LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníPenzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin

Jste zde: » » » »

65 % (2)Penzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin
Ukrajinské Karpaty / Poloniny / Užanský NP / Polonina Runa / Bukovské vrchy Ukázat na mapě
Telefonmob. +380 965 205 266, +380 953 951 845 sherbin-tour@yandex.ru
Umístění: V Užanském národním parku, na horské samotě Ščerbyn nedaleko hranice s Polskem, nad vesničkou Volosjanka. 300 m od penzionu se nachází funkční vlaková zastávka na krásné železniční trati s množstvím tunelů a viaduktů vedoucí na Užocký průsmyk. Kolem penzionu prochází červeně značená turistická trasa.

Ubytování: Nový malý penzion pro 14 osob, ve stylu dřevěnice. Pokoje jsou originálně udělány ve stylu různých rostlin, jeden z nich (Senný pokoj) má dokonce podlahu vystlánu voňavým senem. Jídelna a bar s možností stravování (snídaně, obědy, večeře). Sauna. Od penzionu je nádherný výhled do údolí řeky Už.

Cena: Léto (10.03.-19.12.): bez stravy 200-250 UAH/os/noc, polopenze +100 UAH. Zima (19.12.-10.03.): vyšší ceny. Příplácí se za energie podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.

Adresa: Penzion Ščerbyn (chalupa Šerbin, sadyba Shcherbyn), pan Oleksandr Volynec, osada Ščerbyn (Ščerbin, Šerbin, Sherbin), obec Volosjanka (Volosyanka), okres Velikyj Bereznyj, Zakarpatská Ukrajina

WWW: www.sherbin-tour.narod.ru

Poznámky: Jazyky: angličtina, ukrajinština, ruština.

Aktualizace: 1. prosince 2016   Počet lůžek: 14 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Penzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 30 %
  Pavla P., Zlín (19.04.2017 v 09.06)
  Uživatel zde byl ubytován od 13.04.2017 do 14.04.2017.
  Ubytování snad někdy mohlo být i pěkné. Ale v současné době je už silně jeté a hlavně - rozhodně se nejedná o nějaký penzion! V podstatě je to "domek" sice ve stylu srubu, ale normálně obývaný majiteli a pokud se vyskytnou nějací turisté, opustí pan Alexandr postel (bohužel i včetně povlečení), zapůjčí vám ručník (též svůj) a jídlo vyrobí tak, že do hrnce s polívkou přidá víc brambor. Nicméně, pokud by zmoklý poutník zabloudil v horách a narazil by na pana Alexandra, tak by byl blahem bez sebe a děkoval nebi. My však, po třiceti (!!) konzultačních emailech, očekávali opravdu něco jiného!! Dohodnutá strava ve stylu ukrajinské kuchyně obsahovala 3 (slovy tři) konvice čaje z trávy pro 8 osob, k večeři polívku co dům dal, na snídani pohankovou kaši pocákanou kečupem (?)Ale to vše bychom překousali a navíc nám ani nic jiného nezbývalo, je to opravdu v horách - mnohem horší bylo, že nám na druhý den nasliboval odvoz k vlaku a suverénně se na to vykašlal!!! Prezentoval se jako majitel autobusu a nemá ani slepice, totálně nedůvěryhodný, ulhaný opilec. Způsobil nám tím obrovské komplikace a nesmírně náročné celodenní improvizační cestování!!!!!!!!!!!! A jako zlatý hřeb večera nám napočítal za nocleh 200 hr/os, polopenzi 100 hr/os, elektriku 75 hr/os. - na poměry ukrajinských horalů neuvěřitelná drzost! Bohužel kazí jméno všem skvělým přátelským lidem Zakarpatské Ukrajiny.
  20 %20 %20 %100 %20 %
 • 100 %
  Jan Kufa, Jablunkov (06.10.2013 v 10.49)
  Uživatel zde byl ubytován od 29.08.2013 do 30.08.2013.
  V penzionu Šerbin strávili jsme sice něco málo přes den, ale odjížděli jsme nadšení. Základem ubytovacích kapacit je velice vkusně a pohodově zařízená dřevěná chata, kde v přízemí je společenská místnost s jídelním stolem, křesly, televizí, rádiem a krbem. Nachází se zde rovněž sociální zařízení a kuchyňka. Na patře se nachází tři dvoulůžkové pokoje se společným sprchovým koutem a WC, vše rovněž velice pěkně zařízené. Další ubytovací kapacity, včetně postelí podestlaných slámou se nachází v oddělené chatce, kde je rovněž sauna. Manželé Saša + Aňa zde dokázali vytvořit velice příjemnou a pohodovou atmosféru a velice pozorně a přitom nevtíravě se o nás celou dobu starali. Zatímco se připravovala večeře, propůjčili nám jako průvodce své 2 bystré psy (plemeno západosibiřská lajka) a ti nás vedli okolními lesy a loukami, které nabízí krásné výhledy do údolí. Chutná večeře, následovaná posezením u krbu a popíjením piva, skvělá tečka za celým dnem. Další den ráno po snídani, vyrazili jsme opět do okolní přírody, tentokrát ve společnosti Saši a obou jeho psů. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o živé i neživé přírodě v okolí a když jsme krátce po poledni odcházeli na vlakovou zastávku, bylo nám docela líto, že do tohoto penzionu jsme se v podstatě náhodou dostali až poslední den našeho putování Užanským národním parkem. Rozhodně doporučujeme !

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Penzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Šerbin, Volosjanka - Šerbin
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil