– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horské chaty v Ondavské vrchovině

(turistické chaty)

» Ondavská vrchovina
Ubytování » Ondavská vrchovina » horské chaty
Zobraz mapu horských chat v Ondavské vrchovině
Mapa se načítá...
penzionpenzion hotelhotel chatachata rekreační střediskorekreační středisko ubytování v soukromíubytování v soukromí ubytovnaubytovna horská chatahorská chata kempkemp

Nejvýše položené horské chaty v Ondavské vrchovině

  1. 425 m: Horská chata mjr. Kukorelliho, Hermanovce nad Topľou
Rekreační oblast: Ondavská vrchovina (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
+421 574 492 683, mob. +421 905 654 177 chatakukorelli@gmail.com
Horská chata mjr. Kukorelliho [Zvětšit - nové okno]
70 0
Umístění: V krásnom prostredí Slanských vrchov priamo na trase modrého turistického chodníka, v prírodnej rezervácii Hermanovské skaly, 2,5 km nad dedinou Hermanovce nad Topľou. Pod najvyššom vrcholom Slanského pohoria Šimonka (1.092 m), z ktorého je krásny panoramatický výhľad. V blízkosti je Údolie obrov (najväčší skalný útvar v Slanských vrchoch). Chata je prístupná aj autom po lesnej ceste. Do pol hodiny sú autom dostupné: vodná nádrž Domaša, Kapušianský hrad, zrúcanina hradu Čičava.
Ubytování: Turistická chata s kapacitou 70 lôžok v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením. V chate je aj apartmán pre 2 osoby s vlastnou kúpeľňou a WC. Reštaurácia s bufetom pre 70 osôb. Slovenská miestnosť - spoločenská miestnosť pre 30 osôb s krbom. Konferenčná miestnosť pre 40 osôb. Bazén s dľžkou 22 metrov, otvorený v prípade pekného počasia (po náročnej turistike odporúčame relax v bazéne s pivom alebo Kofolou v ruke). Zastrešený altánok s grilom.
Cena: 8 EUR/os/noc, deti 6 EUR/os/noc. Polpenzia 6 EUR. Bazén pre ubytovaných zdarma.
Aktualizace: 1. května 2013 více info...
Rekreační oblast: Ondavská vrchovina (strana 1/1) Zobraz stranu: 1