– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánový dům Almira, Podhájská - Svätuša

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmánový dům Almira [Zvětšit - nové okno]
37
Umístění: Na okraji obce Podhájska, 1,3 km od termálného kúpaliska Podhájska. Vlaková stanica Podhájska 1,7 km. Autobusová zastávka 650 m. V blízkosti sa nachádza obchod s potravinami, pohostinstvo, pizzeria a letné kino.
Ubytování: Apartmánový dom s 12 apartmánmi. V každom apartmáne je kuchyňa (chladnička, dvojplatnička, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, kuchynské náčiní), kúpeľňa (vaňa alebo sprcha), vlastné soc. zariadenie, TV. V dome je wifi, spoločenská miestnosť s malou kuchynkou a sociálnym zariadením. Vonku je sedenie na dvore (možnosť opekania a grilovania). Parkovanie priamo vo dvore. Apartmánový dom je vhodný na rekreačné pobyty pre veľké rodiny s deťmi, pre podnikové podujatia, pre mladé i staršie kolektívy.
Cena: Celoročne: 11 EUR/os/noc, dieťa 3-6 rokov 5,50 EUR/noc, do 3 rokov zdarma. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Cena je konečná a platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby v apartmáne, na 2 a viac nocí (aj cez hlavnú sezónu). Možnosť platby aj v českých korunách.
Adresa: Apartmánový dom Almira, Margita Péteryová, Sv. Jána 12, 941 48 Podhájska
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánový dům Almira, Podhájská - Svätuša
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...