LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníPenzion Soler, Kremnica

Jste zde: » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

20 % (2)Penzion Soler, Kremnica
Kremnické vrchy Ukázat na mapě
Umístění: V Kremnici, starom stredovekom baníckom a minciarskom meste. Množstvo príležitostí pre rôzne športy v lete i v zime. Počas letnej sezóny termálne kúpalisko Katarína s troma bazénmi. Horská turistika i cykloturistika. Zjazdové lyžovanie aj na umelom snehu a bežecké lyžovanie na kvalitných tratiach.

Ubytování: Celoročne otvorený penzión. Apartmán (pre 2+2 osoby) a izby (2- a 3-posteľové) s kompletným sociálnym vybavením, LCD-TV, rádiom, chladničkou, WiFi. Ponúkame raňajky. Večer doporučujeme posedenie pri krbe v útulnej štýlovej miestnosti. Ponúkame automobilovú prepravu hostí zo stanice (vlak, bus) a jazdu v teréne do okolí Kremnice (off-road). Pre majiteľov áut strážené parkovanie v areáli penziónu. Úschova bicyklov.

Cena: Celoročne: 1-posteľová izba 23 EUR/noc, 2-posteľová 28 EUR/izba/noc, 3-posteľová 36 EUR/izba/noc (s prístelkom 40 EUR/noc), 2-izbový apartmán (2+2 osoby) 50 EUR/apartmán/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na vlastné lôžko zdarma. Rekreačný poplatok pre mesto Kremnica 0,33 EUR/os/noc. Parkovanie bezplatné. Ceny sú vrátane DPH a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Adresa: Penzión Soler (pension Soler), Pavol Struhár, ul. Angyalova 433/63, 967 01 Kremnica

Aktualizace: 2. března 2014   Počet lůžek: 12 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Penzion Soler, Kremnica):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

  • Pavol Struhár, Kremnica (07.01.2015 v 06.47)
    "Príjemný deň, radi by sme slová pani alebo slečny uviedli na správnu mieru. Kúrenie v našom zariadení je moderné elektrické akumulačné.V zimnom období po dobu 24 hodín je 4x po hodine vypnuté(nie v kuse a nie v noci ) a je to stanovené distribučnou spoloč.sse a.s., čo my nemôžeme ovplyvniť.Všetky uvedené skutočnosti sú napísané v"Ubytovacom poriadku" na každej z izieb.Zaujímavé je ,že počas pobytu sa ona ani jej spolubývajúca na nič nesťažovali.V opačnom prípade by sme sa snažili akýkolvek problém vyriešiť.Pokial ide o cenu za ubytovanie ,mali prenajatú 3-postelovú izbu za cenu 35,-€/noc(t.j. 11,66€/osob. s DPH) .Na čo boli upozornené a akceptovali to.V cene je ubytovanie v danej izbe ,wifi internet.Bezpečné parkovanie mali zdarma, a to aj zimnom období.Ani na to sa nesťažovali,že sme im ráno očistili auto od snehu ako pozornosť.Dňa 2.1. odchádzala skupina hostí ,ktorí mali rovnaké podmienky a to aj cenové a boli spokojní(majú zájem prísť aj o rok). Mrzí nás uvedená skutočnosť, nakoľko máme klientov ktorí sa k nám radi opäť vracajú.Ďalej nás tiež mrzí ,že po ich odchode 4.1. sme našli na izbe slušne povedané "neskutočný" neporiadok . Na koniec ďakujeme všetkým našim hosťom za priazeň a želáme všetko dobré v roku 2015. Ubytovateľ Soler Pension
  • 20 %
    Jana Hazuchova , Bratislava (06.01.2015 v 06.46)
    Uživatel zde byl ubytován od 02.01.2015 do 04.01.2015.
    V penzióne je veľmi chladno a zima. Všade na izbách, na chodbe aj v spoločenskej miestnosti. Podla slov majiteľa vypína kúrenie na 4 hodiny v noci. Cez síce pekne ale staré drevené okná veľmi prefukuje a postele sú umiestnené pod oknami. Nie je mojou snahou niekomu škodiť ale zaplatiť 17.50 eur a byť v zime je nesolventne, neľudské a zavádzajúce od majiteľa nakoľko takéto informácie neposkytol na svojej stránke. Podľa jeho slov "kúri aj nekúpi sa" som skoro odpadla. Neodporucam ubytovanie v zimnom období.

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Penzion Soler, Kremnica):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Soler, Kremnica
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil