LevneUbytovani.net - Největší katalog na levné ubytování v ČR, SR a ve světě
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
levné ubytování
Čechy - ubytování Morava a Slezsko - ubytování Slovensko - ubytování

Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Penzion Pacifik (740 m), Ostružná - Ramzová

Jste zde: » » » »

50 % (1)Penzion Pacifik (740 m), Ostružná - Ramzová
Jeseníky / Rychlebské hory Ukázat na mapě
Telefonmob. +420 737 275 002 (neuveden)
Umístění: Na Ramzovském sedle pod masivem Šeráku. Na Ramzové jsou desítky vleků a sedačková lanovka. Spodní stanice lanovky na Šerák vzdálena 700 m. Pro vyznavače bílé stopy jsou v okolí upravované běžecké tratě. Milovníci adrenalinu musí vyzkoušet zdejší horské minikáry nebo opravdu rychlou jízdu na letní bobové dráze v Petříkově. V České Vsi je Adrenalin park, lanové centrum, paintball. Vlaková zastávka Ramzová 400 m.

Ubytování: Penzion v budově původní ramzovské školy z roku 1811, zrekonstruovaný v roce 2003. V penzioně jsou pokoje s vlastní koupelnou a apartmány, které mají navíc i vlastní kuchyňku. V přízemí je pět pokojů typu poloviční mezonet (všechny jsou 2-lůžkové, každý se 2 přistýlkami), v patře je 5 pokojů mezonetového typu (2x2, 1x4, 1x5, 1x8 lůžek) a dva apartmány (2x4 lůžka). Na každém patře je společná kuchyňka. Společenská místnost (40 míst, společenské hry). V suterénu je lyžárna (kolárna). Bezplatné WiFi v celém penzionu. Zahradní posezení, venkovní gril. Parkování v oploceném areálu penzionu.

Cena: Léto (26.6.-2.10.) a Vánoce (18.12.-25.12.): 250 Kč/os/noc, přistýlka 200 Kč/noc. Zima (3.1.-27.3.): 300 Kč/os/noc, přistýlka 250 Kč/noc. Silvestr (25.12.-2.1.): 400 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Mimosezóna: 200 Kč/os/noc, přistýlka 150 Kč/noc. Při použití apartmánu příplatek 150 Kč/apartmán/noc. Zapůjčení dětské postýlky zdarma. Domácí mazlíček (po dohodě) 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc (do 18 let 4 Kč/noc). Povlečení je v ceně. Ceny jsou platné při ubytování na 2 a více nocí (jen 1 noc je s příplatkem 50 Kč/os).

Adresa: Penzion Pacifik (chata Pacifik), Ramzová 321, 788 25 Ostružná. Majitel penzionu: Odborové sdružení železničářů (OSŽ). Správcové: manželé Marie a Pavel Bazgerovi. Někdy je penzion nesprávně psán jako penzion Pacific.

WWW: www.penzionpacifik.cz

Aktualizace: 1. září 2016   Počet lůžek: 50 Lůžka s bezbariérovým přístupem: 0

Doporučte toto ubytování:


Názory na ubytování (Penzion Pacifik (740 m), Ostružná - Ramzová):

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

  • 50 %
    ??, Brno (27.02.2018 v 14.21)
    Uživatel zde byl ubytován od 18.02.2018 do 24.02.2018.
    Celkově hodnotím ubytování jako velmi dobré. Co byl ovšem problém, byl přístup a komunikace paní správcové. Při objednávání ubytování nebyl s ničím problém, horší to ovšem bylo přímo na místě. Jelikož máme malé dítě chtěla jsem pokoj, kde dítě nebude muset chodit spát po schodech. Po telefonu mi bylo řečeno, že není problém. Po příchodu na pokoj a zjištění, že tento požadavek splněn nebyl mi bylo řečeno, že nás přece neubytuje do pokoje pro 5 osob, když jsme jen 3, jelikož jiná možná varianta bez schodiště v tomto penzionu nebyla možná. Na otázku proč mi tuto skutečnot nesdělila již při objednávání, odpověděla, že jsme si zřejmě nerozuměly. Další problém nastal když se známí(mají 2,5-leté dítě) při objednávání dotazovali, zda je na místě možnost zapůjčení postýlky pro dítě, po telefonu opět bez problémů. Při přijezdu na penzion paní správcová známým oznámila, že jelikož jejich dítě už chodí nemá nárok na postýlku, že na internet. stránkách je to napsáno a to, že jim to po telefonu slíbila bylo prý opět nedorozumnění. Při odjezdu na nás vrhala vražedné pohledy, jelikož se známí vystěhovávali 10:05( odchod z pokoje měl být 9:30-10:00), protože známá na ni čekala na pokoji a nešla pro ni do kanceláře. Ubytování tedy bylo dobré, ale přístup paní správcové nám pobyt tak znepříjemnil, že se sem již nevrátíme.
    60 %40 %0 %80 %

Kontaktní informace ubytování (QR kód)Lokalizace ubytování (Penzion Pacifik (740 m), Ostružná - Ramzová):

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + kamera StreetViewGoogle + kamera StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pacifik (740 m), Ostružná - Ramzová
Zahrnout placené silnice: anone
Street View se načítá...

N a b í d k a
Úvod - ubytování
Čechy
Morava a Slezsko
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Hledání
Tipy na výlet
Ubytování ve světě
Přidat inzerát
O projektu
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

P ř i h l á š e n í
Přihlásit se
Nový uživatel

D ů r a z   n a   k v a l i t u
Na kvalitě nám záleží!
Našli jste nepřesnost
v inzerátu ubytování?
Informujte správce

F a c e b o o k
Podpoř levné ubytování facebook.com/levneubytovaniBývají zde soutěže
o pobyty zdarma

S p o l u p r a c u j i   s
Hiking.Sk

Duše Karpat

Další odkazy

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil