– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

BeKiVi Apartmány, Dunajská Streda

?? %

BeKiVi Apartmány, Dunajská Streda

Dunajská streda / Žitný ostrov / Podunajsko
mob. +421 902 113 626 bekiviapartman@gmail.com
BeKiVi Apartmány [Zvětšit - nové okno]
18 18
Umístění: V Dunajskej Strede, v srdci Žitného ostrova, 650 m od termálneho kúpaliska (7 minút chôdze, v areáli je aj jazero, na ktorom je možnosť požičania vodných bicyklov, kajakov a paddleboardov). Železničná a autobusová stanica 950 m. Vodný mlyn v Dunajskom Klátove 9 km, Czajlik-ranch (športový areál) 9 km, ZOO Malkia Park 9 km, Slovakia Ring 9 km.
Ubytování: Novopostavený apartmánový dom s celoročným ubytovaním v 4 kompletne vybavených apartmánoch (bytoch) s vlastným vchodom. Vhodné pre rodiny s deťmi, páry aj skupiny priateľov. Tri apartmány sú pre 4 osoby (manželská posteľ + 2 rozkladacie prísteľky), 1 apartmán je pre 6 osôb (manželská posteľ, poschodová posteľ a rozkladacia pohovka). V každom apartmáne je plne vybavený kuchynský kútik (s mikrovlnkou, dvojplatničkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou), kúpeľňa, TV a bezplatné Wi-Fi. Dva apartmány sa v prípade väčšej skupiny dajú spojiť ako spoločná jednotka. Krytá terasa s posedením. Okolo apartmánov je krásna záhrada s možnosťou grilovania, k dispozícii sú ležadlá pre príjemný odpočinok a detské ihrisko. Bezplatné parkovanie vo dvore.
Cena: Celoročne: 2 a viac nocí 23 EUR/os/noc (deti 3-12 rokov 18 EUR/os/noc, do 3 rokov zadarmo), pri ubytovaní iba na 1 noc 30 EUR/os. Raňajky 8 EUR. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb.
Adresa: BeKiVi Apartány, Gabčíkovská cesta 7988/7 (7A, 7B), 929 01 Dunajská Streda. Majiteľka: Beáta Melknerová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: BeKiVi Apartmány, Dunajská Streda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...