– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Bučina, Oravská Lesná

?? %
mob. +421 908 956 733 tonolomnancik@gmail.com
Apartmány Bučina [Zvětšit - nové okno]
12 12
Umístění: V kľudnej časti horskej dediny Oravská Lesná, v mieste s krásnym výhľadom na oravské lesy, iba 350 m od centra obce (autobusová zastávka, kostol, kultúrny dom, obchod). Pri asfaltovej ceste a žltej turistickej značke do osady Bučina. Stredisko Orava Snow na druhej strane kopca (900 m, autom okolo 15 minút). V okolí je veľké množstvo cyklotrás. Lesnícky náučný chodník 650 m.
Ubytování: Dva moderné, novovybudované, kompletne vybavené apartmány, každý pre 6 osôb. V každom apartmáne sú dve spálne (2x2 lôžka), kúpeľňa a obývačka (2 matrace) spojená s kompletne vybavenou kuchyňkou. Bezplatné WiFi. Bezplatné parkovanie priamo pri dome pod strechov. Menší psík po dohode. V budove je aj požičovňa e-bikov.
Cena: Celoročne: cez týždeň (ne-pia) 60 EUR/apartmán/noc, cez víkend (pia-ne) 70 EUR/apartmán/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri pobyte na 5 a viac nocí zľava 10 %.
Adresa: Apartmány Bučina (Apartmán Bučina 1 a 2), Oravská Lesná 224, 029 57 Oravská Lesná. Prevádzkovateľka: Eva Lomňančiková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Bučina, Oravská Lesná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...