– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Barónka, Bratislava - Rača

?? %

Apartmány Barónka, Bratislava - Rača

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky
+421 244 880 157, +421 244 872 324 (recepcia), mob. +420 905 313 224 (marketing) recepcia@baronka.sk
Apartmány Barónka [Zvětšit - nové okno]
235 2
Umístění: V tichej a bezpečnej lokalite v bratislavskej časti Rača v blízkosti Malých Karpát. Dobrá dostupnosť mestskou dopravou (zastávka električiek a autobusov 200 m, priame spojenie do centra). Letisko M.R. Štefánika 10 minút autom. V okolí sú turistické aj cyklistické trasy, park, fitnesscentrum atď.
Ubytování: Ubytovacie zariadenie s plne zariadenými apartmánmi pre dlhodobé ubytovanie jednotlivcov, rodín s deťmi aj firemných klientov. Apartmány sú 1- a 2-izbové, pre 1-2 osoby (+dieťa), v každom apartmáne je vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, kuchynský kút s varnou doskou, TV, chladnička a Wi-Fi. V objekte sa nachádza recepcia (občerstvenie, informácie), kongresová sála, bazén, sauna, masáže, kozmetika, kaderníctvo či jogové štúdio. Možnosť využita úschovne bicyklov aj práčovne.
Cena: Celoročne: 1-izbový apartmán 540 EUR/apartmán/mesiac, 2-izbový apartmán 620 EUR/apartmán/mesiac, min. 4 mesiace. Prenájom parkovacieho miesta 45 EUR/mesiac. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií).
Adresa: Apartmány Barónka (tiež Apartmány v Barónke, bývalý Hotel Barónka), Mudrochova 2, 835 27 Bratislava - Rača. Kontaktná osoba: Natália Brhlíková.
WWW: baronka.sk
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Barónka, Bratislava - Rača
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby