– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Apartmán v Arboretu Křtiny, Křtiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán v Arboretu Křtiny, Křtiny

Apartmán v Arboretu Křtiny [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: V CHKO Moravský kras, na břehu rybníčku v křtinském arboretu s unikátní sbírkou dřevin mezi obcemi Křtiny a Jedovnice. Okolní lesy jsou protkány sítí značených cest vhodných pro pěší i cykloturisty. V blízkém okolí je Rudické propadání, rybník Olšovec, barokní kostel ve Křtinách, jeskyně Výpustek, propast Macocha,...
Ubytování: Zrekonstruovaný apartmán ve Křtinském arboretu poskytující krásnou dovolenou v přírodě. V apartmánu je kuchyňka (vybavená vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, nádobím), pokoj se dvěma rozkládacími sedačkami pro nocování 4 osob, koupelna se sprchovým koutem, WC, předsíň a šatna. Venkovní posezení s ohništěm.
Cena: Celoročně: 1. noc 400 Kč/os, každá další noc 350 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu, i jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (zahrnují i rekreační poplatek).
Adresa: Apartmán Křtiny (apartmá arboretum Křtiny). Provozovatel: Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny, Mendelova univerzita v Brně. Kontaktní osoba: Tomáš Sedláček.
Poznámky: Apartmán je od začátku roku 2013 dlouhodobě pronajmut.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán v Arboretu Křtiny, Křtiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...