LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Chcete reklamu na tomto místě?
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytováníChalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná

Jste zde: » » » »

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

65 % (2)Chalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná
Jeseníky / Nízký Jeseník Ukázat na mapě
Umístění: V Rudné pod Pradědem v podhůří Jeseníků, přímo u cesty Bruntál - Malá Morávka. Území Rudné se skládá ze dvou místních částí - Nová a Stará Rudná, každá má odlišný charakter, Stará Rudná je tradičním venkovským sídlem, Nová Rudná je výhradně rekreační oblastí. Dobře dostupná jsou hlavní rekreační a lyžařská centra v okolí Pradědu (Karlov pod Pradědem 6 km, Karlova Studánka 12 km, Ovčárna na Pradědu 16 km).

Ubytování: Útulná venkovská chalupa procházející kompletní rekonstrukcí (vnější fasáda na obnovu ještě čeká, proto se nenechte odradit prvním dojmem). V chalupě je obyvatelné patro pro 10 osob. Nachází se zde 3 ložnice (2x3, 1x4 lůžka), plně zařízená kuchyň s jídelním koutem, předpokoj s posezením a 2 koupelny se sprchovým koutem a WC. V přízemí jsou momentálně nevyužité prostory, úložiště lyžařského vybavení, WC a kotelna. Vytápění celé chalupy zajišťuje kotel na tuhá paliva. Celá chalupa je nekuřácká.

Cena: Celoročně: týdenní pobyt 10.500 Kč/chalupa/týden, víkendový pobyt 3.800 Kč/chalupa/víkend, noci mimo víkend (po-pá) 1.800 Kč/chalupa/noc (pro skupiny max. 5 osob 1.300 Kč/chalupa/noc). V ceně je povlečení (ručníky je nutné vzít s sebou). Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Rekreační poplatek 20 Kč/os/týden. Akce pro termíny v období 22.2.-8.3.: 5.000 Kč/chalupa/týden + energie.

Adresa: Chalupa Formanka 111, Stará Rudná 111, 793 31 Rudná pod Pradědem.

Poznámky: Ubytování v chalupě je pro veřejnost dočasně přerušeno (stav 02/2018).

Aktualizace: 2. března 2014   Počet lůžek: 10 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Chalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

 • 100 %
  Erika N., Praha (18.01.2016 v 18.35)
  Uživatel zde byl ubytován od 15.12.2015 do 21.12.2015.
  Reaguji na předešlou recenzi pána jen proto, že my máme s chalupou Formanka úplně odlišnou zkušenost. Všem našim známým vřele doporučujeme. Velmi hezky a příjemně rekonstruováno, byli jsme 2 rodiny s dětmi a můžeme říct "Příště opět na Formanku". Čisto, příjemný majitel. Není to naše první chata kde jsme strávili několik dní ale každopádně tam bylo dobře. Sami jsme podobný objekt provozovali tak přesně víme jakou práci dá vyjít vstříc každému, u nás se to povedlo na 100% Děkujeme Moc Erika
  100 %100 %100 %100 %
 • 30 %
  Pavel K., Brno (18.01.2016 v 14.48)
  Uživatel zde byl ubytován od 09.01.2016 do 16.01.2016.
  Je vidět , že majitel má chalupu jen kvůli pronajímání.Chata není pořádně zařízená. Dokonce nejsou ani na stěnách háčky na pověšení , takže jste nuceni mít oblečení celou dobu v kufrech nebo batozích.Další hrozná věc osvětlení. Nejlevnější úsporky které svítí hůř než stará 40w žárovka. O vybavení kuchyně se bavit nebudu. Chata je sice pro 10 osob, ale největší hrnec má objem 2 l. A co měnejvícdostalo a majitel může být rád, že jsem tam byl s malým 5 letým klukem a tudíž jsem se musel krotit, bylo topení. Majitel nám nachystal 14 pytlů mylinkatých pilinových briket tzv. home made. Topit se s nimi nedalo a výhřevnost nulová. Nehledě na to že spotřeba 4 pytle po 150 Kč na den byla dost vysoká. Takže jsme si museli sami koupit dřevo do kotle a pořádné brikety.(bylo o cca 50% levnější a o 100% výhřevnější) Pak už to šlo a v chatě bylo fajn. Až na to, že nám v noci na hlavu spadlo obložení. A přestalo svítit už tak špatné osvětlení v obývacím pokoji a žárovkou to opravdu nebylo. Když připočtu docela dost velkou spotřebu el. energie a topení, které není v ceně, tak v okolí naleznete dost lepších a levnějších chat. nehledě na to že chata je hned u silnice , takže i hukot aut tomu moc nepřidá. Za sebe už nebudu opakovat.
  50 %60 %30 %50 %0 %

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Chalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná):

Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil