– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Nature Liptov, Liptovská Sielnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát Nature Liptov [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: V dedinke Liptovská Sielnica na strednom Liptove. Reštaurácia Villa Betula a Koliba Gréta 10 minút chôdze. Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš 10 km. Thermal Park Bešeňová 12 km. Demänovská dolina (na okraji Národného parku Nízké Tatry) 18 km. Západné Tatry - Bobrovecká Vápenica 17 km, ústie Žiarské doliny 20 km, Brestová 20 km.
Ubytování: Dom s kapacitou 15 osôb v 4 izbách (1x2, 1x3, 2x4 lôžka, jedna 4-lôžková má možnosť 2 prístelok). V dome je spoločenská miestnosť s TV a PC, detský kútik, šipky, spoločenské hry, zariadená kuchyňa, wifi. Vonku je veľká záhrada (800 m2) s detským ihriskom (hojdačka, šmýkačka, pieskovisko, detské bicykle), gril, detský bazén, letné posedenie. Parkovanie v areálu. Možnosť zapožičania veľkého nafukovacího člnu.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1 noc 13 EUR/os, 2 noci 12 EUR/os/noc, 3 noci 11 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 10 EUR/os/noc, počas letnej sezóny uprednostňujeme pobyty od soboty do soboty. Silvester: 20 EUR/os/noc. Deti 3-7 rokov 6 EUR/noc, 7-15 rokov 8 EUR/noc, do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Zapožičanie detskej postieľky 3 EUR/noc. Domácí miláčik do 3 EUR/noc (podľa veľkosti zvierátka). Rekreačný poplatok 0,80 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe.
Adresa: Privát Nature Liptov, Tomáš Halahija, Liptovská Sielnica 13, 032 23 Liptovská Sielnica
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Nature Liptov, Liptovská Sielnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...