– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice

?? %

Penzion a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice

+420 384 493 181, mob. +420 605 572 916 info@bejckuvmlyn.cz
Penzion a chatky Bejčkův mlýn [Zvětšit - nové okno]
65 0
Umístění: Ve Slavonicích, 2 km od centra města. Okolí Slavonic vás okouzlí množstvím malebných zákoutí, potůčků, modrých hladin rybníků a hlubokých lesů. V okolních lesních rybnících možnost koupání.
Ubytování: Rekreační areál s penzionem, chatkami a minizoo. Chatky (1x2, 4x4 lůžka): 5 chatek s umyvadlem, společné soc. zařízení v budově penzionu, v provozu od 15.5. do 15.9. Penzion (39 lůžek + 8 přistýlek): 15 pokojů stylizovaných podle stromů + 2 apartmá, všechny pokoje jsou kategorie hotel***, s vlastní koupelnou, WiFi připojením, trezorem a LED TV, většina pokojů má minibar. Bezbariérová restaurace s celodenním provozem (40 osob), letní zahrádka (60 osob). Vinný sklípek v části budovy z 16. století. V areálu je také malá botanická zahrada a domácí ZOO (ovečky, kozy, kachňátka a další).
Cena: Chatka: 1-3 noci 280 Kč/os/noc, 4 a více nocí 250 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby (neobsazená lůžka se nehradí). Pokoje: 1-3 noci 770 Kč/os/noc (jen 1 osoba 1.000 Kč/noc), 4 a více nocí 690 Kč/os/noc (jen 1 osoba 900 Kč/noc), přistýlka 500 Kč/noc, děti 6-12 let sleva 30 %, děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma, držitel klientské karty sleva 10 %. Domácí zvíře 150 Kč/noc. Poplatek městu Slavonice 10 Kč/os/noc. Pro školní pobyty zvýhodněné ceny. Neomezená snídaně 180 Kč. Ceny jsou včetně DPH, parkování, WiFi. Ceny jsou platné po celý rok.
Adresa: Penzion Bejčkův mlýn (hotel Bejčkův mlýn), Alena Odutová, Stálkovská 25, 378 81 Slavonice
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

rodina (7. 8. 2012, 08.51)
Uživatel zde byl ubytován od 25. července 2012 do 26. července 2012.
Během letošní dovolené po Čechách jsme vystřídali hodně ubytování, většinou jsme bydleli v kempech v chatkách, ale tak zoufalé, jako to bylo na Bejčkově mlýně,to nikde nebylo. Jak jsme rádi, že zde jsme strávili jen jednu noc. Samotná chatka vč. vybavení není špatná, ale nikdo nám při rezervaci ani nikde na webu ubytování to uvedené není, že mini zoo, která je součástí komplexu, je volně přístupná. Zvířata nejsou uzavřená, ale volně pobíhají mezi chatkami. Nejsme nijak \"pintlich\", ale prodírat se do chatky mezi kozami a dávat si pozor, do čích exkrementů na schodech k chatce šlápnu, s tím jsme opravdu nepočítali. Když jsme k chatce spolu s kufry přicházeli, tak na verandě byly zmíněné kozy (5ks), na zábradlí seděl páv a pod schody se choulila smečka prasat. Opravdu proti zvířatům nic nemáme, sami bydlíme skoro na vsi, ale tady nás zvířata nenechala ani vyspat, ráno po 4h se kozel začal dobývat do chatky a nebo si brousil rohy o dveře, to opravdu nevíme. Jsme moc rádi, že jsme zde strávili jeden den s deštěm, neumíme si představit, jak by to vypadalo, kdyby bylo slunečno a nad 30st., protože kvůli neustálým atakům zvěře a smradu, bychom si ani nemohli otevřít okno (natož pak dveře). Jak to vypadalo u chatky po dešti si asi umíte představit, chatičky jsou postavené v kopečku, takže skluz po blátě a \"ho**ech\" dolů k parkovišti byl opravdu adrenalin. Situaci jsme chtěli při odjezdu probrat s recepcí, bohužel ta je otevřená až od 10h, tak jsme položili klíček na pult a úprkem opustili místo, kde už se určitě nikdy neukážeme! P.S.: Pro zájemce máme fotodokumentaci neutěšeného stavu okolí chatky, psát můžete na marbes@atlas.cz.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a chatky Bejčkův mlýn, Slavonice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...