– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Andrea, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Andrea [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V kúpeľnom meste Veľký Meder. V atraktívnej lokalite v tesnej blízkosti najnávštevovanejších reštaurácií, 1,3 km od termálneho kúpaliska. Centrum mesta 500 m od apartmánov. Autobus 1 km, železničná stanica 1,5 km. Pred apartmány sa nachádza reštaurácia Fantázia a Big Man Pub.
Ubytování: Apartmány pre 2 až 4 osoby. Vybavenie izieb: kuchynský kútik s chladničkou, TV, klimatizačné zariadenie pre chladenie v lete a kúrenie v zime. V každom apartmáne sa nachádza sociálne zariadenie (sprcha, WC). Pred apartmánmi je veľká zatrávnená plocha. Možnosť príjemného posedenia a grilovania vonku. Pre autá veľké parkovisko.
Cena: Leto: 8,50 EUR/os/noc, min. 2 noci, v mesiacoch 07 a 08 iba týždenné pobyty. Zima (vykurovacie obdobie): 9,30 EUR/os/noc, min. 2 noci. Turistický poplatok pre Veľký Meder 0,70 EUR/os/noc. Detí do 3 rokov (bez vlastného ložka) zadarmo. Zadarmo zabezpečíme transfer zo staníc (autobus, vlak). Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne.
Adresa: Apartmány Andrea, Andrea Földesová, ulica Svätého Štefana 234/13, 932 01 Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Andrea, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...