– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Damián, Svoboda nad Úpou - Dolní Maršov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Damián [Zvětšit - nové okno]
18
Umístění: V Krkonoších na okraji Svobody nad Úpou, ve směru na Pec pod Sněžkou. Autobus (i skibus) 200 m, vlak 3 km, obchod 1,5 km, restaurace 1 km. Vlek v místě, skiareál Černá Hora 3 km, skiareál Horní Maršov 2 km, skiareál Mladé Buky 6 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 18 osob ve 4 pokojích se spol. soc. zařízením (3x4 lůžka + přistýlka, 1x2 lůžka) a 1 apartmánu s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou (1x4 lůžka). Společné sociální zázemí: 4x WC, 3x sprcha, umývárna. Společná kuchyň se základním vybavením. Společenská místnost (pingpong, TV+SAT, WiFi). Ústřední topení. Parkoviště u chaty. V chatě má vlastní byt majitel (samostatný vchod).
Cena: Léto (1.5.-30.11.): 155 Kč/os/noc, o letních prázdninách jen od soboty do soboty, po dohodě s majitelem lze délku pobytu změnit, cena platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Parkování zdarma. Zima (1.12.-30.4.): 245 Kč/os/noc, jen od neděle do neděle, min. 2 osoby, parkování za poplatek. Povlečení 50 Kč/os/pobyt nebo vlastní. Slevy pro kolektivy dohodou, děti do 3 let zdarma, do 10 let 25% sleva. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatky a energie) a jsou stejné v pokojích i v apartmánu.
Adresa: Chata Damián, Jana Sedláčková, Pod Světlou horou 64, Dolní Maršov, 542 24 Svoboda nad Úpou
Aktualizace: 2. května 2013
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Damián, Svoboda nad Úpou - Dolní Maršov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...