– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Na Bubnu, Náchod - Lipí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán Na Bubnu, Náchod - Lipí

Apartmán Na Bubnu [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: V Lipí na okraji Náchoda, 4 km od vlakové stanice Náchod a 6,5 km od hraničního přechodu s Polskem (Náchod - Kudowa Słone). V Náchodě je zámek, plavecký bazén, koupaliště, regionální muzeum. Běloves (pramen Ida, lyžařský vlek) 5 km. Vhodné východisko pro návštěvu Orlických hor a bunkrů v pohraničí. Z Lipí jezdí do Orlických hor cyklobus.
Ubytování: Samostatný apartmán velikosti 4+kk v podkroví rodinného domu. Apartmán má 3 ložnice (2x2 a 1x4 lůžka + přistýlka), obývací pokoj, kuchyň, koupelnu se sprchou, WC. Venku na zahradě je dětský koutek, trampolína, bazén, pěkný výhled do údolí. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel.
Cena: Léto (1.4.-30.9.): 1-6 osob 1.500 Kč/apartmán/noc, 7-8 osob 2.000 Kč/apartmán/noc, 9-10 osob 2.300 Kč/apartmán/noc. Zima (1.10.-31.3.): 1-6 osob 1.800 Kč/apartmán/noc, 7-8 osob 2.400 Kč/apartmán/noc, 9-10 osob 2.800 Kč/apartmán/noc. Připočítává se elektřina dle skutečné spotřeby (obvykle do 50 Kč/noc). Všechny další poplatky a povlečení jsou v ceně. Ceny jsou platné při ubytování na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmán Na Bubnu, Martina Sekeráková, Lipí 142, 547 01 Náchod
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Na Bubnu, Náchod - Lipí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...