– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Tatry, Nová Lesná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán Tatry [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V podtatranskej obci Nová Lesná s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. 950 m od zastávky tatranskej električky (TEŽ), ktorá prepája obec s celým územím Vysokých Tatier a mestom Poprad. Tatranská strediska Starý Smokovec 5 km, Tatranská Lomnica 8 km. Lyžiarske stredisko Hrebienok 7 km.
Ubytování: Dvojizbový apartmán pre 6 osôb v bytovom dome. V apartmáne je spálňa (manželská posteľ a poschodová posteľ), obývacia izba (rozkladacia sedačka, TV), kúpeľňa (s vaňou), oddelené WC a kompletne zariadená kuchyňa, kde si môžte pripraviť teplé jedlá. Apartmán je vhodný aj pre rodiny s detmi, v apartmáne je detský kútik aj detská postieľka.
Cena: Sezóna (mesiace 07-03): pobyt na 2 noci 149 EUR/apartmán/pobyt, pobyt na 5 nocí 249 EUR/apartmán/pobyt (tj. pre 6 osôb 8,30 EUR/os/noc). Mimosezóna (mesiace 04-06): pobyt na 2 noci 99 EUR/apartmán/pobyt, pobyt na 5 nocí 149 EUR/apartmán/pobyt (tj. pre 6 osôb 5 EUR/os/noc). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií).
Adresa: Apartmán Tatry Nová Lesná, Horská 308, 059 86 Nová Lesná. Prevádzkovateľ: Ing. Katarína Oslovičová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Tatry, Nová Lesná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...