– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Karel, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Karel [Zvětšit - nové okno]
28 14
Umístění: V kúpelnom mestečku Velký Meder, 950 m od termálneho kúpaliska a 400 m od centra Mederu. Autobusová zastávka 1,5 km, železničná stanica 2 km (po telefonickom kontakte sa môže dohovoriť odvoz zo zastávky).
Ubytování: Apartmánový dom s kapacitou 28 osôb. Celoročné ubytovanie v 7 apartmánoch, v každom apartmáne je vlastný vchod, dve 2-lôžkové izby, vlastná kuchyňa (rychlovarná konvica, dvojplatňa, poháre, taniere, chladnička s mrazničkou), TV+SAT, prístup na internet (zadarmo), soc. zariadenie. Bezplatné parkovanie na dvore. Vonku na dvore posedenie, gril, hojdačka pre deti.
Cena: Leto (mesiace 07-08): 2 a viac nocí 8 EUR/os/noc (deti do 10 rokov 5 EUR/noc), iba 1 noc 12 EUR/os. Zima a mimosezóna: 2 a viac nocí 7,30 EUR/os/noc (deti do 10 rokov 5 EUR/noc), iba 1 noc 10 EUR/os. Lázenský poplatok 0,70 EUR/os/noc. Obliečky aj vykurovanie sú v cene. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne.
Adresa: Apartmánový dom Karol (apartmány Karol), Karol Vyzvári a Adriana Vyzváriová, ul. Polovnická 47, Veľký Meder
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Karel, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...