– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Barborka, Vimperk - Křesanov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Barborka, Vimperk - Křesanov

Chalupa Barborka [Zvětšit - nové okno]
30 5
Umístění: Na polosamotě v blízkosti osad Křesanov a U Sloupů, na okraji lesa v CHKO Šumava, 3 km od Vimperku směrem na Stachy. V okolí jsou cyklistické, turistické a lyžařské běžecké tratě. V blízkosti centrální Šumava, Boubín, Zadov (lyžařské centrum). Restaurace 200 m. Autobusová zastávka Vimperk, Sloup 250 m.
Ubytování: Rekreační areál, v němž jsou dvě chalupy, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, vířivá vana, infrasauna, letní vyhřívaný bazén 8x4 m. Šumavská chalupa Barborka (13-17 osob): 5 pokojů (3x2, 1x3, 1x4 lůžka, přistýlky, některé na palandách), každý s vlastním soc. zařízením. Spol. místnost (posezení pro 16 osob, krb, SAT-TV), plně vybavená kuchyně. Úschovna kol s možností vlastní opravy (dílna). Venkovní kryté posezení s grilem a výčepním zařízením, ohniště. Kanadský srub (10-14 osob): 3 pokoje (2x4 lůžka, bezbariérový 1x5 lůžek, přistýlky), každý s vlastní sprchou + WC. Jídelna s vybavenou kuchyní, TV, video, SAT. Krytá terasa s grilem, šatna, předsíň, komora. Venkovní kryté posezení. Vytápění podlahové a krbem.
Cena: Celoročně: 2 noci 300 Kč/os/noc, 3-6 nocí 250 Kč/os/noc, 7 a více nocí 200 Kč/os/noc, min. 12 osob. Připlácí se energie dle skutečné spotřeby (elektřina, topení, sauna) a rekreační poplatek 5 Kč/dospělý/noc. Pobyty na méně než 7 nocí jsou možné jen mimo sezónu (5.9.-29.11., 28.3.-13.6.) a po telefonické dohodě. Ceny platí pro chalupu i pro srub a jsou včetně lůžkovin.
Adresa: Chalupa Barborka a srub Barborka, Petr Mohyla, Křesanov 30 (areál Barborka), 385 01 Vimperk - U sloupu
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Barborka, Vimperk - Křesanov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...