– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Hrabovo, Ružomberok

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Hrabovo [Zvětšit - nové okno]
120 0
Umístění: V nádhernej lokalite Hrabovo, na brehu jazera, v ochrannom pásmu Národného parku Veľká Fatra, 2 km od mesta Ružomberok. V lokalite Hrabovo je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Malinô Brdo (Skipark Ružomberok). Priamo v areáli je nový lanový park.
Ubytování: Sedem apartmánových domov s apartmánmi a štúdiami. 2- až 6-lôžkové apartmány s kuchyňou, kúpeľňou s WC, balkónom s výhľadom na jazero. 2-lôžkové štúdia bez kuchyne. Parkovacie miesto, vlastná lyžiareň. Kuchyne sú plnohodnotne zariadené (varná doska, chladnička, varná konvica,...). V spálniach sú oblečené periny a v kúpeľniach uteráky a toaletný papier. Internet za poplatok. Nový Wellness Club (fínska sauna, mentolová inhalácia, jacuzzi pod holým nebom,...).
Cena: Leto: 2-lôžkové štúdio 33 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 41 EUR/noc, 4-lôžkový 70 EUR/noc, 6-lôžkový 80 EUR/noc. Jeseň (1.9.-26.12.): 2-lôžkové štúdio 23 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 28 EUR/noc, 4-lôžkový 49 EUR/noc, 6-lôžkový 63 EUR/noc. Zima (2.1.-31.3.): 2-lôžkové štúdio 39-43 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 49-55 EUR/noc, 4-lôžkový 75-84 EUR/noc, 6-lôžkový 89-98 EUR/noc. Silvester: 2-lôžkové štúdio 68 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 78 EUR/noc, 4-lôžkový 135 EUR/noc, 6-lôžkový 159 EUR/noc. Pri ubytovaní len na 1 noc +10 EUR. Pes 10 EUR/pobyt. Ceny sú konečné (obsahujú aj parkovanie, miestny poplatok, energie).
Adresa: Apartmány Hrabovo, Renáta Nosková, Hrabovská dolina 5326/8, 034 01 Ružomberok
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Hrabovo, Ružomberok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...