LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytování

Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Penzion Radost, Černá Voda - Nové Podhradí

Jste zde: » » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

52.5 % (8)Penzion Radost, Černá Voda - Nové Podhradí
Rychlebské hory / Nyské jezero / Otmuchovské jezero Ukázat na mapě
Umístění: V osadě Nové Podhradí u Černé Vody, 24 km od Jeseníku a 18 km od hraničního přechodu s Polskem Mikulovice-Glucholazy. V Černé Vodě začínají i končí Rychlebské stezky pro jízdu na horských kolech. Nádherné okolí láká také k houbaření v přilehlých lesích, rybolovu v nedalekých rybnících a koupání v zatopených dolech.

Ubytování: Penzion s kapacitou 62 lůžek ve 2- až 8-lůžkových pokojích s možností přistýlek (1x2, 1x3, 2x4, 2x6, 2x7, 1x8 lůžek). Soc. zařízení je společné. Součásti penzionu je hospoda s letní terasou (prodej alkoholických i nealkoholickcýh nápojů a drobného občerstvení). Penzion je vhodný pro jednotlivce a menší skupiny, ale také pro zájezdy, školní výlety i společenské akce (školení, oslavy narozenin, svatby). V penzionu si cyklisté mohou umýt a uschovat kola, pro případné drobné opravy kol je k dispozici základní nářadí.

Cena: Léto: 220-280 Kč/os/noc. Zima: s příplatkem. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Cena platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).

Adresa: Penzion Radost (dříve turistická ubytovna Nová Radost), Hynek Ermis, Černá Voda 194, 790 54 Černá Voda. Zodpovědná osoba: Blanka Ermisová.

Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.

Aktualizace: 1. března 2013   Počet lůžek: 62 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Penzion Radost, Černá Voda - Nové Podhradí):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 100 %
  Pavla Pokorná, Brno (12.09.2015 v 01.25)
  V Penzionu Radost jsme byli ubytováni s rodinou a přáteli celý týden v srpnu a byli jsme nadšeni. Pokoje čisté, personál vstřícný a příjemný a objednané polopenze chutné. Příští rok přijedeme určitě znovu :-)
  100 %100 %100 %100 %100 %
 • 100 %
  Marie Nováková, Praha (04.03.2014 v 14.20)
  Uživatel zde byl ubytován od 29.12.2013 do 01.01.2014.
  V tomto penzionu jsme byli ubytováni na Silvestra a moc se nám tu i s dětmi líbilo. Příjemné prostředí a milá atmosféra. Žádné špatné zkušenosti jaké jsou uvedeny v předchozích komentářích jsme rozhodně neměli a přijedeme v létě zase.
 • 0 %
  Kateřina Klimešová, Brno (16.02.2014 v 20.35)
  Tak hlavně, že si sám dáváte vysoké hodnocení a všechno, co tu tvrdíte je sprostá lež! Ale to Vy sám moc dobře víte. Nikde na ubytování jsem nezažila takové podmínky a chování jako tady.. Nikdy více.
 • 0 %
  Kateřina Klimešová, Brno (16.02.2014 v 20.34)
  Tah hlavně, že si sám dáváte vysoký hodnocení a všechno, co tu tvrdíte je sprostá lež! Ale to Vy sám moc dobře víte. Nikde na ubytování jsem nezažila takové podmínky a chování jako tady.. Nikdy více
 • 80 %
  Penzion Radost, Černá Voda (30.01.2014 v 10.38)
  Dobrý den Musím se omluvit, že na tento vzkaz reaguji až takto pozdě, ale dříve jsem jeho existenci nezaznamenal. Po prvním přečtení musí být každému jasné, že tak, jak p. Procházková popisuje náš penzion, by se provozovat penzion nedal. Přidám sem tedy pohled také z naší strany: Nejdříve bych chtěl podotknout, že ubytováni jste nebyli v měsíci říjnu, ale v září a bylo to od nedělního večera do pátku. Po příjezdu prvního z Vaší skupiny mu recepční při vydávání klíčů sdělila veškeré náležitosti, kterými bude Vaše ubytování dotčeno. A to, že nepoteče teplá voda a že se v objektu nebude přes týden topit (v září to není takový problém). To bylo z důvodu začátku rekonstrukce zastaralé kotelny a systému ohřevu vody, který se tu shodou okolností v minulém vzkazu dříve probíral a kterého jsme si byli vědomi a snažili jsme se jej touto cestou odstranit, a tak jsme díky nízkému obsazení v tomto týdnu mohli zahájit potřebné kroky. Bylo mu sděleno, že jako odškodnění Vám bude zachována stará cena ubytování, že k dispozici Vám bude koupelna v apartmánu a pokud nebudete chtít využít zbylých služeb lepšího pokoje - můžete využít obyčejný pokoj za nižší cenu. Váš kolega řekl, že s rozhodnutím počká na ostatní, načež mu byly vydány klíče s tím, že až dorazí ostatní - mají všichni přijít na recepci, vzít si občanský průkaz a peníze, aby mohli být zapsáni do ubytovací knihy a aby zaplatili ubytování. To se však nestalo ani při opakované žádosti následující den, při které Vaši skupinu recepční navštívila v pokoji, za účelem vyneseni koše a při které Vás také upozornila na to, že další postel, která se nachází v pokoji nemate využívat jako odkládací a stravovací plochu - za tímto účelem je v pokoji stul, věšák na sušení prádla a skříň. V penzionu se restaurace tou dobou nenacházela - takže byste na jídlo opravdu čekali marně. To samé platí na venkovní terase, na které je cedule s textem - TERASA BEZ OBSLUHY. Vzhledem k odstaveni celého tepelného systému je jasné, že neteče teplá voda všude - i v kuchyni. Pouze apartmán má v koupelně svůj vlastní el. bojler, která Vám byla po celou dobu k dispozici a pokud byla při Vaší snaze ji navštívit využívána někým jiným, je jasné, že dveře byly po tuto dobu zamknuté. Lahvička jaru bývá v kuchyňce přítomna do doby odcizení - pak chvíli trvá, než je opět doplněna. Toaletní papír je součástí, a pokud dochází - stačí si jej u recepční vyžádat. Osuška ani mýdlo však nikoli - nezlobte se, ale nejsme hotel, čemuž odpovídá také naše cena. Takto bych mohl pokračovat, ale myslím, že je to zbytečné. Po mém příjezdu v pátek jsem se s Vámi vzniklou situaci snažil vyřešit i já osobně, ale poté, co jsem zjistil, že jste po sobě nebyli schopni ani umýt nádobí ve společné kuchyni a recepční vám raději řekla, že jej umyje za Vás, že jste se ani po opakovaných výzvách nedostavili k řádnému zapsání a vše chcete řešit až při odjezdu, když už jste využili služeb lepšího pokoje (nejde jen o sprchu) – byl jsem v debatě o nižší ceně neústupný.
 • 20 %
  Tereza Procházková, Ořechov (01.12.2013 v 12.54)
  Pokud se chcete v říjnu ubytovat někde, kde se netopí, neteče teplá voda,ani ve vašem pokoji,kde si navíc připlatíte za sociální zařízení na pokoji,nebo byste se rádi ve svém penzionu nenajedli, jalikož tam věčně nikdo není a na zahrádce byste na obsluhu čekali věčně, pak je toto ubytováni právě pro vás! Teď vážně-s něčím tak nehorázným jsem se ještě nesetkala. Zakoupili jsme tento pobyt a jako vyhodu, jelikož nas jelo vic, jsme si připlatili za sprchu na pokoji. 1.den jsem přišla uřícená z kola a ve sprše tekla pouze studená. Majitelka k nezastižení. To je tam normalní, nečekejte, že Vám bude často k dispozici, natož abyste si tam dali něco k jídlu. Nasledný den, nám jako \"bonus\" nabídla, že se můžeme sprchovat nahoře v apartmánu, tak jsme tam naučeně večer chodili, žadný, že si dam sprchu kdy chci, když si za to připlacím. V kuchyňce tepla taky netekla, takže ohřívání vody pouze v konvici. Nebyl k dispozici ani jar, ani utěrka. Myslím si, že nejsem náročná, ale na tomto ubytování jsem toho postrádala spoustu. Koš nám za 5 dní nikdo nevynesl, mydlo na pokoji nebylo, a toaletni papir jsme si museli koupit. Měli jsme pokoj pro 5, ale byli jsme jen 4. Pátou postel jsme měli jako odkladaci prostor, kdy nám paní majitelka hned druhy den řekla, ať si věci sundáme, že tu postel kvůli nám nebude převlíkat. Klábosit jsme v té zimě chodili ven, jen abychom nerušili, i tam jsme byli narčeni před desátou, že jsme hluční. Při placení poslední den jsme čekali, že příplatek za sprchu na pokoji platit nebudem, ovšem to byl omyl. Cenu jsme vyrovnali s tím, že už se tam NIKDY neukážeme a nikomu tento penzion NEDOPPORUČÍME!!!!
 • 100 %
  Penzion Radost, Černá Voda (26.08.2013 v 19.32)
  Dobrý den PANE DOLEŽAL
  Ohledně Vašeho nařčení bych chtěl upřesnit toto:
  1) Byli jste informováni o tom, že v určité době nepoteče teplá voda ve společných sprchách a že je Vám umožněn vstup do podkrovního apartmá, kde je samostatný menší bojler a velká rohová vana poskytující více komfortu než společné sociální zařízeni. Z nepochopitelných důvodů se to vsak vaší skupině nelíbilo, a tak se tou dobou musel kvůli pár lidem nechat vyhřát 1500l bojler aspoň na teplotu vlažné vody.
  2) Váš kolega a jeho syn měli vytvořenou rezervaci od pondělí 12. 8. 13. Přijeli však nepochopitelně už 11. 8. 13 a díky obsazenosti rezervovaného pokoje jsme kolegovi vyšli vstříc a nabídli mu možné ubytování v pokoji, který nám právě opustil manželský pár. Jednalo se o pěti lůžkový pokoj, který byl nachystaný a tento pár využil pouze dvou lůžek. Při kontrole nebylo zjištěno znečištění pokoje, které by bylo nutné vysát, jimi použité ložní prádlo bylo odneseno a čekajícímu kolegovi se synem bylo umožněno téměř okamžité nastěhování. Takže opravdu nedošlo k vysátí pokoje.
  3) Učit Vás českému jazyku nebudu, ale pro příště je správně: nevYplatí, jednodeNNím, nevYsává.
 • 20 %
  Petr Doležal, Třebíč (26.08.2013 v 14.38)
  Uživatel zde byl ubytován od 10.08.2013 do 15.08.2013.
  1) paní domácí nepouštěla teplou vodu (prý se jí to neviplatí)
  2) po jednodením ubytování se nemění peřiny a nevisává se prostě hnus

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Penzion Radost, Černá Voda - Nové Podhradí):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Radost, Černá Voda - Nové Podhradí
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil