– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Levné ubytování v Kyjevě

(hlavní město)

» » » » Kyjev

Kyjev (někdy též nesprávně Kijev nebo z ruštiny Kiev) je krásné město na Dněpru, hrdé hlavní město Ukrajiny. Pro svoji historii bývá Kyjev nazýván matkou ruských měst. Průvodce po Kyjevě s mnoha fotografiemi najdete na Kiev.cz.

Recenze na ubytování v Kyjevě

Před samotnou objednávkou ubytovny, hostelu či hotelu doporučuji prohlédnout si recenze ubytování přímo na webu HostelWorld.com. Názory hostů a jejich zkušenosti s ubytováním vám poskytnou cenné informace.

Vyhledání ubytování v Kyjevě

  • Datum příjezdu: , ,

Postup objednávky ubytování

  1. Vyberete si požadované ubytování podle data pobytu a počtu osob.
  2. Přes internet uhradíte zálohu 10 % + transakční poplatek. Zálohu můžete hradit pouze platební kartou s povolenými internetovými transakcemi nebo přes službu PayPal.
  3. Bezprostředně poté na svůj e-mail obdržíte kontaktní údaje rezervovaného ubytování (telefon, e-mail, webová stránka). Sami pak budete moci se správcem ubytovny či hotelu domluvit případné podrobnosti.
  4. Zbývajících 90 % ceny zaplatíte až na místě po příjezdu do hostelu či hotelu. U skupinových pobytů (9 a více osob) může být zbytek částky stržen již 4 týdny před plánovaným příjezdem.

Rezervaci ubytování můžete zrušit do doby, kterou má dané ubytování uvedeno ve storno podmínkách v jeho prezentaci. Někdy na zrušení rezervace máte čas jen 1 den, někdy máte čas až do 24 hodin před objednaným nástupem do ubytování. Pokud řádné storno neprovedete a do ubytování se nedostavíte, může Vám být odečten z Vašeho účtu poplatek za první noc.

HostelWorld poskytuje 100% záruku rezervace. V případě problémů poskytnou i finanční satisfakci.
Pokud si nebudete vědět s něčím rady, poradím vám i osobně.

Ubytování na dalších serverech

Pokud jste zatím nenašli vhodné místo k přenocování, můžete si prohlédnout nabídku ubytování v Kyjevě na Booking.com.

V této sekci najdete výběr ubytování z různých zahraničních serverů. Web LevneUbytovani.net tyto služby neprovozuje, snažíme se vám pouze pomoci s nalezením vhodného ubytování i ve vzdálenějších místech.

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby