LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníCentrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova

Jste zde: » » »

83.3 % (3)Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova
Moravské Kopanice / Bílé Karpaty / Slovácko Ukázat na mapě
Telefonmob. +420 604 874 931 zavodna@centrumbrannychaktivit.cz
Umístění: V CHKO Bílé Karpaty, na okraji vesnice Žítková. Centrum Žítkové 0,5 km, autobus 0,5 km, vlak Bojkovice 12 km, restaurace 1 km. Přehrada Žítková (koupání) 3,5 km. V těsné blízkosti asfaltové hřiště, vojenská překážková dráha, laserová střelnice a laserový taktický simulátor. Areál bývalé radarové stanice 400 m. Okolí je vhodné pro pěší turistiku a náročnější cykloturistiku. Tratě pro běžecké lyžování.

Ubytování: Bývalý vojenský objekt (kasárna). Celoroční provoz (v zimě nutno obsluhovat lokální kamna). Osm 2- až 6-lůžkových pokojů (vojenské patrové postele), společná kuchyně (mikrovlnka, varná konvice, 2 plotýnky na vaření, lednice, talíře, příbory, tácy, sklenice, výčepní zařízení - KEG), možnost zajistit dovoz a výdej teplé stravy. Společné soc. zařízení, jídelna (35 míst), učebna (školní lavice, křídová tabule, 20 míst), společenská místnost (knihovna, stolní fotbal, stolní tenis, billiárd, TV, DVD, video, kuřárna), garáže, venkovní posezení s grilem. Bezplatné WiFi připojení. Možnost ubytování ve stanu. Půjčovna laserových cvičných zbraní.

Cena: Léto: 10-20 osob 130 Kč/os/noc, 21 osob a více 100 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima: 10-20 osob 160 Kč/os/noc, 21 osob a více 130 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zapůjčení prostěradla 15 Kč/os/pobyt, spacáku (UP-67) 30 Kč/os/pobyt, vojenského pyžama 30 Kč/os/pobyt, uniformy 60 Kč/os/pobyt. Pronájem kuchyně 150 Kč/den. Bazén 40 Kč/os/pobyt.

Adresa: Centrum branných aktivit (CBA) - základna Lokov (ubytovna Lokov), Radek Snopek, Žítková 50, 687 74 Starý Hrozenkov. Kontaktní osoba: Lenka Závodná.

WWW: centrumbrannychaktivit.cz/index.php/zazemi/

Aktualizace: 1. září 2017   Počet lůžek: 50 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 100 %
  ??, Zlín (21.04.2018 v 09.40)
  Uživatel zde byl ubytován od 28.03.2018 do 01.04.2018.
  Kvalita služeb plně odpovídá fotkám a popisu. Příjemné a rychlé jednání při rezervaci. Bezproblémový pobyt a nádherná okolní příroda. Ideální pro vyznavače pěší nebo cykloturistiky. Doplňkový program ve formě lasergame byl prvotřídní za rozumnou cenu. Syn sem s jezdí s branným oddílem pravidelně po celý rok a také na letní tábory. Doporučuji.
  90 %90 %100 %100 %90 %
 • 100 %
  ??, Krumlov (18.07.2017 v 21.38)
  Tábora se zúčastnila i moje dcera. Z táboru přijela nadšená. Ano, tábor je opravdová vojna. Ostatně, vše bylo avizováno předem. Heslo: "My si nehrajeme, my cvičíme", bylo naplněno. Před táborem jsem si na stránkách Centra branných aktivit přečetla, do čeho dcera jde, informací bylo k dispozici dostatek. Prostředí odpovídá objektu bývalých kasáren, nicméně úklid zde probíhal dle dcery pravidelně. Instruktoři byli skvělí, vzorně se o děti starali. Dcera se už teď těší na příští tábor.
  100 %100 %100 %100 %100 %
 • 50 %
  ??, Čejč (06.07.2017 v 10.15)
  Nejhroznější tábor na světě. Instruktoři tam byly jako dozorci ,čistota na bodě mrazu. Pro syna jsme si museli po čtyřech dnech dojet. Jak už jsem říkal čistota na bodě mrazu ,všude všechno špinavé madračky,nevymalované a špinavé stěny ve vnitř byl hmyz. Instruktoři si tam na dětech vybíjeli zlost. Nedělám si legraci je to opravdová vojna ,nic pro slabé povahy.
  60 %10 %10 %90 %50 %

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil