LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníPenzion Jestřábka, Jestřabí Lhota u Kolína

Jste zde: » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

0 % (2)Penzion Jestřábka, Jestřabí Lhota u Kolína
Polabí / Vodní svět Kolín Ukázat na mapě
Umístění: V Jestřabí Lhotě u Kolína. V okolí jsou nové cyklostezky vhodné na kolo i brusle, koupaliště, možnosti přírodního koupání, rybolovu a sběru hub. Kulturní dům s restaurací a vinným sklípkem 100 m. Kolín 8 km.

Ubytování: Penzion s kapacitou 30 lůžek ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout (lednička, mrazák, jídelní stůl a židle), šatní skříně, wifi. Před penzionem je bazén, minipláž a gril s posezením. Oplocené parkoviště uvnitř objektu penzionu. Možnost zapůjčení horských kol, in-line bruslí, rybářského náčiní a houbařských košíků.

Cena: Celoročně: 1 noc 250 Kč/os, 2 noci 190 Kč/os/noc, 3-6 nocí 150 Kč/os/noc, 7 a více nocí 130 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné, zahrnují veškeré poplatky, energie, internet, bazén atd. Silvestrovské ubytování je s příplatkem. Ceny platí i při ubytování jen jediné osoby na pokoji.

Adresa: Penzion Jestřábka, Michal Zatloukal, Jestřabí Lhota 47, 280 02 Kolín 2

Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.

Aktualizace: 1. září 2012   Počet lůžek: 30 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 6

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Penzion Jestřábka, Jestřabí Lhota u Kolína):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

  • Michal Zatloukal, Jestřabí Lhota 47 (07.07.2014 v 10.02)
    Dobry den, rad bych reagoval na hodnocení pana Polacha. Je pravda, že v den příjezdu jsem mu volal a řekl mu nemilou zprávu, že kvůli prasklému rozvodu vody je nemůžeme ubytovat a že jsme jim zajistili odpovídající náhradní ubytování (na tomto jsem strávil nejvíce času, není jednoduché v létě sehnat tak na rychlo ubytování pro tolik osob), byla jim telefonicky předána adresa a název místa, kde je pro skupinu objednané ubytování 7 km od místa penzionu Jestřábka. Pan, ale reagoval dost nevybíravým způsobem cituji: že si dělám prdel, že si kurva u nás zajistili ubytováni atd .... dál už bych ani radši nepokračoval. Pánovi nebylo možné vysvětlit jaká situace se stala a že mají zajištěné náhradní ubytováni. Nakonec jsem se pod palbou nadávek s pánem rozloucil. Nikdy jsem nezažil takové chováni. Ještě bych se vyyjádřil k ubytování, které pán popisuje: Opravdu nepatřime k ubytovně nejnižší třídy, jak pan uvádi, to co je na fotkách na webovych stránkách je aktualni, náš záměr není klienty podvádět, ale nabídnout jim kvalitní ubytování za přiznivou cenu. Máme spostu spokojenych klientu kteřá nás navštívili a kteří se k nam rádi vracejí. PS: přikládám fotagrafii vytopeného pokoje, na zdech je patrne jak voda vyplavila pokoje. Nechápu tvrzení pana Polacha, jeho záměr je nás jako ubytovací zařízení pošpinit. A nerozumím proč u nás chtěla tak strašně bydlet,když nás uráží v březnu ta byl na prohlídce a vše bylo v pořádku!!!!!! Takže asi neví jak vyapadá ubytovna nejnižší třídy. Po 6 letech první negativní hodnocení!
  • 0 %
    Joisef Polach, Raškovice (30.06.2014 v 07.46)
    Nezodpovědné jednání majitele penziónu.Pobyt objednán v únoru 2014,s nástupen 27.6.2014.Vše potvrzeno emailem,čtrnáct dnů před nástupem telefonicky potvrzeno a když cestou na dovolenou přišel telefón,že na penziónu je havarie a není možnost nás ubytovat,jednalo se o 13 osob.Po ověření na místě,žádná havarie není,ale penzión obsazen a majitelě snad odjeli na dovolenou.Naprosto sprosté jednání a vřele všem doporučuji se Jestřábí Lhotě vyhnout zdaleka.Vebové stránky neodpovídají skutečné situaci.Je to ubytovna nejnižší kvality naprosto nevhodné pro rekreanty jak se to na vebu prezentuje.

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Penzion Jestřábka, Jestřabí Lhota u Kolína):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Jestřábka, Jestřabí Lhota u Kolína
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil