– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Levné ubytování v Železném Brodě

» » » » Železný Brod
Zobraz mapu ubytování v Železném Brodě
Mapa se načítá...
penzionpenzion hotelhotel chatachata rekreační střediskorekreační středisko ubytování v soukromíubytování v soukromí ubytovnaubytovna horská chatahorská chata kempkemp
Město: Železný Brod (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
mob. +420 778 747 500 (vedoucí), +420 778 528 434 (správce) sportovni.centrum@zelbrod.cz
Turistická ubytovna Sportovní centrum [Zvětšit - nové okno]
48 0
Umístění: V budově sokolovny v centru Železného Brodu, přímo vedle autobusového nádraží (dobrá poloha pro hvězdicové výlety do Českého ráje). Hlavní náměstí v historickém centru města 250 m (infocentrum, divadlo, galerie, městské muzeum). Vlakové nádraží Železný Brod 720 m.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 48 lůžek v 10 pokojích po celkové rekonstrukci v r. 2018. Na pokojích jsou jednolůžkové postele i palandy. Sociální zařízení (WC a sprchy) je společné na patře. Společná kuchyňka. WiFi připojení. Prostory pro úschovu kol. V budově se nachází restaurace (pro skupiny lze domluvit stravování po dohodě s majitelem restaurace), sportovní hala, sokolovna a aerobní sál. Vedle budovy je hřiště s umělým povrchem a hřiště pro plážové sporty.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 260 Kč/os/noc, 3 noci a více 230 Kč/os/noc (sportovní soustředění min. 20 osob 200 Kč/os/noc), při ubytování jen 1 osoby na pokoji 350 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i povlečení, rekreační poplatek, energie i zimní vytápění).
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace: více info...
Město: Železný Brod (strana 1/1) Zobraz stranu: 1