– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Bacówka v Bartnem, Sękowa - Bartne

80 % (1)

Horská chata Bacówka v Bartnem (630 m), Sękowa - Bartne

+48 183 518 032 andwio@wp.pl
Horská chata Bacówka v Bartnem [Zvětšit - nové okno]
34 0
Umístění: Na okraji Magurského národního parku, v lese, 200 m nad posledním domem rázovité lemkovské obce Bartne. Asfaltová cesta vede až k chatě. U chaty je rozcestí turistických tras a okolí nabízí mnoho krásných výletů po Nízkých Beskydech pro pěší i cyklisty (Magura Watkowska 846 m, skalní rezervace Kornuty atd.).
Ubytování: Celoročně otevřená horská chata s kapacitou 34 lůžek ve vícelůžkových pokojích. Restaurace se stylovou jídelnou nabízející základní jídla a příjemné posezení u krbu. Posezení na terase. Společné soc. zařízení s teplou vodou. Místo na ohniště. Chata byla otevřena v roce 1977.
Cena: Od 15 zł/os/noc.
Adresa: Bacówka v Bartnem (horská chata, turistická chata, schronisko górskie Bartne), 38 307 Sękowa (Sekowa) - Bartne, okres Gorlice, Polsko. Provozuje: PTTK Gorlice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (11. 10. 2012, 12.56)
Útulná turistická chata. Posezení v jídelně u krbu a s horkým čajem, když se už v okolí chaty začíná rozprostírat vtíravý večerní chlad, je skutečně příjemné. V chatě je standardní (ne široká, ne malá) nabídka turistických teplých jídel. Chatař je sice téměř nemluvný (jak už to u horalů někdy bývá), ale rád vám uvaří, co si objednáte.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Bacówka v Bartnem, Sękowa - Bartne
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby