– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Levné ubytování v Chorvatsku

» Chorvatsko
Druhy ubytování:

Chorvatsko (chorvatsky Hrvatska), země tisíců ostrovů, patří k nejoblíbenějším letním destinacím Čechů. Unikátní symbióza přímořských pláží s azurovou vodou v těsném dotyku s vysokými horami vytváří podmaňující přírodní scenérie. Místní Chorvati mluvící nám blízkým jazykem, navíc v mnoha případech přivyklí na češtinu, dovolenou dále usnadní a zpříjemní.

Chorvatsko nemá pouze pobřeží a blízké krasové horské velikány jako Velebit či Biokovo, úchvatná Plitvická jezera a podobné vyhlášené destinace. Osobně velmi doporučuji k návštěvě i nám dosud skrytá území ve vnitrozemí na severu Chorvatska, rozlehlá zalesněná pohoří s romantickými zříceninami, ráje vodního ptactva kolem meandrujících řek, historická města s památkami, dochovaným folklórem i silně působícími připomínkami válečného konfliktu z 90. let. V oblasti Slavonie navíc žije početná česká menšina.

Levné ubytování v Chorvatsku máme rozděleno do regionů:

Zobraz mapu ubytování v Chorvatsku
Mapa se načítá...
penzionpenzion hotelhotel chatachata rekreační střediskorekreační středisko ubytování v soukromíubytování v soukromí ubytovnaubytovna horská chatahorská chata kempkemp

Chorvatskou měnou je od roku 2023 euro (dříve se platilo kunami).

Levné ubytování v dalších chorvatských městech

Můžete se podívat též na výběr ubytování z různých zahraničních serverů (v těchto případech se nejedná o naši vlastní databázi). Ubytování si můžete vybrat v těchto městech v Chorvatsku: