, ale na úkor kvality. Majitelka naslibuje \\\"hory doly\\\" ale realita je pak úplně jiná. I při nepříznivém počasí, nezatopí, jelikož je prý cena nízká. Při dřívějším odchodu (o dva dny z důvodů nutnosti vrácení do zaměstnání), kdy jsme NEŽÁDALI vrácení peněz za ubytování, ale pouze předání klíčů, jsme byli nařčeni, že lžeme jako \\\"Poláci\\\", kdy odcházíme z důvodu špatného počasí, přitom při odjezdu svítilo sluníčko. Majitelka se hlubila, že má 100 let, evidentně jí to dává dost zabrat, rozhodně NEDOPORUČUJEME, stav ubytování je tak cca o 20 let nazpět. Lepší je si připlatit, stejný názor sdíleli i lidé, kteří snámi byli ubytováni (Ostrava, Brno). Vybavenost kuchyně 20%, lůžkoviny 20% atd. Bydleli jsme v ulici Nová 168.NEDOPORUČUJEME, příště snad vstřícnost a pohostinnost slovenských pensionů bude lepší a tato špatná zkušenost nás neodradí.
 • 45 %
  Jan Janotka, Trhová Kamenice (17.07.2013 v 16.37)
  Uživatel zde byl ubytován od 13.07.2013 do 16.07.2013.
  Čisto!!! V apartmánovém domě s 4 apartmány bylo i 7 rodin. Kuchyň jsme měli společnou s jinou rodinou, do kuchyně a do koupelny a na WC musíte přes společnou chodbu. Cena za ubytování 2 lidí na 3 noci 9EUR/os/noc (včetně poplatku 1 EUR/os/noc) - v létě. K platbě jsme nedostali žádné potvrzení.
 • 95 %
  Barbara Škopová, Praha (02.11.2011 v 19.55)
  Uživatel zde byl ubytován od 25.10.2011 do 29.10.2011.
  Vřelé přijetí a velmi příjemný celý pobyt. Všude čisto, velké místnosti,dostatek úložného prostoru, tepla i teplé vody. Za korektní cenu kvalitní ubytování. Parkování naproti domu pod střechou (bydleli jsme v Mlynské ulici). Jen zkosené stěny v podkroví trochu komplikovaly sprchování, mytí nádobí a u pánské části naší výpravy použití toalety :-)

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Penzion Ema 02, Gerlachov):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Ema 02, Gerlachov
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil