– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán s výhledem na Boubín, Svatá Maří u Vimperka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán s výhledem na Boubín (780 m), Svatá Maří u Vimperka

Apartmán s výhledem na Boubín [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Ve vesničce Svatá Máří na úpatí Mářského vrchu (906 m) s kamenným mořem a rozhlednou. Ve Svaté Máří je kostel, hřiště, autobusová zastávka, koupaliště pro nenáročné, pohostinství a dva obchody. Přes Svatou Máří vede značená trasa pro pěší turistiku i cykloturistiku. V okolí je možné aktivně sportovat i absolvovat odpočinkové vycházky do lesů s množstvím lesních plodů a hub. Přírodní koupaliště v Buku 4 km. Lyžování v okolí: Kubova Huť, Nové Hutě, Zadov.
Ubytování: Velký podkrovní apartmán v rodinném domu, se třemi ložnicemi celkem pro 10 osob (+ až 2 miminka), s výhledem na Boubín. Možný pronájem jednotlivých pokojů i celého apartmánu. V každé ložnici je manželská postel, TV, velká skříň a možnost přistýlky. Na vyžádaní dětská postýlka a stolička. Pro všechny pokoje je společná koupelna, WC, obývací místnost s rozkládacím gaučem (2 přistýlky), TV, DVD, hifi a plně vybavená kuchyň s jídelnou. Bezplatné WiFi v celém objektu. Před domem je venkovní posezení v altánu s krbem, zastřešený bazén, pro děti houpačky, skluzavka, pískoviště a dětský domeček.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 280 Kč/os/noc. Dětská postýlka zdarma. Rekreační poplatek obci 5 Kč/os/noc. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Cena je garantovaná i při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmán s výhledem na Boubín (Apartmán u Štefků), Blanka Štefková, Svatá Maří č.p. 120, 385 01 Svatá Maří
Poznámky: Video prezentace: www.youtube.com/watch?v=XmBJjVFixow&list=UUnL9FxdWWzGuHGpbif7fsIg
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán s výhledem na Boubín, Svatá Maří u Vimperka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...