– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Alex, Benecko

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Alex (680 m), Benecko

Penzion Alex [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: Na okraji Benecka v západních Krkonoších, na klidné polosamotě s asfaltovou příjezdovou cestou (sjízdnou i v zimě), ve svahu s jihozápadní orientací zajišťující v jasných dnech dostatek slunce. V blízkém okolí můžete obdivovat daleké výhledy ze svahů Žalého a toulat se po zajímavých oblastech Benecka, Horních a Dolních Štěpanic nebo Mrklova. Nejbližší vlek 180 m.
Ubytování: Penzion s rodinnou atmosférou, zrekonstruovaný v roce 2015. V penzionu je 36 lůžek ve 2- až 5-lůžkových pokojích. Tři pokoje mají vlastní soc. zařízení, v ostatních případech je vždy pro dva pokoje jedna společná koupelna. Společenská místnost (jídelna) s TV-SAT a videopřehrávačem. Bar s celodenním provozem. Možnost polopenze i plné penze, po vydání večeří i minutkových specialit (dle jídelního lístku). Bezplatné WiFi i parkování před penzionem. Slušní domácí mazlíčci vítáni. Možnost zapůjčení grilu. Nabízíme možnost odvozu k vleku či na nádraží. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi (k dispozici dětské židličky, postýlky, skluzavka, pískoviště apod.) i pro větší skupiny (např. školy v přírodě).
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Léto (13.5.-29.9.): 320 Kč/os/noc, min. 2 noci. Létní mimosezóna (30.9.-21.12., 8.4.-12.5.): 300 Kč/os/noc, min. 2 noci. Zima (15.1.-19.3.): 390 Kč/os/noc, jen týdenní pobyt nebo zkrácený turnus (so-st, st-so). Zimní mimosezóna (2.1.-14.1., 20.3.-7.4.): 350 Kč/os/noc, min. 2 noci. Silvestr (22.12.-1.1.): 500 Kč/os/noc. Večeře 80 Kč, plná penze 160 Kč. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Slevy pro děti do 13 let. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Ceny platí při ubytování 2 a více osob na pokoji (jinak +30 %).
Adresa: Penzion Alex, Benecko 69, 512 37 Benecko. Kontaktní osoba: Štěpánka Kremenchuk.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Alex, Benecko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...