LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníTuristická chata Nad Wierchomlou (887 m), Wierchomla Mała

Jste zde: » » »

95 % (1)Turistická chata Nad Wierchomlou (887 m), Wierchomla Mała
Sadecké Beskydy / Polské Beskydy Ukázat na mapě
Telefonmob. +48 502 458 518 wierchomla.pttk@gmail.com
Umístění: V Sadeckých Beskydech na polaně nad vesničkou Wierchomla Mala (výstup trvá něco přes hodinu po značené cestě). Hlavní hřebenová červeně značená trasa je vzdálena asi 45 minut. Za dobré viditelnosti se od chaty naskýtají krásné pohledy na Tatry. Chata je přístupná i od lanovky z Wierchomly, asi 40 minut od horní stanice (zde se nachází i větší lyžařské centrum Wierchomla - Szczawnik). V zimě je okolí vhodné i pro běžkaře a výlety na sněžnicích.

Ubytování: Horská chata nabízející společně s prístavbou v Zeleném domečku celkem 40 lůžek. V chatě jsou 2- až 4-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením. Zelený domek poskytuje ubytování pro 12 osob (2 ložnice, kuchyňka, pokoj s krbem, koupelna). V chatě funguje restaurace s domácí stravou i místními specialitami. K dispozici je finská sauna, hry i knihovna. Chata je vhodná i pro pobyty rodin s dětmi. Turistická chata byla založena v roce 1978.

Cena: Chata: 2-lůžkový pokoj 30 zł/os/noc, 3- a 4-lůžkový pokoj 35 zł/os/noc, na podlaze ve vlastním spacáku 10 zł/os/noc. Zelený domek: 45 zł/os/noc. Stanování před chatou: stan 5 zł/noc, osoba 5 zł/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Sleva pro studenty 15 %. Slevy pro děti.

Adresa: Turistická chata Nad Wierchomlou (horská chata Wierchomla, bacówka Nad Wierchomlą, schronisko PTTK Wierchomla), P.O.Box 22, 33 350 Piwniczna

WWW: wierchomla.pttk.pl

Aktualizace: 1. prosince 2011   Počet lůžek: 40 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Turistická chata Nad Wierchomlou (887 m), Wierchomla Mała):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

  • 95 %
    Robert Vystrčil, Brno (11.10.2012 v 12.55)
    Velice příjemná horská chata, možná s nejpříjemnější atmosférou v celých Sadeckých Beskydech. V chatě mají smysl pro humor, a tak nabízí k prodeji kamenný mobilní telefon, model Flinston (neboť je to rarita, odpovídá tomu i vysoká cena;)), nebo při objednávce hranolků či hamburgerů vás odkáží na nejbližší McDonald 40 km po černé značce. Z chaty je cítit, že má mladistvé vedení plné elánu. V jídelně chaty je galerie nádherných fotografií ze zdejšího okolí. Úžasnou záležitostí je posezení na kryté terase chaty, z níž se naskýtá ohromující výhled na Vysoké Tatry. Reklamní texty povídají o zdejší chatě jako o chatě s nejkrásnějším výhledem na Tatry a je dost možné, že je to i pravda. O to působivější musí být zde zažít západy a východy slunce. V restauraci je široká nabídka jídel. Sociálky jsou pěkně zrekonstruované a vykachličkované. Chataři mají kladný vztah k cyklistům a neboť jich zde zatím jezdí málo, tak pro jejich nalákání kolařům poskytují slevu na ubytování. Terény pro horská kola jsou zde ideální a bikeři se zde vyžijí. S případnými trasami rád poradím ve fóru na webu www.DuseKarpat.cz.

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Turistická chata Nad Wierchomlou (887 m), Wierchomla Mała):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Nad Wierchomlou (887 m), Wierchomla Mała
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil