– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót

90 % (1)

Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót

+36 96 556 011, mob. +36 209 943 677, +36 209 545 664, fax +36 96 556 012 info@achilles.hu
Rekreační areál u jezera Achilles Park [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V přírodní zóně u jezera Achilles-tó na jižní straně historického města Győr (Ráb), jen 2 km od sjezdu z dálnice M1 (rychlé spojení z Bratislavy i Brna). Historické centrum Győru, vlakové i autobusové nádraží 7 km, možnost spojení MHD (zastávka autobusu 1 km). Nejbližší hraniční přechod na Slovensko 21 km (směr Veľký Meder). Možnost turistických a cyklistických výletů do Bakoňského lesa i k Dunaji.
Ubytování: Ekoturistický rekreační zábavní areál s chatovou osadou, jezerem, písečnou pláží a možností vodních radovánek. V chatové osadě je 12 historizujících chatek (2- až 4-lůžkových) se slaměnou střechou. V každé chatě je vlastní koupelna, TV, minibar a přírodní nábytek, jsou vytápěné (vhodné i pro zimní relax). Restaurace s možností snídaní i večeří, kapacita až 140 osob. Sportovní hřiště, dětské hřiště. Bufet u jezera s čepovaným pivem i grilovanými specialitami. Sauna. Půjčovna kol, lodí i kajaků. Možnost domluvení jízd na koni. Možnost školních výletů i firemních akcí.
Cena: Celoročně: Chata Mocorgó (2-lůžková) 19.000 HUF/chata/noc, Kishalász (2+1 lůžko) 23.000 HUF/chata/noc, Familia (4-lůžková) 25.000 HUF/chata/noc, Grand Familia (2 dospělí a 3-4 děti) 28.000 HUF/chata/noc. V sezóně min. 2 noci. Rekreační poplatek 450 HUF/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. V zimě sauna zdarma.
Adresa: Rekreační areál Achilles Park, Gyirmóti Tájvédelmi Körzet, H-9012 Győr. Kontaktní osoba: Adam Dimitriu, ředitel.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Zachovalá příroda v sousedství Achilles parku

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (13. 9. 2021, 10.22)
Uživatel zde byl ubytován od 26. července 2021 do 29. července 2021.
Krásný přírodní areál, kde si příjemně odpočinete. Chatky jsou skromnější, ale je v nich vlastní koupelna a dostatek úložného prostoru v předsíňce. Moc příjemné bylo večerní koupání, voda v rybníku byla krásně prohřátá, jen se pak už začali rojit komáři a do chatky bylo třeba utíkat:) Na okně v chatce jsou proti komárům síťky. Ubytovaní mají možnost příjezdu autem až k chatce, obdrží vlastní ovladač na bránu, mohou tedy přijet kdykoliv. Areál včetně rybníka je oplocený, nemusíte se bát nezvaných návštěvníků. Vzorně posečená tráva k poležení i hrám, venkovní šachy, ohniště, příjemná hospůdka s barem, kde vaří i pár jídel.
Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót [Zvětšit - nové okno] Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót [Zvětšit - nové okno] Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót [Zvětšit - nové okno] Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót [Zvětšit - nové okno] Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót [Zvětšit - nové okno]
Poměr cena / kvalita80 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování90 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační areál u jezera Achilles Park, Győr - Gyirmót
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...