– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Stan na horské louce, Morávka - Zajičorka

?? %
mob. +420 608 375 993, +420 773 975 993 bohuslav.miczek@gmail.com
Stan na horské louce [Zvětšit - nové okno]
3 0
Umístění: Na beskydské louce uprostřed lesa, poblíž přírodní rezervace Ropice nad údolím Slavíče, asi 4 km od obce Morávka. Přístup pěšky nebo na kole po neznačené lesní stezce. Možnost domluvení odvozu autem. Z místa možnost pěších i cyklistických výletů po beskydských kopcích. V lokalitě se vyskytuji velké šelmy (vlci, rysi a vzácně i medvěd). Majitelé bydlí v blízké chalupě, 50 m od louky (možnost řešení problémů).
Ubytování: Částečně vybavený stan na dřevěné podsadě na soukromé louce. Ve stanu je ložnice zástěnou rozdělená na dvě části, matrace, přivedená elektřina (pro malé odběry), plynový vařič, židlička a malý stolek. Doporučujeme vlastní spacák. Možnost zapůjčení nádobí a konvice, voda na vaření z pramene asi 50 m od stanu. Před stanem je suchý záchod a možnost rozdělání ohně. Možno zapůjčit i gril. Po konzultaci možný pobyt i se psem. Možnost ubytování mimo zimu (podle počasí cca v měsících 05-10).
Cena: Celá sezóna: 200 Kč/os/noc (děti 7-14 let 100 Kč/noc). Cena je garantovaná při ubytování 2 a více dospělých osob na 2 a více nocí. Zapůjčení povlečení 50 Kč/os/pobyt (možné použít vlastní spacák). Nic dalšího se nepřiplácí. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Stan na horskej louce, osada Zajičorka, obec Morávka. Provozovatel: Bohuslav Miczek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Stan na horské louce, Morávka - Zajičorka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...