– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány NOWY, Frymburk na Lipně

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány NOWY [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: Ve Frymburku 200 m od Lipenské nádrže. V okolí cykloturistika, pěší turistika, koupání, rybaření, windsufing, běžecké a sjezdové lyžování, bruslení, návštěvy turisticky zajímavých míst. Centrum Frymburku s restauracemi a obchody v docházkové vdálenosti.
Ubytování: Zbrusu nový rodinný komplex 4 domů. Každý dům (apartmán) je zařízen pro 8 osob, má 4 ložnice po 2 lůžkách, skvěle vybavenou kuchyň (myčka, pračka, sušička, el. sporák), 2 koupelny s WC, rozlehlou terasu k příjemnému podvečernímu posezení. V obýváku je obývací stěna, TV s DVD a SAT. U každého domu je zastřešené garážové stání, zamykatelná místnost pro uložení kol a oplocená zahrada. Vytápění zajištěno tepelným čerpadlem.
Cena: Ceny jsou za plně obsazený apartmán (dům) za týden. Letní prázdniny (29.06.-31.08.): 19.000 Kč. Vedlejší letní sezóna (01.06.-29.06., 31.08.-05.10.): 15.120 Kč. Zimní sezóna (14.12.-28.12., 01.02.-08.03.): 17.600 Kč. Silvestr (28.12.-04.01.): 25.000 Kč. Mimosezóna: 13.440 Kč. Při neobsazeném lůžku sleva 50 % z tohoto lůžka. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Závěrečný úklid 800 Kč/dům. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně.
Adresa: Rodinný komplex NOWY (apartmány NOWY), Jiří Novotný, Lipno-Frymburk
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány NOWY, Frymburk na Lipně
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...