– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování na konci světa

» ubytování na konci světa

Těžko jasně specifikovat konec světa. Každopádně v našem přehledu ubytování na konci světa najdete objekty v lokalitách, kde zapomenete na běžné starosti a reálný svět se vám bude zdát velmi daleko.

Zobraz mapu ubytování
Mapa se načítá...
penzionpenzion hotelhotel chatachata rekreační střediskorekreační středisko ubytování v soukromíubytování v soukromí ubytovnaubytovna horská chatahorská chata kempkemp

Ubytování na konci světa podle krajů

mapa
Ubytování na konci světa - Dolní Slezsko (0x)Ubytování na konci světa - Opolské vojvodství (0x)Ubytování na konci světa - Slezské vojvodství (0x)Ubytování na konci světa - Malopolsko (0x)Ubytování na konci světa - Podkarpatské vojvodství (1x)Ubytování na konci světa - Ráb-Mošoň-Šoproň (0x)Ubytování na konci světa - Komárom-Ostřihom (0x)Ubytování na konci světa - Pešťská župa (0x)Ubytování na konci světa - Novohrad (0x)Ubytování na konci světa - Heveš (0x)Ubytování na konci světa - Boršod-Abov-Zemplín (0x)Ubytování na konci světa - Hajducko-Bihár (0x)Ubytování na konci světa - Sabolčsko-Satumarsko-Bereg (0x)Ubytování na konci světa - Zakarpatí (0x)Ubytování na konci světa - Košický kraj (0x)Ubytování na konci světa - Prešovský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Žilinský kraj (1x)Ubytování na konci světa - Trenčínský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Banskobystrický kraj (1x)Ubytování na konci světa - Nitranský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Trnavský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Bratislavský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Ústecký kraj (0x)Ubytování na konci světa - Karlovarský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Plzeňský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Praha (0x)Ubytování na konci světa - Střední Čechy (0x)Ubytování na konci světa - Kraj Vysočina (0x)Ubytování na konci světa - Jižní Čechy (0x)Ubytování na konci světa - Liberecký kraj (0x)Ubytování na konci světa - Královéhradecký kraj (0x)Ubytování na konci světa - Pardubický kraj (0x)Ubytování na konci světa - Kraj Vysočina (0x)Ubytování na konci světa - Olomoucký kraj (0x)Ubytování na konci světa - Moravskoslezský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Zlínský kraj (0x)Ubytování na konci světa - Jižní Morava (0x)
Ubytování na konci světa (strana 1/1) Zobraz stranu: 1
?? %
mob. +380 962 767 440 boutiquevillaprovence@gmail.com
Penzion Boutique-Villa Provence [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Na polosamotě Jasiň u malé vesničky Bukovynka, na krásné louce s výhledem v jihozápadní části Skolivských Beskyd. Příjezd osobním autem z obce Nyžně Vysocke (sem pěkný asfalt) 12 km po nekvalitní cestě. Složitější dopravu vyvažuje horský klid zcela bez turistů a poznání života zapadlé ukrajinské vísky. U penzionu je vlastní malý lyžařský vlek. Možnost domluvení odvozu.
Ubytování: Vkusně provedený penzion s nádechem francouzského luxusu na konci světa. Penzion má kapacitu 12-14 lůžek v 6 kvalitně vybavených pokojích s pěknými výhledy do okolní přírody. Pokoj Standard má koupelnu na chodbě, pokoje Pololux a Deluxe mají vlastní koupelnu na pokoji. V penzionu je velká společenská místnost sloužící i jako restaurace. WiFi připojení k Internetu. Před penzionem je rozlehlý travnatý pozemek s velkým altánkem.
Cena: Léto: pokoj Standard 800 UAH/pokoj/noc, pololux 1.000 UAH/pokoj/noc, Deluxe 1.400 UAH/pokoj/noc. Snídaně 50 UAH, oběd 130 UAH, večeře 120 UAH. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platné při ubytování na 2 a více nocí.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace: 2. října 2018 14 0 více info...

?? %
mob. +40 770 430 502, +40 786 868 990, +40 753 657 839 info@podinaresort.com
Hotel Podina Resort [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V centru malé vesničky Ungureni v Maramureši a v podhůří hor Muntii Lapusului, na konci údolí i asfaltové silnice vedoucí z 13 km vzdálené obce Rogoz. Centrum zdejšího kraje, městečko Targu Lapus 18 km. V okolí jsou vesnice s dřevěnými kostely a zachovalými tradicemi i široké možnosti turistických výletů do hor.
Ubytování: Hotelový komplex postavený v roce 2015, v duchu kombinujícím historické i moderní materiály. V hotelu jsou 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybavené ručně vyráběným nábytkem od místního řemeslníka, v každém je vlastní koupelna, TV, WiFi internet i balkón. V hotelu je vlastní restaurace (kapacita až 140 osob) s barem a pizzérií. Dětské hřiště. Hlídané parkoviště.
Cena: Ceny zahrnují snídani! Sezóna: 2-lůžkový pokoj 220 lei/pokoj/noc, skupiny studentů 180 lei/pokoj/noc. Mimosezóna: 2-lůžkový pokoj 180 lei/pokoj/noc, skupiny studentů 150 lei/pokoj/noc. Přistýlka pro děti 20 lei/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Poznámky: Jazyky: angličtina, rumunština. Placená inzerce.
Aktualizace: 2. dubna 2018 ? ? více info...

?? %
+40 265 714 399 reservations@valeaverde.com
Ekologický resort Valea Verde [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V malinké autentické transylvánské vesničce Cund, schované v malebných kopcích 28 km od Sighişoary (UNESCO). V blízkém okolí možnost navštívení sýrové farmy i vinařství. Mírně zvlněný terén je vhodný pro toulky na kolech.
Ubytování: Netradiční venkovský eko-resort s komfortním ubytováním, vyhlášenou restaurací, rybníčkem a relaxační zahradou. Ubytování je možné ve 4 apartmánech přímo v areálu a v několika renovovaných starých saských farmářských domech rozptýlených po celé vesničce. Každý druh ubytování má vlastní koupelnu, TV, WiFi a je zařízen v rurálním stylu. Menší rybník s možností koupání.
Cena: Vesnické apartmány: 75-90 EUR/apartmán/noc (podle druhu apartmánu, max. 2-4 osoby). Valea Verde apartmány: 2-lůžkový 100 EUR/apartmán/noc, 3-lůžkový 110 EUR/noc. Venkovské domy: Johann (2 osoby) 90 EUR/dům/noc, Bierzahn (4 osoby) 90 EUR/dům/noc, Kartmann (8 osob) 120 EUR/noc, Samways (8 osob) 150 EUR/dům/noc. Snídaně 9,50 EUR, oběd (2 chody) 15 EUR, večeře (3 chody) 25 EUR. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Zapůjčení horského kola 8 EUR/den.
Poznámky: Jazyky: angličtina, němčina, rumunština. Placená inzerce.
Aktualizace: 2. dubna 2019 107 ? více info...

?? %
+381 63 123 3815 (SRB), +49 1577 680 7915 (GER) sokobanja@web.de
Penzion Milevkini Dvori - Milevčin dvůr [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V srbských Karpatech, v kraji tzv. Srbského Toskánska, v malé vesničce Mužinac pod horou Rtanj, 12 km od lázeňského a rekreačního střediska Sokobanja (nad městem hrad, vodopád atd.). Od hlavní silnice k ubytování vede 7 km dlouhá odbočka s dobrým asfaltovým povrchem. Klidné místo v přírodě, ideální pro odpočinek od ruchu měst.
Ubytování: Malý moderní rodinný penzionek, vytvořený z tradiční venkovské usedlosti. Ubytování provozují Němci, dobře se tu dorozumíte i anglicky. V penzionku jsou čtyři 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, WiFi a TV. Dvůr s rozkvetlou zahradou a venkovním bazénem. Jacuzzi, sauna. Ubytování je v provozu přes letní sezónu (měsíce 05-09).
Cena: Celá sezóna: 2-lůžkový pokoj 50 EUR/pokoj/noc, min. 3 noci. Cena zahrnuje bohatou snídani!
Poznámky: Jazyky: angličtina, němčina, srbština. Odkaz do mapy je přesný. Placená inzerce.
Aktualizace: 2. srpna 2019 8 ? více info...

?? %
mob. +421 903 829 667 info@marekovdvor.sk
Hospodářský statek Marekův dvůr [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Na lazoch na samote u osady Sedmák v lokalite Vrchy vo Veporských vrchoch, 600 m od červene značenej hrebenovky. Vrchy je označenie pre tri vysoko položené horské obce Sihla, Lom nad Rimavicou a Drábsko. Autobusová zastávka Drábsko-Sedmák 1,3 km. V zime tu panujú drsné podmienky (stáva sa, že farma nie je dostupná autom, niekedy ani pešo).
Ubytování: Malé gazdovstvo rodiny Marekovcov. Na gazdovstve nájdete kone (jazdecké služby), kravy (produkcia mlieka a syrov) a iné drobné zvieratá (kozy, mačky, psy,...). Súčasťou domu (drevenice) sú dve 4-lôžkové izby. Ponúkame tiež záhradný domček pre 4 osoby s vlastným sociálnym zariadením. Poskytujeme služby aj hosťom, ktorí nie sú u nás ubytovaní. Jazdenie, ochutnávka syrov, exkurzie po gazdovstve, posedenie v prírode. Sezóna trvá v mesiacoch 05-10, v zime gazdovstvo funguje v obmedzenom režime a ubytovanie neposkytujeme. Gazdovstvo vzniklo v roku 1999.
Cena: Leto (mesiace 05-10): 9 EUR/os/noc (deti 0-3 rokov 4,50 EUR/os/noc). Ceny sú garantované pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe, aj iba na 1 noc. Povlečenie aj uteráky sú v cene. Stravovanie: plná penzia 19 EUR, polopenzia 13 EUR, deti do 6 rokov zdarma. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Poznámky: Marekov dvor sa niekedy nesprávne uvádza aj ako farma, ekofarma alebo ranč.
Aktualizace: 1. srpna 2019 12 0 více info...

?? %
mob. +421 903 117 599, +421 918 575 364 jancova.chata@gmail.com
Chata Na konci světa [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Na polosamote v tichom prostredí Kysuckých Beskýd, nad dedinou Vychylovka, medzi osadami Janíkovci a Mazúrovci, v mieste s krásnym výhľadom. Príjazd k areálu je po prudkej spevnenej lesnej ceste. Skanzen Vychylovka (múzeum, lesná železnica) 2,8 km. Nová Bystrica (Slovenský orloj) 8 km. Možnosť turistických trás do okolitých hôr (Rycierova hora, Przegibek, Veľká Rača).
Ubytování: Gazdovský dvor s turistickým penziónom, chatkami, reštauráciou a s rozľahlým pozemkom s rančom a rybníkom, s celoročnou prevádzkou. Penzión: 3 izby (2x2, 1x3 lôžka). Zrubové chaty (2x): v každej je 8 lôžok + možnosť 2 prísteliek. Útulná reštaurácia (cez víkendy aj pre neubytovaných), možnosť raňajok, obedov aj večerí. V areáli je zastrešená koliba s posedením, vonkajším krbom a grilom, možnosť parkovania. Miesto je obľúbené oslavy a spoločenské akcie.
Cena: Leto: penzión 10 EUR/os/noc, zrubová chata 55 EUR/chata/noc. Zima: penzión 12 EUR/os/noc, zrubová chata 80 EUR/chata/noc.
Aktualizace: 1. prosince 2016 27 0 více info...

?? %
mob. +48 506 256 979 (chatař), +48 503 157 840 (Jan Hasior) mydlanebanki@gmail.com
Chata Na Konci světa [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Nízkých Beskydech, na samotě 1,5 km od odlehlého nádraží Lupków. Lupkowské nádraží je od roku 2011 mimo provoz, dříve odtud vedlo spojení jak do polského vnitrozemí, tak do slovenského města Medzilaborce. Z Medzilaborců je nejlépe se dopravit autobusem do obce Paľota a odtud pěšky asi 8 km přes Lupkovský průsmyk.
Ubytování: Skromná dřevěná chata s jedinečnou atmosférou pro přenocování turistů. Po celý rok je obývaná svérázným chatařem. Kuchyně s krbem pro přípravu vlastních jídel. Spí se ve vlastních spacácích na matracích v podkroví. Chata je bez elektřiny a tekoucí vody, svítí se svíčkami a petrolejkami, voda se nusí ze studny. K dispozici je koupelna s vanou, ale bez tekoucí vody (tu je třeba nutné si přinést a ohřát v kuchyni). Suchý záchod je mimo chatu. Mimo Silvestr se na chatě nedělají rezervace.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 15 zł/os/noc (ve vlastním spacáku).
Poznámky: Jazyky: polština, angličtina.
Aktualizace: 1. srpna 2014 15 0 více info...
Ubytování na konci světa (strana 1/1) Zobraz stranu: 1