– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Bezměrovský dvůr, Bezměrov u Kroměříže

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Bezměrovský dvůr, Bezměrov u Kroměříže

Kroměříž / Haná
Penzion Bezměrovský dvůr [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: V Bezměrově na Hané, u zvoničky. 5 km od Kroměříže, 2,5 km od Kojetína. Sjezd z dálnice D1 Kojetín nebo Kroměříž západ. Turisticky atraktivní oblast (Kroměříž - městská památková rezervace, cyklostezky, řeka Morava, rybářské revíry).
Ubytování: Penzion s domácí vesnickou atmosférou a klidem v turistických i luxusnějších pokojích. Turistické ubytování ve 2- až 4-lůžkových pokojích se společnou kuchyňkou a soc. zařízením. Pokoje kategorie *** s vlastním soc. zařízením. Místo ke stanování (možnost sprchování). Úschova kol. Restaurace s otevřeným krbem, nabídky zmrzliny, pohárů, cukroví, celodenní teplá kuchyně (menu od 45 Kč, speciality). Školící salónek (20 osob). Letní zahradní restaurace (100 osob). Bezbariérový přístup. Prodejna potravin.
Cena: Turistické ubytování: 250 Kč/os/noc, při delším pobytu od 150 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Nadstandardní ubytování: 2-lůžkový pokoj 800 Kč/pokoj/noc, 2-pokojový apartmán s rohovou vanou 1.600 Kč/apartmán/noc, slevy při delším pobytu, zákazníkům, kteří jsou u nás poprvé, a na ostatní služby. Snídaně: menu 50 Kč/os nebo dle jídelního lístku.
Adresa: Penzion Bezměrovský dvůr, Miloslav Pavelka, Bezměrov 36, 767 01 Kroměříž
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Bezměrovský dvůr, Bezměrov u Kroměříže
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...