– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytování na zámcích na jižní Moravě

(přehled ubytování na zámcích)

» » Jižní Morava
Ubytování » Morava a Slezsko » Jižní Morava » ubytování na zámcích
Vybrat ubytování pouze z okresu:
  • Blansko (0)
  • Brno - město (0)
  • Brno - venkov (0)
  • Břeclav (1)
  • Hodonín (0)
  • Vyškov (0)
  • Znojmo (0)
Zobraz mapu ubytování na jižní Moravě
Mapa se načítá...
penzionpenzion hotelhotel chatachata rekreační střediskorekreační středisko ubytování v soukromíubytování v soukromí ubytovnaubytovna horská chatahorská chata kempkemp
Region: Jižní Morava (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
mob. +420 737 684 308, +420 739 433 229 ivanabenadova@tiscali.cz
Zámeček La Veneria (U Rytířů vína) [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Přímo v zámeckém parku Státního zámku Valtice, v chráněném území (UNESCO) Lednicko-valtického areálu na jižní Moravě. Nespočetné historické monumenty LVA, koupání v nedalekých termálních lázních Therme Laa (wellness), cyklistické a vinařské trasy na území Moravy a Rakouska (přechod 1 km).
Ubytování: Exkluzivní romantické ubytování na zámečku s veškerým příslušenstvím, parkingem, vinnými sklepy v podzemí zámečku i hodování v Rytířském sále. Posezení na terase s výhledem na vinohrady a Liechtensteinskou Kolonádu. Degustace a prodej moravských vín.
Cena: Dvoulůžkový Modrý pokoj s koupelnou (sprcha, WC), BTV 1.100 Kč/pokoj/noc. Dvoulůžkový Oranžový pokoj s koupelnou (sprcha, WC), BTV 1.100 Kč. Čtyřlůžkový Květinový pokoj s koupelnou (sprcha, WC), BTV, lednička 1.800 Kč. Čtyřlůžkový Svatební pokoj s vířivou vanou, WC, v samostatné koupelně, BTV 2.000 Kč (svatební noc zdarma!). Sleva za 1 neobsazené lůžko 200 Kč/noc.
Aktualizace: 1. ledna 2011 více info...
Region: Jižní Morava (strana 1/1) Zobraz stranu: 1