– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Levné ubytování ve Lvově

» » » » Lvov

Lvov je největší město západní Ukrajiny. Původně polský Lvov se vyznačuje množstvím historických památek a láká turisty z dalekého okolí. Centrum Lvova je chráněno jako památka UNESCO. Můžete se podívat na nabídku ubytování ve Lvově.

Recenze na ubytování ve Lvově

Před samotnou objednávkou ubytovny, hostelu či hotelu doporučuji prohlédnout si recenze ubytování přímo na webu HostelWorld.com. Názory hostů a jejich zkušenosti s ubytováním vám poskytnou cenné informace.

Vyhledání ubytování ve Lvově

  • Datum příjezdu: , ,

Postup objednávky ubytování

  1. Vyberete si požadované ubytování podle data pobytu a počtu osob.
  2. Přes internet uhradíte zálohu 10 % + transakční poplatek. Zálohu můžete hradit pouze platební kartou s povolenými internetovými transakcemi nebo přes službu PayPal.
  3. Bezprostředně poté na svůj e-mail obdržíte kontaktní údaje rezervovaného ubytování (telefon, e-mail, webová stránka). Sami pak budete moci se správcem ubytovny či hotelu domluvit případné podrobnosti.
  4. Zbývajících 90 % ceny zaplatíte až na místě po příjezdu do hostelu či hotelu. U skupinových pobytů (9 a více osob) může být zbytek částky stržen již 4 týdny před plánovaným příjezdem.

Rezervaci ubytování můžete zrušit do doby, kterou má dané ubytování uvedeno ve storno podmínkách v jeho prezentaci. Někdy na zrušení rezervace máte čas jen 1 den, někdy máte čas až do 24 hodin před objednaným nástupem do ubytování. Pokud řádné storno neprovedete a do ubytování se nedostavíte, může Vám být odečten z Vašeho účtu poplatek za první noc.

HostelWorld poskytuje 100% záruku rezervace. V případě problémů poskytnou i finanční satisfakci.
Pokud si nebudete vědět s něčím rady, poradím vám i osobně.

Ubytování na dalších serverech

Pokud jste zatím nenašli vhodné místo k přenocování, můžete si prohlédnout nabídku ubytování ve Lvově na Booking.com.

V této sekci najdete výběr ubytování z různých zahraničních serverů. Web LevneUbytovani.net tyto služby neprovozuje, snažíme se vám pouze pomoci s nalezením vhodného ubytování i ve vzdálenějších místech.